Rādīt ziņu atsevišķi
Vecs 16.06.2010, 13:00   #52
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,139
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
nu par to strādāšanu ir tā ka nezinu kas vainas iespējams ka vaina ir kāds sīkums, bet varbūt ar kautkas nopietns(kā to pārbaudīt jau tagad kad auto ir izjaukts nav ne jausmas )

un sev neatstāju, jo cita aparāta māja kam elektriskā šprice bez corrāda pagaidām nebūs, bet corrāds nebūs tendēts uz degvielas ekonomiju - tam ir škoda dīzelis
lai gan ja labi pacenšas ar gāzi arī var dabūt labu jaudu, bet man nepatīk gāze pati par sevi- vnk neesu gāzes piekritējs(tīri subjektīvi )
Es arī, man vienīgais kas viņa patīk ekonomija aj ne, vel atcerejos - vismaz manam 3 iekartam kas bija - uzticība, iet neskatoties ne uz ko
sciroco nav forumā   Citēt