The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   puksis13 corrado atdzīvināšana (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3708)

puksis13 16.06.2010 10:59

Citēt:

Ziņa no kraasotajs
Es ieteiktu likt arī visu balku no Golf 3 -ieguvums stabilāks auto ,jo sanāk apm 1cm platāki plaukti un labakas bremzes
par vadiem-tur nav nekā sarežģ'ta ,izvelc Corras motortelpas vadus ārā un liec Golfa vadus

vēlāk droši vien ka tā tiks darīts :ok , bet uz doto brīdi ir nepieciešamība to auto dabūt ātrāk braucamu!
par vadiem- tas būtu daudz vnk ja abām mašīnām vadi nebūtu vēl nekad aiztikti, bet tā kā tur ir pastrādājuši elektriķi uzstādot vienu vai otru sistēmu- tad tur ir nežēlīgs pinķers sataisīts:@ kā man vecais teica to ieraugot- brīnos ka tā mašīna vēl nav nosvilusi:fu

puksis13 16.06.2010 11:05

Citēt:

Ziņa no sciroco
sava topika var darit ko grib :D (tik nelamaties)

Cik gribi par gazes iekārtu :17:

šodien mēģināju palūkot kādās cenās nāk jaunas gāzes iekārtas un secinājums viens tas cipars ir diezgan liels:O tā kā nezinu cik par to varu prasīt , jo deviņas ādas ar negribu noplēst:k

sciroco 16.06.2010 11:12

Citēt:

Ziņa no puksis13
šodien mēģināju palūkot kādās cenās nāk jaunas gāzes iekārtas un secinājums viens tas cipars ir diezgan liels:O tā kā nezinu cik par to varu prasīt , jo deviņas ādas ar negribu noplēst:k

ss.lv normala cena ir 50 ls, bet tev kaut kada divaina iekārta :D nezinu vai ta ir labāka vai sliktāka.

Es pagaidam vnk interesejos, ja būtu lēti arī iegādātos :17:

puksis13 16.06.2010 11:32

Citēt:

Ziņa no sciroco
ss.lv normala cena ir 50 ls, bet tev kaut kada divaina iekārta :D nezinu vai ta ir labāka vai sliktāka.

Es pagaidam vnk interesejos, ja būtu lēti arī iegādātos :17:

tas viss saprotams ka vispirms intresējas:ok
vnk tā gāze cik saprotu ir bik sarežģītāka, jo tai ieplūde uz katru cilindru atsevišķi un vadības kompis, kas saistīts ar lamdu zondi, motora apgriezieniem un vēl šo to. vārdsakot priekš elektriskās šprices

sciroco 16.06.2010 12:36

Citēt:

Ziņa no puksis13
tas viss saprotams ka vispirms intresējas:ok
vnk tā gāze cik saprotu ir bik sarežģītāka, jo tai ieplūde uz katru cilindru atsevišķi un vadības kompis, kas saistīts ar lamdu zondi, motora apgriezieniem un vēl šo to. vārdsakot priekš elektriskās šprices

tieši manam Scirocco derētu :127: (joks)

..un vel nestradajoša :17: a kāpēc sev neatstā, ekonomija jau sanāk iespaidīga :cool

puksis13 16.06.2010 12:48

Citēt:

Ziņa no sciroco
tieši manam Scirocco derētu :127: (joks)

..un vel nestradajoša :17: a kāpēc sev neatstā, ekonomija jau sanāk iespaidīga :cool

nu par to strādāšanu ir tā ka nezinu kas vainas:18: iespējams ka vaina ir kāds sīkums, bet varbūt ar kautkas nopietns(kā to pārbaudīt jau tagad kad auto ir izjaukts nav ne jausmas:k )

un sev neatstāju, jo cita aparāta māja kam elektriskā šprice bez corrāda pagaidām nebūs, bet corrāds nebūs tendēts uz degvielas ekonomiju:D - tam ir škoda dīzelis:)
lai gan ja labi pacenšas ar gāzi arī var dabūt labu jaudu, bet man nepatīk gāze pati par sevi- vnk neesu gāzes piekritējs(tīri subjektīvi:17: )

sciroco 16.06.2010 13:00

Citēt:

Ziņa no puksis13
nu par to strādāšanu ir tā ka nezinu kas vainas:18: iespējams ka vaina ir kāds sīkums, bet varbūt ar kautkas nopietns(kā to pārbaudīt jau tagad kad auto ir izjaukts nav ne jausmas:k )

un sev neatstāju, jo cita aparāta māja kam elektriskā šprice bez corrāda pagaidām nebūs, bet corrāds nebūs tendēts uz degvielas ekonomiju:D - tam ir škoda dīzelis:)
lai gan ja labi pacenšas ar gāzi arī var dabūt labu jaudu, bet man nepatīk gāze pati par sevi- vnk neesu gāzes piekritējs(tīri subjektīvi:17: )

Es arī, man vienīgais kas viņa patīk ekonomija :D aj ne, vel atcerejos - vismaz manam 3 iekartam kas bija - uzticība, iet neskatoties ne uz ko :)

Upitis 16.06.2010 15:08

Citēt:

Ziņa no puksis13
tas jau vēl nav viss (vēl paslepušies divi žiguļi, ņiva,fiat tipo un ford capri) pēdējie trīs nav braucami...:k
drīz varēšu atvērt šrotu:D :D :D

šis gan izklausās dikti interesanti. bet tas jau iebraucot offtopikā. :)

puksis13 16.06.2010 15:31

Citēt:

Ziņa no Upitis
šis gan izklausās dikti interesanti. bet tas jau iebraucot offtopikā. :)

tā gan:D

kraasotajs 16.06.2010 23:25

Es tev PM aizsūtīju:ok

puksis13 16.06.2010 23:54

kāds varētu mani apgaismot, kur netā var ko labu atrast par kārbu pārnesumskaiļiem? protams izņemot googli:17: (vnk tad biki vairāk jārakājas un kam izgudrot jaunu riteni, ja tas jau ir:) )

kraasotajs 17.06.2010 00:04

http://www.motorhome.narod.ru/index1.html
daudz nav ,bet ir

puksis13 17.06.2010 00:11

Citēt:

Ziņa no kraasotajs

paldies:ok

puksis13 18.06.2010 18:07

šodien intreses vadīts nedaudz papētiju kā tad izskatās skaitļos esošā kārba uz ieliktā motora corrādā- secinājums ir tāds ka man tie cipari nevisai patīk:18: 1,2,3 par garu, bet 5 varēja būt garāks:fu kārbas kods CDA

kā ir ar kārbu kas man bija virsū uz KR/PL motora tā taču ar der uz ABF vai tur kautkas mainās? vecās kārbas kods ACD- pēc skaitļiem bik patīkamāka, bet ar ne vēlamais variants! vēl man viena kārba ar ATB kodu, bet tai nevarēju atrast pārnesumskaitļus

EVILemsy 18.06.2010 19:10

Citēt:

Ziņa no puksis13
šodien intreses vadīts nedaudz papētiju kā tad izskatās skaitļos esošā kārba uz ieliktā motora corrādā- secinājums ir tāds ka man tie cipari nevisai patīk:18: 1,2,3 par garu, bet 5 varēja būt garāks:fu kārbas kods CDA

kā ir ar kārbu kas man bija virsū uz KR/PL motora tā taču ar der uz ABF vai tur kautkas mainās? vecās kārbas kods ACD- pēc skaitļiem bik patīkamāka, bet ar ne vēlamais variants! vēl man viena kārba ar ATB kodu, bet tai nevarēju atrast pārnesumskaitļus

jap der arii kaarba no vecaa motora:ok

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:23.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club