The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 29.06.2021, 23:25   #1
krisjanis
Kluba draugs

krisjanisLietotāja bilde

Reģistrācija: 31.05.2020
Ziņas: 6
krisjanis .Neitrāls
Noklusējot krišjāņa scirocco

Sveiks scirocco forum!

Izskatās ka es esmu kādus 5-15 gadus par vēlu aktīviem foruma projektiem un aktivitāte šobrīdte ir maza, taču centīšos to mazliet atdzīvināt!

Par auto
Pirms mazliet vairāk kā gada nopriku savu primo projekta auto - scirocco 1988 gada 1.8 karburātors zila metāliska krāsā. Nopirku tepat LV, rūsa ir pieņemamā daudzumā (bet ar savu nepieredzējušo aci neredzēju lielāku problēmu) un pirms aptuveni 5 gadiem un pārkrāsots no tumši zila orģinālā uz metāliksu zilu, bardačokā ir uzlīmīte "Honda B520P krāsas kods", kurš, es pieņemu, ir esošais krāsas kods. Tehnisku problēmu netrūkst, bet tas, manliekas, ka ir labākais variants. Problēmas nosit cenu nost, bet virsūbe ir relatīvi laba. Iepriekšējā rūsas apstrāde mazliet jau liek par sevi manīt un divi burbuļi zem priekšējā stilkla un dīvains veidojums uz jumta, bagažniekā viens tornis dīvains un mazliet rūsa uz bagāžnieka grīdas. 4 robu nemāku atrast 80% reižu un 2 robam sinhro beigts un krašķ. Bremžu uguņi konstanti deg, arī kad mašīna izslēgta, pagaidām dzīvoju laimīgs ar izrautu drošinātāju, bet šo problēmu vajadzētu atrisināt pirms sāku braukāt. Dzesēšanas šķidrums ievērojamu traipu atstāj kad noparkots un kaut kāds gateris ar vadiem noticis ar vairs neesošo sabuferi bagažniekā.

Plāni
  • Savest kārtībā problēmas
  • Likvidēt gateri
  • A1 platformai nepieciešamie šasijas stingrinājumi, glāzu savilcēji utt, būtu forši arī A1 pusrāmja un crossmember stiprinājumus uzlikt
  • Vizuāli uzlabojumi, wolfsburg stūra, golfa bumbas ātruma pārslēdzējs, sēdekļi utt
  • ABF swaps, donors man jau pāris gadus gaida pienācīgu mašīnu
  • Virsbūvi savest kārtībā un pārkrāsot. Tagad ir nokrāsots ar moldingiem virsū, bet man patīk kā scirocco mk2 izskatās bez moldingiem un arī šī zilā krāsa, manuprāt, nepiestāv scirocco

Spams
Es savu otro mašīnu nopirku golf mk3 GTI 16v, pirmā sēdinātā mašīna bija un patika tas mazais spridzeklis, bet visu laiku ir kārojies mk1. Golfiņu paturēju, bet pārsēdos uz divpirkstpierīšu e39 525 un tad uz e36 323, bet tagad brīvdienām nopirku scirocco nevis mk1, kā vienmēr gribējies, jo scirocco tā pati A1 platforma vien ir, vienīgi, mazliet nepopulārāka kas nav slikti un arī scirocco tomēr mazliet sportiskās un interesantāks. Skatos CSDD tiaki 15 mk2 reģistrēti Latvijā, tiešām viņu tik maz ir palikuši un cik no tiem vēl ir uz ielām? Paskatoties šeit pēdējos projektus un numurs CSDD, lielākā daļa no viņiem vairs nav uz ielām.

No mašīnām neko daudz nerubīju pagaidām, bet, tā nav raķešzinātne un tagad, kad ir mašīna, kuru var skrūvēt un nebaidīties, ka kaut ko sačakarēsi un rīt nebūs ar ko pēc piena braukt, varēs droši ienirt tajā un visu smācīties. Daļēji tāpēc arī taisu postu šeit, jo ceru un padomiem kā tik galā ar dažādām problēmām. Esmu laikam "jaunā paaudze" un daudz esmu saklausījies video un salasījies angliski dažādas informācijas un tāpēc lielākā daļu terminus zinu angliski, bet nezinu, kā latviski tulkojas.

