The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 02.11.2014, 22:49   #136
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,184
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Gaidīšu ciemos
archijs nav forumā  
Vecs 04.11.2014, 21:10   #137
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,193
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kādēļ man nerāda dzesēšanas šķidruma temperatūru? Esmu savienojis vadus. Devējam pretestības atšķiras? Pirms tam bija 1.6 karburators, tad 9A un tiem abiem rādīja. 2E ir zils temp devējs pēc dizaina pilnīgi savādāks, līdzīgs kā VR6. Kas varētu būt pa vainu? Jāliek cits, savādāks devējs?
Forumā bija viens scirocco ar 2E dzinēju. Tev temperatūru rāda?
Danenbergs nav forumā  
Vecs 04.11.2014, 22:01   #138
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,550
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Kādēļ man nerāda dzesēšanas šķidruma temperatūru? Esmu savienojis vadus. Devējam pretestības atšķiras? Pirms tam bija 1.6 karburators, tad 9A un tiem abiem rādīja. 2E ir zils temp devējs pēc dizaina pilnīgi savādāks, līdzīgs kā VR6. Kas varētu būt pa vainu? Jāliek cits, savādāks devējs?
Forumā bija viens scirocco ar 2E dzinēju. Tev temperatūru rāda?

Zilais temp. devējs ir tikai priekš vadības bloka... panelim ir otrs...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā  
Vecs 04.11.2014, 22:05   #139
valdis v
Lietotājs

valdis vLietotāja bilde

Reģistrācija: 23.12.2010
Dzinējs: 9A 2.0 16V
Ziņas: 462
valdis v .Neitrāls
Noklusējot

Ja man radija bet tagad neceros no galvas bet tos es vadus neistiku tie iet atseviski no dzineja vadiem..
valdis v nav forumā  
Vecs 04.11.2014, 22:33   #140
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,913
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Zilais temp. devējs ir tikai priekš vadības bloka... panelim ir otrs...
+1
Vecs 04.11.2014, 22:41   #141
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nu labi, tad melnais Es pielodēju melnā devēja vadu no CE2 pie CE1 štekera vada, kuram jāiet uz dačiku panelī. Var jau būt ka temp.devējs beigts!?
valdis v Tev ir CE2 kaste? Man ir 86 gada spidometra panelis bez taho. Var būt ka tik vecam panelim prasās cits temp.devējs?
Danenbergs nav forumā  
Vecs 04.11.2014, 22:54   #142
valdis v
Lietotājs

valdis vLietotāja bilde

valdis v .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Nu labi, tad melnais Es pielodēju melnā devēja vadu no CE2 pie CE1 štekera vada, kuram jāiet uz dačiku panelī. Var jau būt ka temp.devējs beigts!?
valdis v Tev ir CE2 kaste? Man ir 86 gada spidometra panelis bez taho. Var būt ka tik vecam panelim prasās cits temp.devējs?
ja tada man ir nu varu rit apskatities kas par vadu
valdis v nav forumā  
Vecs 04.11.2014, 22:57   #143
valdis v
Lietotājs

