The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   puksis13 corrado atdzīvināšana (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3708)

EVILDony 24.08.2015 00:19

Pagriezienu pazaudēji.? :D
Bet malacis. ;)

puksis13 24.08.2015 00:25

Citēt:

Ziņa no EVILDony
Pagriezienu pazaudēji.? :D
Bet malacis. ;)

bišku papildināju savu iepriekšejo postu par pagriezienu taisni ierakstīju!

puksis13 24.08.2015 01:53

Kopā ar stūrmani

Un te ar savu sponsoru:) Sencīti!

Šeit mani lielākie atbalstītāji - nu jau drīzumā būs 3:42:

Mans pāgājušā gada līkums:D

puksis13 21.09.2015 15:49

Aizvadīts sezonas piektais starts. Šoreiz tā patālāk nācās braukt, jo sacensības notika Priekulē.
Trase manuprāt šoreiz braucējiem attiecīgi arī skatītājiem bija izveidota ļoti interesanta - prieks par to.
Rezultāts atkal viduvējs - 2wd klasē 26 dalībnieku konkurencē sasniegta 11 vieta- biju cerējis pacīnīties par sešinieku , kas neizdevās. Konkurenti tiešām bija ļoti ātri. Kļūdiņas protams bija no mūsu puses gana daudz, bet nekādas šausmīgi lielas.

Vienīgā ķibele , kas atgadījās bija tas, ka ss4 atrāvām vaļā motora aizsargpanu. Tā tā vilkās pa zemi (turējās uz vienas skrūves) līdz ss7 , kad atdalījās pavisam. SS4 un SS7 bija viens un tas pats ātrumposms. Tajā brīdī , kad panna nokrita pavisam kādā no dziļajām bedrēm nolauzām pie stūres pastiprinātāja trubas štuceri. Attiecīgi iztecēja visa eļļa un dopa beigās nācās iesvīst:D

Pozitīvais ko varu paņemt no šīm sacīkstēm ir tas, kad beidzot izdevās būtiski uzlabot pašam savus laikus braucot trasi otro reizi.:) Līdz šim varētu teikt ka vienmēr mani laiki bija apbrīnojami līdzīgi!

Danenbergs 21.09.2015 17:24

Citēt:

Ziņa no puksis13
Pozitīvais ko varu paņemt no šīm sacīkstēm ir tas, kad beidzot izdevās būtiski uzlabot pašam savus laikus braucot trasi otro reizi.:)

Ko mēs varam secināt? Jābrauc bez stūres pastiprinātāja :lol

puksis13 21.09.2015 18:42

Laikam:D jo laika izteiksmē 2,5km garu dopu uzlaboju par 8 sekundēm savu laiku!!:O Bet ja nopietni tad adrenalīna ietekmē sākumā nesapratu , kas noticis -tik jutu ka mašīna uzvedas dīvaini. Tad jau pēc brīža nāca apskaidrība , ka nav pastiprinātāja, jo stūri pagriezt bija nedaudz jāpiepūlas.

puksis13 19.10.2015 19:54

Pagājušajā nedēļas nogalē pabūts pēdējā minirallija posmā šajā sezonā!
Rezumējums - bēdīgs , lai neteiktu vāirāk:(
Lai gan tika nedaudz piestrādāts pie auto uz šo posmu, nekas labs no rezultāta nesanāca.
Uzliku savus savus Tatechnix coilus- nedaudz nosēdināju, jaunas riepas, saregulēju savirzi, vēl daudz visādus sīkumus!
Jāsaka laikam tā, ka šis motorīts savus resursus ir izsmēlis un Stallis ir pustukš!!!:(:(:(
Lai gan paša kļūdu bija gana daudz un asfalta ( man nepatīk!!!) braukšana nesanāk, Varēja ļoti izteikti just, ka trūkst jaudas + jaunās riepas pievīla - ļoti stipri slīdēja:(

Pasākumā satiks un drusku parunāts arī ar Melno - par ko protams prieks , satiekot kādu zināmu seju:)

puksis13 19.10.2015 19:57

Rezultāts 18 vieta 2wd klasē no 25 startējušiem. Tomēr jāņem vērā, ka finišēja 22 un reāli ātruma ziņā būtu 20, ja ne divām ekipāžam nebūtu lieli sodi!

puksis13 19.10.2015 20:05

Sezonas kopsavilkumā 2wd klasē 9 vieta(vēl gan ne oficiāli), bet šķiet ka tā vajadzētu sanākt.
Diezgan raiba sezona - ar gana daudz neveiksmēm! Tomēr vislielāko rūgtumu atstāja tieši šī pēdējā sezonas sacīkste, kur principā nebija nemazāko argumentu pacīnīties par labāku rezultātu!

spokss 19.10.2015 21:02

Kādas riepas tad liki, lai zin ko neņemt :)

Menn 19.10.2015 21:39

Kkur esmu dzirdējis,ka jaunas riepas esot jāiebrauc.Sākumā viņas tiešām slīdot :)

Melnais 20.10.2015 10:09

Brauc pīpējot un grib rezultātus :D

Edgars vāc ziedojumus Vemsam... :k

puksis13 20.10.2015 10:49

Citēt:

Ziņa no spokss
Kādas riepas tad liki, lai zin ko neņemt :)

General AltiMAX HP - riepa tika izvēlēta - cenas ziņā un domājot , ka laiks būs auksts un mitrs.Tomēr tādi laikapstākļi gluži nebija.

puksis13 20.10.2015 10:50

Citēt:

Ziņa no Menn
Kkur esmu dzirdējis,ka jaunas riepas esot jāiebrauc.Sākumā viņas tiešām slīdot :)

nu pirms gonkas ar tām riepām tika nobraukti pie 300km, tā kā domāju, ka bija jābūt iebrauktām!

puksis13 20.10.2015 10:52

Citēt:

Ziņa no Melnais

Brauc pīpējot un grib rezultātus :D

Edgars vāc ziedojumus Vemsam... :k

Nu par to pīpēšanu gluži jau tā nebija:D pirms dopa gan novelkās zaļš:D :D :D
p.s jā Elgars ziedojumus vāc gan:D :D :D :D :D

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 16:42.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club