Pēc e36 iesēžoties scirocco uzreiz jūt ka 400kg vieglāks un savādāka braukšana, patīkami viegli sajūta un lēnos ātrumos T veida krustojumos viņš dīvaini labi stūrējas un pilnīgi tāda sajūta ka mašīna grib, lai tu nemīz un ātrāk izņem to līkumu. Tas varētu arī būt dēļ acīmredzamā sagāzuma priekšā ... Atrumu pārslēgšana gan ir briesmīga, nevar saprast no ātrumkloķa tu esi neitrālajā, pirmajā vai ceturtajā, bet tam visam vajadzētu būt labojamam.

Otrajā dienā kā jauna scirocco īpašnieks pie daudzstāvenēm biju noparkojies un nākot atpakaļ abās pusēs bija saparkojušies ar kādiem 20cm vietu. Parasti tā nebūtu problēma, bet ... ieslēdzot brīvgaita neturējās un slāpa nost. Es pieņemu, ka tas varētu būt dēļ karburātora īpatnībām jo ārā bija +4 grādi salīdzinot ar iepriekšēnās dienas +20. Ja nē tas man ir vēl viena problēma. Širokam nav stūras pastiprinātājs un līdz ar to nācās reizē iesvīst taisnot 20 pagriezienu manevru lai tiktu ārā no vietas, turēt bremzi, lai neieripoju priekšējam pakaļā, un reizē balansēt gāzi lai tukšgaitā nenoslāpstu. Pēc pāris manveriem nospļāvos un atstāju mašīnu. Laikam būs jāsāk pierast pie šādām veco mašīnu problēmām ...

Mazliet vairāk par mašīnas stāvokli
Noņemot body kit apakšā slēpjas rūsiņa! Aizmugurē bēdīgākā vieta ar caurumiem

Un arī bagažnieka grīda mazliet cietusi

Trakākā no arkām, pārējās ir labākas

Ar savu nepieredzējušo aci neredzēju ka visa priekša ir pārmetināta, diemžēl ne tajā labākajā izpildījumā, viss mazliet šur tur šķūbs, kapots arī biki dīvaini vērās, bet par laimi tas viss ir tikai vizuālais un ģeometrija neskarta. Pārmetinātā priekša gan ir krietni sliktākā stāvoklī un pilna ar virspusēju rūsu

Grīda ir diezgan ok, sliekšņi mazliet parūsējuši, priekšējais kreisas spārns ir bijis mazliet uzsists un arī atsevišķā gadījumā aizmugurējā labā arka ir ar špakteli un iekšējā arka mazliet uzlocīta. Mazliet darbiņš būš to visu izlabot bet būs izdarīts!

Šis viss bija kā tas izskatījās apmēram pirms gada, progress gan ir ļoti lēns un mazs, bet salikšu kas ir noticis pēdējā gada laikā.
krisjanis nav forumā   Citēt
Vecs 30.06.2021, 22:19   #2
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,141
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Sveiks Prieks redzēt !! vis maz kaut kādu dzīvību foruma

Novēlu vairāk pacietības, tur būs ko darīt Bet taisnība ir, mašīna vienkārša, vajag tikai darīt un pacietību virsbūves detaļu meklēšana ))

ātrumkloķis - nevar saprast ātrumus.. vainu meklē izdilušās buksēs sviru mehanismam kas slēdz tos, zem motora pārsega. Daļu no buksēm var pielagot no Golf mk2, maksā lēti, vel var atrast

to ka 2 slēdzas ar krakšķi, tas jau ir kārbas defekts. Manuprāt vieglāk nomainīt ātrumkārbu. Viņas īsti jau neviens neremontē, bet ja atrod tad būs pāris reizes dargāk par citas kārbas cenu.

kas vel, a, bremžu gaisma. Bremžu uguņu slēdzis atrodās salonā, tur pat aiz pedaļām, augšā, paša tālumā. Jauna slēdža cena - ļoti lēti.

meklē kur tek antifrīze, nepamanīs kad iztek par daudz, pārkarsīs un būs vel motors jajauc, galvu jāslīpē.

