The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   puksis13 corrado atdzīvināšana (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3708)

puksis13 18.10.2010 12:57

Citēt:

Ziņa no EMSY
nee sitajaa bildee tikai ir atspogulots kaa gaismas paartai9siit ar relejiem:17:

nu re man jau ar tā likās

puksis13 22.11.2010 12:03

brīvdienās:
1)sataisītas gaismas uz relejiem (špikošanai tika ņemta šī shēma, bet diezgan pārveidoju:17:
Citēt:

Ziņa no affe

tagad deg arī tālie kopā ar tuvajiem. ksenons arī tagad iedegās daudz ātrāk kā iepriekš un vairs neraustās:) principā esmu apmierināts ar rezultātu:ok

2) uzliktas pagaidu ziemas riepas (jaunās šipenes bij žēl likt jau virsū:17: )

affe 22.11.2010 12:22

Citēt:

Ziņa no puksis13
brīvdienās:
1)sataisītas gaismas uz relejiem (špikošanai tika ņemta šī shēma, bet diezgan pārveidoju:17:

tagad deg arī tālie kopā ar tuvajiem. ksenons arī tagad iedegās daudz ātrāk kā iepriekš un vairs neraustās:) principā esmu apmierināts ar rezultātu:ok

2) uzliktas pagaidu ziemas riepas (jaunās šipenes bij žēl likt jau virsū:17: )

Tipa tālie ieslēdzās brīdī kad tiek ieslēgti tuvie, vai arī tuvie paliek kad tiek ieslēgti tālie?

puksis13 22.11.2010 12:39

Citēt:

Ziņa no affe
Tipa tālie ieslēdzās brīdī kad tiek ieslēgti tuvie, vai arī tuvie paliek kad tiek ieslēgti tālie?

vēl bišku savādāk - tuvie deg kā tuvie, bet kad tiek ieslēgti tālie tad no tālā tiek padots vēlreiz uz tuvo(nācās pielikt vēl vienu releju), jo oriģināli brīdī kad ieslēdz tālo tuvais tiek atslēgts

Drag 22.11.2010 18:25

Citēt:

Ziņa no puksis13
vēl bišku savādāk - tuvie deg kā tuvie, bet kad tiek ieslēgti tālie tad no tālā tiek padots vēlreiz uz tuvo(nācās pielikt vēl vienu releju), jo oriģināli brīdī kad ieslēdz tālo tuvais tiek atslēgts

ja ir ksenons uz tuvajiem tad šitais ir labs varinats :ok

puksis13 14.06.2011 09:59

Sen gan neko neesmu ierakstījis savā topikā:17:, bet nu pēdējā laikā ar maģistra darba rakstīšanu nekam cits laiks neatlika:fu

Pirms kāda laika manu auto piemeklēja dažādas likstas , bet nu pēdējā joprojām ir aktuāla.
Tātad sagadījās man apraut benzīna trubas, noraut filtru un saskādēt to kastuku, kur nāk benzīnsūknis!:fu (ne pirmo reizi kaut kas tāds gadās ) , Tāpēc nodomāju ka ir jāpārtaisa visa tā uzparikte.
Ideja pārtaisīt, lai sūknis nebūtu zem mašīnas, ārpus bākas - tā kā ir pieejama bāka no trešā golpa ar sūkni bākā, tad doma bija ņemt no tā. Uz ātro apskatot golfa bāku ļoti līdzīga corrado bākai iedomājos varbūt var vnk samainīt bākas un nekāda čakara:) Tomēr piemetot golfa bāku pie auto izrādījās, ka tās mazliet mazliet atšķiras gan:fu Bākas izvirzījums pa ko lej degvielu iekšā golfa bākai ir par 2 cm garāk līdz ar to uzliekot bākas korķi nevar pilnībā aizvērt vāciņu:( Tāpēc, lai uzliktu golfa baku, ko es gribētu (jo ar to sistēmu sūknis zem mašīnas ar savu plastmasas kasti, man nācies vilties jau vairākas reizes), nepieciešams kaut ko saķīmiķot! viena ideja tākā būtu:idea , bet nu skatīsies kā sanāks šodien pēc darba jālaiž atkal uz garāžu.:)

TheMagicRukis 14.06.2011 10:33

Citēt:

Ziņa no puksis13
Sen gan neko neesmu ierakstījis savā topikā:17:, bet nu pēdējā laikā ar maģistra darba rakstīšanu nekam cits laiks neatlika:fu

