The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   puksis13 corrado atdzīvināšana (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3708)

puksis13 23.03.2018 22:42

Man jau tur viss tā sasēdināts ka kļūdai nav vietas. Nācās virzuļu pauros iegrebt lielākas vietas vārstiem, lai pie normāliem apstākļiem virzulis ar vārstiem nesatiktos

puksis13 01.05.2018 23:56

Tad nu beidzot sāku darbus, lai pārietu no 4 skrūvju stupicām uz 5 skrūvju. Kapēc to daru? Pirmkārt 5 skrūvju piekarei ir resnākas pusasis. Konkrēti ārējā miroņa šlicu ass (kas man regulāri novērpjas) ir 29mm - vecās 24mm vietā. otrām kārtām 5 skrūvju piekare ir nedaudz platāka. Kam gan ir labās gan sliktās puses.
Pie viena jāgatavojas TA un jau maija beigās Minirallijs Gulbis!

Sāku ar aizmuguri, jo priekšai vēl īsti neesmu salasījis visas detaļas (intercars drusku uzmeta)
aizmugurē jauni bremžu diski, gultņi, kluči, gumijas bremžu šļūtenes un vajadzības gadījumā, kur vajadzēs valcēšu jaunas trubiņas.

Gan priekšējie gan aizmugurējie suporti tika pie remkomplektiem ar jauniem cilindrīšiem.

Diski gan ar būs jāmeklē citi- pagaidām uzmesti , no veciem krājumiem

EVILDony 02.05.2018 00:05

Aizmuguri tā arī atstaji uz koniskajiem gultņiem?:17:
Vai tas Tava gadījumā nav tik būtiski?:k

puksis13 02.05.2018 00:22

jā atstāju... pieļauju, ka arī man labāk būtu bijis likt rindiniekus. To laikam prasi saistībā ar braukšanu pa asfaltu? un brīvkustību ja? No kā tur varēja likt Polo?
Jāsaka, ka minirallijā arī gana daudz sanāk braukt pa asfaltu, bet nu šī opcija , lai paliek vēlākam.
Pašreiz diezgan esmu nočakarējies ar priekšas meklēšanu, TA nāk ar joni un gonka ar nav aiz kalniem- tapēc varētu teikt, ka noslinkoju

EVILDony 02.05.2018 00:40

Nu viņos nav tādas brivkustibas ka koniskajos, salīdzinoši jaunāka sistēma un šķiet tas arī viss :D gan jau atšķirība un jēga jūtama uz visiem segumiem ;)
Bet par to vai Tev tas ir vai nav būtiski, laikam pareizāk būtu bijis teikti primāri nevis būtiski :D

Bet jā no polo liek, gan jau ir vēl kāds VAG grupas biedrs no ka der ;)

puksis13 02.05.2018 00:48

Jāiet pa maziem solīšiem nav ko lēkt uzreiz divu dirsu augstumā:D:D:D

puksis13 07.05.2018 23:47

Spamā jau bišku ierakstīju, ka nedēļas nogalē aktīvi darbojos pa garāžu! tapēc jāieliek te ar drusciņ.
sākam ar jaukšanu...

te jau uzlikts stabilizatora stienis , kas šī gada gājuma vw ir diezgan labs seks ieskaitot jaunu vidējo stabilizatora bukšu uzstādīšanu

puksis13 07.05.2018 23:51

uzbildēju arī atšķirību starp jauno un veco pusasi, ja nu kādam intresē

man gan sāpīgā vieta bija tieši ārējais mironis
tātad ārējais ass gals vecai ap 24mm jaunais variants 29mm

puksis13 07.05.2018 23:53

Man šāda bēda pēdējā laikā bija ļoti aktuāla pat bez jaunā motora. Tāpēc arī šis upgreids uz 5 skrūvju stupicām tiek izveikts
Citēt:

Ziņa no puksis13

puksis13 07.05.2018 23:59

Sākam likt kopā! jauni pleci, stūres stieņi (tie arī protams dēļ plecu platuma ir nedaudz garāki, kā vecie), pirksti, lodbalsti. 5 skrūvju stupicas. teorētiski varētu likt vecās stupicas, jo gultnis 4 sk. stupicai un 5cu ir vienāds - atšķiras tik pati vidus rumba. Bet tomēr nē, jo 5 sk. stupicai atšķiras pats lodbalsts un arī leņķis zem kāda piestiprinās pie stupicas

vecais variants ir kad lodbalsts stāv 90grādu leņķī šeit citā

puksis13 08.05.2018 00:04

tad nu priekšā arī jauni bremžu diski un kluči+ bremžu suportiem remkomplekti ar jauniem virzulīšiem

puksis13 08.05.2018 00:05

vairāk vai mazāk saliktā veidā:)

puksis13 08.05.2018 00:08

izplēsu ārā abs galvu + pie viena izvilku ārā abs vadu pīni un abs kompi. corrado palika par pārs kg vieglāks:D

Tad nu palika tas , ko šajā nedēļas nogalē neiespēju.
uzlikt bremzes ar vakumņiku + savilkt jaunas bremžu caurulītes:fu biš pietrūka laika

puksis13 08.05.2018 00:10

tad , kad pabeigšu ar bremzēm. būs protams jāaizbrauc uz savirzi. pašlaik tā ir kā driftmobīļiem:D

sciroco 08.05.2018 10:22

Labs darbs kas padarīts :)

Pusasis tiešām ļoti atšķirās uz aci, bet pielabojiet ja kļūdos:

resnā ir trubveidīga, tieva ir pilns metāla stienis :17:

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 17:37.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club