Stūres pastiprinatāju dabūt priekš Scirocco, to bija grūti izdarīt arī 10 gadus atpakaļ, tagad vel trakāk

p.s. Man gan patīk šī krāsa un tieši kā izskatās ar krāsotiem moldingiem
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 01.07.2021, 01:06   #3
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,913
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

19. gadi Latvijā dara savu. Bet nu mekle donoru ko aprlzāģēt Eddza laikam panēma vienu, kas varbut iess uz dalām.

Principa tic gala ar virsbūvi, pārejais ir naudas jautajums
Vecs 01.07.2021, 01:15   #4
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,913
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

19. gadi Latvijā dara savu. Bet nu mekle donoru ko aprlzāģēt Eddza laikam panēma vienu, kas varbut iess uz dalām.

Principa tic gala ar virsbūvi, pārejais ir naudas jautajums
Vecs 01.07.2021, 01:17   #5
ArizonaNosferatu
Jauniņais

ArizonaNosferatuLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2016
Ziņas: 25
ArizonaNosferatu atslēdzis(a) reputācijas līmeņa attēlošanu
Noklusējot

Sveiciens forumā! Prieks, ka ir cilvēku, ka neskatoties, lai cik tā mašīna ir gājusi cauri, ir vēlme viņu sadakterēt. Nepadodies!
ArizonaNosferatu nav forumā   Citēt
Vecs 01.07.2021, 20:47   #6
krisjanis
Kluba draugs

krisjanisLietotāja bilde

krisjanis .Neitrāls
Noklusējot

Paldies par sveicieniem un uzmindrinājumiem

Bremžu gaismām atradu to slēdzi un laimīgā kārtā donora mk3 viņš ir tieši tāds pats un viss strādāja. Gribēju iziet skati un pabraukāties vēl pagājušo vasaru, bet skatē tā paņēma priekšā, galvenokārt 2 par rūsu uz sliekšņa ko uz ātro nesataisīsi tā kā nācās vien likt garāžā un jaukt ārā.

Motors un viss vajadzīgais tikai izņemts no mana vecā golfiņa un nodots viņš metālos

Es būdams tehnisks un uzmanīgs cilvēks visu mēģināju izplānot pirms tam. Doma ir:
- ņemt visu ABF ar 02A kārbu, tai uzreiz būs pareizās attiecības un nebūs cita jāmeklē. Ir jau motora un kārbas stiprinājumi, arī domāju paturēt hidro sajūgu un ir kits lai to dabūtu gatavu. kulisi uzlikt no 02J jo internets saka ka tā esot labi. Vienīgi es vēl līdz galam nesaprotu kā pieskrūvēt pie virsbūves, laikam kkādu adapteri vajadzēs.
- no mk3 paņemt arī pilno bremžu komplektu priekšā ar 256mm ar scirocco 16v skavām, kas jau ir dabūtas. Aizmugurē arī mk3 supportos likt ar visu no tām izejošajām detaļām ko mainīt.
- ko ar gaisa ieplūdi darīt es vēl nezinu ko darīt, negribas gluži konusu likt, izskatās, ka ar pāris hakiem var dabūt iekšā mk1 TD gaisa kasti vai vēl kādas retās, nezinu gan vai kko tādu izdosies atrast un realizēt.
- man esot vēlīnajam mk2 ir pareizā bāka kurā iet iekšā sūknis, bet esot karburatoram nav pareizā sūkņa māja/līmeņa devējs no bākas, kas izskatās, ka ir reta lieta un jāmeklē vēl no polo mk2 vai kā, varbūt kādam ir uz tirgu? Vēl ņemot nost bāku atradās caurums viņā so tā arī būs jāmaina, kāds varbūt var ieteikt kur viņu atrast? vēl jāsaprot ko darīt ar ārējo benzīna sūkni, jo tā māja kur viss skrūvējas virsū arī reta un tur laikam var kko sataisīt no veciem meršiem vai volvo, varbūt kādam ir pieredze?
- Man ir pilni vadu komplekti no A līdz Z gan mk3, gan scirocco, nezinu vai tas nav pārāk ambiciozi, bet gribētos CE2 uzlikt viņam atpakaļ virsū. Visus vadus atzīmēju kā nu mācēju un domāju kas tie bija, pieņemu ka būs interesanti viņus liekot atpakaļ