Pirms kāda laika manu auto piemeklēja dažādas likstas , bet nu pēdējā joprojām ir aktuāla.
Tātad sagadījās man apraut benzīna trubas, noraut filtru un saskādēt to kastuku, kur nāk benzīnsūknis!:fu (ne pirmo reizi kaut kas tāds gadās ) , Tāpēc nodomāju ka ir jāpārtaisa visa tā uzparikte.
Ideja pārtaisīt, lai sūknis nebūtu zem mašīnas, ārpus bākas - tā kā ir pieejama bāka no trešā golpa ar sūkni bākā, tad doma bija ņemt no tā. Uz ātro apskatot golfa bāku ļoti līdzīga corrado bākai iedomājos varbūt var vnk samainīt bākas un nekāda čakara:) Tomēr piemetot golfa bāku pie auto izrādījās, ka tās mazliet mazliet atšķiras gan:fu Bākas izvirzījums pa ko lej degvielu iekšā golfa bākai ir par 2 cm garāk līdz ar to uzliekot bākas korķi nevar pilnībā aizvērt vāciņu:( Tāpēc, lai uzliktu golfa baku, ko es gribētu (jo ar to sistēmu sūknis zem mašīnas ar savu plastmasas kasti, man nācies vilties jau vairākas reizes), nepieciešams kaut ko saķīmiķot! viena ideja tākā būtu:idea , bet nu skatīsies kā sanāks šodien pēc darba jālaiž atkal uz garāžu.:)

es savam uzmetināju rāmi apkārt
nedaudz drošāk ir :D
pa kādiem celmiem tui braukā ja tev tur viss apraujas ?:D

puksis13 14.06.2011 12:46

Citēt:

Ziņa no TheMagicRukis
es savam uzmetināju rāmi apkārt
nedaudz drošāk ir :D
pa kādiem celmiem tui braukā ja tev tur viss apraujas ?:D

nav jau obligāti braukt pa celmiem:18: pietiek arī tikai atvelkot pa labi akmeņainu granteni:fu

TheMagicRukis 14.06.2011 15:51

Citēt:

Ziņa no puksis13
nav jau obligāti braukt pa celmiem:18: pietiek arī tikai atvelkot pa labi akmeņainu granteni:fu

nu jā pa granteni ir viss labāka braukšana :D
tikai ja mašīnu neskādētu tad būtu labii :d

puksis13 15.06.2011 09:36

Beidzot corāds atkal rūc:)
Vakar gan kamēr tiku līdz garāžai un lēnu garu visu saliku (tagad ir bāka no 3 golfa ar sūkni bākā) pienāca jau pusnakts!:18: Attiecīgi šorīt ellīgi nāk miegs.

sciroco 15.06.2011 10:39

Tomēr ielīda golfa bāka ?

puksis13 15.06.2011 11:04

Citēt:

Ziņa no sciroco
Tomēr ielīda golfa bāka ?

Kā jau rakstīju iepriekš principā vienīgā problēma, ka uzpildes vieta bišķi nesakrīt (vairāk izvirzīta uz ārpusi par aptuveni 2 cm):fu . Sākumā bija doma apgreidot bākas korķīti to saīsinot, bet beigās vnk nopirku universālo bākas koķi, kas ir plāns un ieiet dziļāk iekšā. Tā kā man jau iepriekš nebija slēdzama bāka (nav atslēgas), tad šajā ziņā nekas nav mainījies

puksis13 23.06.2011 17:19

Pagājušajā nedēļas nogalē šādi tādi sīkumi pielaboti savam auto + beidzot pielikta mazā lūpa (savulaik izlīdzēja normunc :) )
Kādu bildi ielikšu vēlāk:)

Tomēr ir arī sliktas vēstis:fu pagājušajā naktī braucot no Alūksnes uz Gulbeni sanāca saskrieties ar šā gada izlaiduma mazu buciņu:( Rezultāts buciņš kirdikt:( un manam corrādim ir vēl viena bukte priekšējā labajā spārnā:fu tā jau manam auto ir ļoti daudz visādu kasjaku , bet tagad ir vēl par vienu vairāk!!

juraans 26.06.2011 00:29

bet zato šašliks :D

puksis13 12.07.2011 23:23

rādo sāk mani dzīt izmisumā:( joprojām aktuāla problēma - pēkšņa noslāpšana un pēc tam nevar pielaist. Reizēm paiet dažas minūtes reizēm pārs stundas , kad akal var iedarbināt.:fu momentā kad neiet nav dzirksteles!

līdz spolei 12v atnāk, bet tālāk nekas nenotiek. Iepriekš nomainīju induceni un itkā problēma pazuda, bet pēc 3 nedēļām atgriezās. Pieliku ejošu spoli brīdī kad neiet un tāpat nekas nemainījās.

Pašreiz vnk nav ideju, kur, ko, kādu vainu meklēt.

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:35.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club