The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Baizeļa corrado (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=4119)

Baizelis 25.08.2010 11:13

Baizeļa corrado

Nu tad arī es esmu pievienojies jums! :D Kādu mēnesi atkapakaļ iegādājos šo corru no lietotāja Jaanis! Nu stāvoklis ir kāds ir bet ziemā gaidāmas nopietnas pārvērtības :) Cik atradu forumā šim ir bijusi diezgan pasmaga pagātne :( Iekšā stāv passaata motors un iebāzta arī klimata kontrole bet kā par nelaimi laikam sasits radiators un viss kopā ar šļaukām un pārējo noņemts ;(

sciroco 25.08.2010 11:23

Ja, šim Corrado gada laikā mainijas vismaz 3 saimnieki :18: :)

iespējams drīz atradīs atbildi, kapēc :17: jo tāpat vien auto pēkšņi nepardot. Būtu ļoti jauki ja tu to ari uzrakstītu :17:

Baizelis 25.08.2010 11:30

Nu pārdeva itkā tapēc ka vajadzēja naudu :) Nu nezinu pagaidām esmu diezgan apmierināts ar pirkumu tikko pat teh. apskati izgāju un tika pirkts nejau lai "nodzītu" vēl vairāk bet lai atrestaurētu :) Cik palasiju viņš neesot gājis īsti labi jo gudrinieki baidijušies par degvielas patēriņu un uzlikuši 1,8 mono degvielas sūkni :D

sciroco 25.08.2010 11:43

man ir aizdomas ka sūkni nelika ar tīšu domu, vnk nezināšanas pēc :17:

Man viens draugs bija viņu nopircis, un sagrūda kaudzi ar jaunam detaļām ritošaja, lai gan tas bija pircejs Nr1 no ta saraksta un tas bija nu jau sen :)

atceros ka auto cena bija tik patīkama, ka reķino viņa tehnisko stavokli tas bija tiešam super-lēti. Bet biš vizualais šim kliboja, vismaz toreiz

juraans 25.08.2010 11:52

šķiet ka šitas manīts bija japmeet'ā, vizuālais tiešām pabēdīgs, bet ja jau ir apņēmība un rokas aug no pareizās vietas tad jau iespējams, ka beigu beigās sanāks kaut kas labs, jāgaida turpinājums ar darbiem;)

sciroco 25.08.2010 12:42

Man atkal liekas (no pieredzes) ka lētāk ir nopirkt gatavu pa dargo :17:

restavrešana līdz labam stavoklim, šim eksemplaram izmaksās daudz dargāk.

Bet, tas nenozimē ka šis nav labs braucamais. Ne visi auto izskatās ideāli. Slikti viņš ar neizskatās, manuprāt.

Baizelis 25.08.2010 13:16

Tieši tā! Un nav šīs mašīnas tik jaunas lai nopirktu jau gatavu ideālā stāvoklī 100 % jau iepriekš kāds būs jau kaut ko restavrējis ja nu vienīgi mašīna ir tikai stāvējusi un nav braukta bet tur ar nekas labs nevar būt :D Un šis eksemplārs nemaz nav tik sliktā stāvoklī rūsas ir ļoti maz galvenā problēma ir krāsošana un tas ar tiks darīts pašu spēkiem :)

Melnais 25.08.2010 14:09

Citēt:

Ziņa no Baizelis
Tieši tā! Un nav šīs mašīnas tik jaunas lai nopirktu jau gatavu ideālā stāvoklī 100 % jau iepriekš kāds būs jau kaut ko restavrējis ja nu vienīgi mašīna ir tikai stāvējusi un nav braukta bet tur ar nekas labs nevar būt :D Un šis eksemplārs nemaz nav tik sliktā stāvoklī rūsas ir ļoti maz galvenā problēma ir krāsošana un tas ar tiks darīts pašu spēkiem :)

Tu viņu pirki Jēkabpilī? :17:

Baizelis 25.08.2010 14:48

Jap :)

Melnais 25.08.2010 15:46

Citēt:

Ziņa no Baizelis
Jap :)

:fu biju skatīties un gandrīz nopirku.... nu nez... sliekšņus no iekšpuses apskaties ;) :D
P.S. tas "krāsojums" vai drīzāk pindzelējums.... :49: :49: :49:

Āboliņš 25.08.2010 16:04

izgaji apskati bez pavarotnika stiklina?

Baizelis 25.08.2010 16:06

Tā nav problēma kā jau minēju viss tiks labots :D

Baizelis 25.08.2010 16:08

Citēt:

Ziņa no da_luck
izgaji apskati bez pavarotnika stiklina?

Uztaisiju bago ķīmiju ar vento pagriezieniem :D bet nu izlaida :)

Āboliņš 25.08.2010 16:09

Ja tev vajadzes, man ir stock optika priekšējā!

Baizelis 25.08.2010 16:40

Citēt:

Ziņa no da_luck
Ja tev vajadzes, man ir stock optika priekšējā!

Pagaidām nevajag un ceru ka nekad nevajadzēs :17: pagriezienus jau pasūtiju kriesos pa 35 LVL :D

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:51.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club