valdis vLietotāja bilde

valdis v .Neitrāls
Noklusējot

melns ar zalju elas temperatura
temeraturaj bij laikam sarkans ar dzeltenu vads
valdis v nav forumā  
Vecs 05.11.2014, 00:03   #144
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,550
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Bez bildes nesaprast kas un kā Tev tur ir...
Katrā ziņā, no melnā devēja, vienam vadam būtu jāiet uz masu un otram caur drošinātāju kasti uz paneli... noraujot no devēja štekeri un saliekot abas spailes uz īso- ieslēdzot aizdedzi temp. bultiņai būtu jāskrien uz max... (tikai nevajag galīgi uz max laist, ir kam gala pozīcijā ieķeras un nenāk atpakaļ )
Ja tas strādā tad pamēri ar testeri pašu devēju... vai mainās pretestība silstot...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā  
Vecs 05.11.2014, 00:56   #145
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Bez bildes nesaprast kas un kā Tev tur ir...
Katrā ziņā, no melnā devēja, vienam vadam būtu jāiet uz masu un otram caur drošinātāju kasti uz paneli... noraujot no devēja štekeri un saliekot abas spailes uz īso- ieslēdzot aizdedzi temp. bultiņai būtu jāskrien uz max... (tikai nevajag galīgi uz max laist, ir kam gala pozīcijā ieķeras un nenāk atpakaļ )
Ja tas strādā tad pamēri ar testeri pašu devēju... vai mainās pretestība silstot...
Paldies! Laba doma, pamēģināšu. Fočiks man nekad nav līdzi un androīdam jau sen nomira kamera. Negrib fokusēt.
Danenbergs nav forumā  
Vecs 07.11.2014, 00:04   #146
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Palied Margotam. Patestēju. Vadi savienoti pareizi, saliekot uz īso un pagriežot aizdedzi temp. dačiks strādā. Vaina vai nu devējā vai arī tas devējs 86 gada panelim nav paredzēts.
Super Golfs bilē. Rīt mēģināšu iziet TA
Danenbergs nav forumā  
Vecs 07.11.2014, 17:44   #147
krabpeople
Lietotājs

krabpeopleLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.02.2011
Dzinējs: 2.0 16V 9A
Ziņas: 372
krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vienkārši devējs miris, jo paneļa devējiem visiem vienādas pretestības.
krabpeople nav forumā  
Vecs 07.11.2014, 19:26   #148
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

No darba kanpi atprasījos. Palaida mani ātrāk. Skrienu uz csdd un beidzās degviela!! Man nerāda degvielas līmeni. Neviens cilvēks nestājas un nabaga golfiņu pavilkt negrib. Skrēju uz DUS, kura bija relatīvi netālu. Atskrienu, ieleju degvielu, šķiļu klāt un kamēr dega gabarīti un avārijas uguņi, nosēdās akumulators Bagažniekā man jau bija rezerves aķis un krokodili ielikti, izvelku ārā un piešķiļu ar krokodiliem.
TA izgāju!

Pārbaudes veids: Pamatpārbaude
Marka, modelis: VW GOLF
Reģistrācijas numurs: DN8514
Nākošās apskates datums: 12.11.2015
Nobraukums: 68024
Novērtējums: 1 - Ar pieļaujamiem defektiem
CO (%): 0.36
CO paaugst.(%): 0.00
HC (ppm): 69.
Lambda: 0.
Degvielas veids: Benzīns
Pilna masa (kg): 1400
Pašmasa (kg): 878

Detalizētais vērtējums:
Kods Novērtējums Trūkumi vai bojājumi
601 1 Nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi.
802 1 Nav viens no vairākiem atgāzu izplūdes sistēmas elastīgajiem stiprinājumiem.
202 1 Neprecīzi noregulēts labais tuvās gaismas lukturis.
618 1 Nenozīmīga eļļas noplūde no motora (transmisijas).
421 1 Bremzēšanas īpašību neietekmējoši bremžu disku funkcionējošās darba virsmas bojājumi.
205 1 Nedeg priekšējais kreisais gabarītlukturis.
627 1 Nelieli priekšējā stikla (vējstikla) bojājumi.
Bremžu vērtējums:

Ass Kreisais Labais Bremžu tips
1 1.6 1.6 D
2 1.1 1.1 D
2 0.9 0.9 S
D - Darba bremzes; S - Stāvbremzes

Šodien k-kas jāiedzer
Danenbergs nav forumā  
Vecs 07.11.2014, 19:54   #149
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,836
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Ar to arī Tevi apsveicu
Bremzes gan čotkās
Eddza nav forumā  
Vecs 07.11.2014, 20:34   #150
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,184
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Baigais drāzējs Inspektors bijis, 7 vieninieki
archijs nav forumā  
Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:21.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club