The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 12.01.2015, 22:42   #181
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,700
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Apsveicu ar vietām.
Tik kā dabūt tik daudz ūdens lukturos gan īsti nav saprotams
Vecs 30.01.2015, 10:56   #182
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,193
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakar vakarā uzliku no Rom4ika nopirkto galvu. Uzlikām galvu - kompresija ir tikai 4. cilindrā. Es jau kritu izmisumā, bet archijs teica, ka vajagot pielaist un uzsildīt un tā arī bija. Visos katlos ap 11,5Bar. Zudis arī V8 efekts. Esmu apmierināts. beidzot golfs atkal normāli rūc
Paldies Rom4ikam par galvu un archijam par garažu.
Danenbergs nav forumā  
Vecs 30.01.2015, 21:40   #183
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,795
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

nu bet lūdzu
Vecs 01.02.2015, 02:19   #184
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,184
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Tā, te dažas bildes no Rukmāru kausa 2015 2.posma 25 janvāra.

archijs nav forumā  
Vecs 01.02.2015, 02:59   #185
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,006
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kapots vaļā
Vecs 07.02.2015, 23:01   #186
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Karoč nopietna tēma. Golfam aprāvās šāles. Rīt gonka.. tātad sezona pakāsta un no kopvērtējuma esam ārā
Biju ielicis glyco šādes. Skrūves pievilku ar spēka atslēgu, visu ieeļļoju, viss kā pēc manuāļa (skrūves gan protams nemainīju, bet domāju ka to neviens budžeta klases amatieris ARP klaņu skrūves neliek(. Nobraucu ~1000km no kuriem 500 bija sporta režīmā.
Protams stulbs jautājums no manas puses - Kādēļ tā notika? Vai kādēļ tas varēja notikt?
Vai tiešām mūsdienās ražo riktīgus sūdus?
Drošvien tās bija lētākās sērijas šāles. Varbūt kāds gudrāks var pastāstīt par šālēm?

Galvenais man tagad ir bail par VR6 motoru, jo tam arī jau esmu nopircis šāles. Labi.. sūda reize nopirkšu citas, bet galvenais zināt kādas?

P.s. Varbūt kādam ir 2E apakša?
Danenbergs nav forumā  
Vecs 07.02.2015, 23:49   #187
Batux
Lietotājs

BatuxLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2010
Dzinējs: Abf +2x weber 45
Ziņas: 270
Batux .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Karoč nopietna tēma. Golfam aprāvās šāles. Rīt gonka.. tātad sezona pakāsta un no kopvērtējuma esam ārā
Biju ielicis glyco šādes. Skrūves pievilku ar spēka atslēgu, visu ieeļļoju, viss kā pēc manuāļa (skrūves gan protams nemainīju, bet domāju ka to neviens budžeta klases amatieris ARP klaņu skrūves neliek(. Nobraucu ~1000km no kuriem 500 bija sporta režīmā.
Protams stulbs jautājums no manas puses - Kādēļ tā notika? Vai kādēļ tas varēja notikt?
Vai tiešām mūsdienās ražo riktīgus sūdus?
Drošvien tās bija lētākās sērijas šāles. Varbūt kāds gudrāks var pastāstīt par šālēm?

Galvenais man tagad ir bail par VR6 motoru, jo tam arī jau esmu nopircis šāles. Labi.. sūda reize nopirkšu citas, bet galvenais zināt kādas?

P.s. Varbūt kādam ir 2E apakša?
Parasti tas notiek ja nav parbaudits klokenes balans.Klokene liekas uz 2 balstiem ņem mikrometru ar turetaju un garu kaju.Kaju atspiezas pret videjie pamat kakliņa pamatni lenam griež un skatas pa cik simdaļam staiga.
Batux nav forumā  
Vecs 07.02.2015, 23:50   #188
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,145
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Liec tipa orğinālās KOLBENSCHMIDT (tas pats MAHLE)vai kā tur pareizi rakstās.
Vecs 07.02.2015, 23:52   #189
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kas ar eļļas spiedienu, parazītam šāles mainiji.?
Ja kas tad man ir 2e kloķene.
Vecs 07.02.2015, 23:58   #190
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,913
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Kas ar eļļas spiedienu, parazītam šāles mainiji.?
Ja kas tad man ir 2e kloķene.
Tieām kas ar parazīta šālēm un eļļas sūkni?
Vecs 08.02.2015, 00:00   #191
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Ja esi īsts sportists, lec autiņā un brauc pakaļ, man ir śāles kloķenei un klaņiem, viss jauns vēl kastītēs, kloķene arī ir un līdz rītam golf būs jau startam gatavs.
Vecs 08.02.2015, 00:11   #192
krabpeople
Lietotājs

krabpeopleLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.02.2011
Dzinējs: 2.0 16V 9A
Ziņas: 372
krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ar glico šālēm man nav bijušas nekādas problēmas. Drīzākais problēma ir nepietiekamā eļļošanā.
krabpeople nav forumā  
Vecs 08.02.2015, 00:43   #193
corradoarturs
Lietotājs

corradoartursLietotāja bilde

Reģistrācija: 03.05.2010
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 211
corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt corradoarturs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tieši tā ar šīm šālēm viss baigi ok, drīzāk jau tā pieminētā eļļošana
Šiem 2.0 parasti pirmajam cilindram aprauj!
corradoarturs nav forumā  
Vecs 08.02.2015, 01:07   #194
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Esmu izdzēris jau trešo viskija glāzi, bet par 2E kloķeni noteikti padomāšu. Atsūtīsi savu tel nr. pz? Rīt braucu uz Rīgu!
Danenbergs nav forumā  
Vecs 08.02.2015, 04:43   #195
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,184
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Tāks, no kopvertejuma ārā negribas lekt, apčolēju Vento. Mēģināsim ar viņu. Redzēs kā ies. Labi, es gulēt.
archijs nav forumā  
Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:43.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club