Es te tā skatos ka citi forumā lieto remontkomplektus arkām, bet es tādus nevaru atrast, pārsvararā ir mk1 sliekšņi, arkas, kur jūs tādas dabūjāt?

Nopriku metināmo un sāku mācīties, domāju sākt pirmo ar grīdu, jo tur vismazāk redzēs kļūdas, notīrīju un neizskatās tik traki, 2 mazi caurumiņi tik.

biki rūsa start tiem 3 slāņiem ap kulises cauru tāpēc nācās tos 2 metālus ņemt nost un tie arī kļuva par pirmo remontvietu.

Pirmais metinājums kā jau pirmais metinājums - briesmīgs

Pēc tam jau labāk sanāca, bet tāpat gribas smukāk un vispār tas bleķis ir 0.6mm un man ir 1mm metāls un tos sametināt ir briesmīgi. Pēc tam dabūšu pie šī atgriezties tāpēc sapratu ka labāk uz šitā nemācīties metināt un vajag atrast kko citu.

Vispār baigi noderību būtu, nezinu kā viņu sauc īsti, car rotisserie kur ieskrūvē mašīnu un vari rotēt un mierīgi ar apakšu strādāt, varētu būt laba lieta kur pamācīties metināt un uztaisīt pašam. Skatos caurules un pārsvarā visas ir 6m garas kas ir loģistikas murgs dabūt uz garāžu jo tur nekāds bus vai smagais kas ko tādu var atvest netiks tuvumā. ksenukai ir 3m 10x10cm 3mm caurule, bet vai tāda būtu pietiekami nikna? manliekas, ka tā pa švaku.

Lai lietas nestāvētu uz vietas izdomāju likvidēt pāris rūsas vietas uz vecā e36, kuru arī ir žēl sačakarēt ar nesmkuku metinājumu, bet ne tik žēl kā scirocco, tā kā tiks pamēģināts un šis ir arī viss progress uz šodienu. Turpināšu ar metināšanas iemēģināšanu uz e36 kur, cerams viss būs smuki un varēšu beidzot scirocco celt augšā.
Vecs 02.07.2021, 00:34   #7
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,208
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Es kā neprofesionālis- bet drusku jau pametinājis 1 mm metālu liktu, kur nepieciešama lielāka stiprība. Tobiš ja nepieciešams labot lanžera gali vai domkrata vietas. Citās izmantotu 0.8mm metālu - to ir vieglāk pielocīt pēc nepieciešamās formas!!
Kāds tev metināmais aparāts? Ar cik ampēriem metini?
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 02.07.2021, 00:46   #8
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Skatoties uz tavu šuvi, kas nu tiešām varēja būt labāka , bet priekš iesākuma nav tā pati sliktākā! Vnk baigi daudz jāslīpē nost. Izskatās ka metāli īsti labi nesakūst savā starpā. Šķiet ka padeves ātrums īsti neatbilst ampēru lielumam. Bet pats galvenais ko ieteiktu ir vecajam metālam attīrīt platāku joslu no krāsas. Var redzēt ka blakus metinājumam ir degusi vecā krāsa, tas šuvi ietekmē ļoti ļoti daudz. Aizsarggāze nespēj aizpūst prom tos dūmus un tas čakarē izveidot smuku šuvi
Vecs 02.07.2021, 09:20   #9
krisjanis
Kluba draugs

krisjanisLietotāja bilde

krisjanis .Neitrāls
Noklusējot

Paldies par padomiem!

Metināmais ir bester 190c multi, neatceros konkrētu uzstādījumus, bet vajadzētu būt ap rekomendēto pie 1mm, bet jā, tā šuve baigi augstā sanāk bez laba sakusējuma. Es mēģināju ar lielākiem ampēriem, bet tad vecais 0.6mm metāls izkūst. Vajag vēl paeksperimentēt kā sanāk. Cerams ka vecās krāsas noņemšana arī palīdzēs.

Es pirms tam googlējot sapratu ka 1mm jāņem, bet tagad strādājot izskatās jā, ar to vien nepietiek, daudzviet ir plānāki bleķi, un vietas kur vēl niknāks ir, piemēram, kronšteins, kas tur bremžu vakūmnieku vispār ir 1.5mm
Vecs 02.07.2021, 21:48   #10
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,141
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Labu lietotu bāku atrast nereāli, it sevišķi bez caurumiem ))

Jaunu var dabūt interkarā (pag. gadā tur atradām)

Ja pareizi atceros - bākas (karburatoram un inžektoram) bija vienādas, atšķirās tas ieliktnis kur vienam bija vnk truba, otram mazs, papildus suknītis

Īstam Scirocco inžektoram sūknis pumpē ap 7 bar, priekš ABF vajag mazāk, tāpēc ar sūkņu piemeklēšanu būs vieglāk

Laima parastakais variants - karburatora trubiņu (kas iet ieksā bākā) griež īsāku un virsū pieliek mazo suknīti, tad zem auto var izvietot citu (jabādu sūkni) kas paredzēts špricei (man liekas ap 4,5 bari)
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 02.07.2021, 22:30   #11
krisjanis
Kluba draugs

krisjanisLietotāja bilde

krisjanis .Neitrāls
Noklusējot

Bāku atradu, paldies

Cik skatījos, abus sūkņus orģinālos var dabūt un tur ilgi nav jāmeklē, kur ir problēma ir gan viss tas kronšteins kur galvenais sūknis un filtrs stāv, jādomā kur kā viņus piestiprināt. Un bākas sūkni var tā vienkārši esošajam līmeņa devējam uzlikt? Cik skatījos tad tas ir savadāks galvenā atškirība esot štekeris ar 3 pins ar vienu priekš sūkni, manam ir 2 štekeri un nebūs kā sūkni barot.

Vajag šitādu

Bet man ir šitāds nabags
Vecs 04.07.2021, 12:24   #12
ArizonaNosferatu
Jauniņais

ArizonaNosferatuLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2016
Ziņas: 25
ArizonaNosferatu atslēdzis(a) reputācijas līmeņa attēlošanu
Noklusējot

Runājot par remontarkām, es savējās nopirku caur Ebay. Rekur links kreisās puses arkai, ieejot pārdevēja veikalā tur arī atradīsi otrās puses arku: https://www.ebay.com/itm/Wheel-Arch-...-127634-2357-0
ArizonaNosferatu nav forumā   Citēt
Vecs 05.07.2021, 21:32   #13
krisjanis
Kluba draugs

krisjanisLietotāja bilde

krisjanis .Neitrāls
Noklusējot

O, paldies! Neiedomājos ka tie ebay varētu būt
Vecs 16.07.2021, 00:21   #14
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Vēl par metināšanu. Es personīgi plānos bleķus ar 0.8mm drāti metinātu
Vecs 22.07.2021, 21:43   #15
krisjanis
Kluba draugs

krisjanisLietotāja bilde

krisjanis .Neitrāls
Noklusējot

Tad labi, jo es ar 0.8 tieši metinu
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:11.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club