The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Par mūsējiem (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=3)
-   -   ģimenes auto nr.8 -"KE-jetronic, špricen kaputen" :D (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=6660)

sciroco 11.04.2013 00:33

ģimenes auto nr.8 -"KE-jetronic, špricen kaputen" :D

Tā nu gadījās ka ir nopirkts VW Passat b3 2.0 16v, sedans 1989 gada ražots :)

Ik pēc laika ieskatos ss.lv, meklējot kādu auto kuru varētu nopirkt, pielabot, pārdot un nedaudz nopelnīt :) Bet nu pēdēja laikā visi kā aptrakuši, cenas gaisā un ja arī gadās kaut kas lēts tad tur no auto parasti vai nu tikai Tehniska pase vai arī otrādi, auto ir bet dokumentu nav :D

īsāk sakot, skatos ss-ā un neticu savām acīm: rakstīts 2.0 , T.A. līdz 12.2013. Tālāk īsi un konkrēti - nestrādājoša šprice. Es jau nojautu ka tas laikam ir 16v :D bet tomēr pārprasīju pārdevējām e-pastā, plus palūdzu vairāk bildes atsūtīt. Bildes drīz saņēmu, nu nekas traģisks it kā nav. Pēc zvana un sarunas lika saprast ka arī tehniski daudz maz vis ok. Pati mašīna no decembra stāv jo noslāpa un vietējā servisā konstatēja ka nestrādā slavenā šprice KE :D vai tad mēs visi nezinām cik tā ir forša :D:D:D

Tad nu nākama dienā es pamanīju vwmotionā FACE sludinājumu ar savām Passat detaļām, un tur kaudzē bija tieši tā šprice, kura Talsos esošam Passat-am ir "kaput", es sapratu - Tā ir zīme!!! :D:D:D

Vakarā pēc darba es un Nika jau braucam to skatīt :D līdzi lukturītis un vajadzīga naudas summa. Atbraucam, pētam ... izskatās daudz maz ok :) savas skrambas un sīkumi ir, bet visa visumā vis strādā (elektriskie logi, lūka, ventilators). Parunāju ar saimnieku un sapratu ka teorētiski strādā ari kārba un ritoša daļa :D pamēģināju amīšus - ir ok, gumijas ritošajā - puse jaunas :)

Sapratu, ir jāņem :) Nokaulēju vel 30 ls, samaksāju un savācu to :) (auto tajā dienas rītā bija noņemts no uzskaites, līdz ar to bija samaksāts, tajā brīdī, arī ceļa nodoklis par tekošiem mēnešiem :) kas pie reģistrācijas bija vel mīnus ~ 30 lati :)

Tad mēs ar NIKU to naktī, ar nosēdušo aķi aizvilkām uz mājām un nākama dienas vakarā jau dzirdēju motora rukoņu )))) (Paldies FACE par šprici, Karlix par piegādi!!!)

Ir skaidrs ka darba daudz, bet visa visumā man vismaz pagaidām liekas ka kuzovs un ritoša ir labāka stāvokli ne kā sarkanam Passerati :D tāpēc pagaidām doma šo paturēt sev, bet sarkano tirgot gaisā :) ehh žēl būs šķirties, ko tik neesam piedzīvojušu kopā :17: bet nu dzīve nestāv uz vietas, jākustas :D

Pagaidām pāris telefona bildes ieskatam :)

sciroco 11.04.2013 00:35

Karlix, pie parakstīšanas es ieraudzīju pasē - "tumšu pelēks" un sapratu ka laikam ar krāsas toni, kad Tev stāstīju, es kļūdījos :D

sciroco 11.04.2013 00:44

sarakts ar steidzamiem darbiem:

- atrast kāpēc kustās stūre :D tāda sajūta ka ir lifts bet nav nostiprināts :D
- pielabot tukšgaitu (vai nu sūc gaisu, vai tukšgaitas reg. gļuko) , iet labi, neraustās, tikai tukšgaitā baigi peld. Var gadīties ka vnk regulēšanas vaina :) Face, cik bija CO Tavai špricei :17:
- pārbaudīt motora spilvenus un klusinātāja nostiprināšanu. Paatrinoties parādās nelielas vibrācijas.
- pievilkt siksnas, var būt mainīt... cīkst :)
- atrast riepas vai diskus ar riepam - BEZ RADZĒM :D
- iztīrīt ! :)
- uzlikt LPG :cool
- sakārtot ātrumkārbas slēgšanas mehanismu

saraksts ar nesteidzīgiem darbiem

- salabot vai atrast tādu pati šofera benķi (ir divi caurumi un saūza bidīšanas mehanisms, kad vilkam)
- sameklēt kaudzi ar salona un dek. kuzovu daļas plastmasiņām
- sapulēt, paslēpt skrambas
- nomainīt bagāžnieka vāku (vienīga vieta kur acīmredzami ir rūsa :)
- gan jau vel kaut ko izdomāšu :D
- sakārtot griestus

Upitis 11.04.2013 00:52

Iedod bildi ar salonu - šķiet šrotā kaut kur bija pasažiera puses sēdeklis. :17:
Sveikts ar pirkumu ! ;) Liksi citu iekārtu vai to pašu nomainot maisītāju ?

sciroco 11.04.2013 00:55

mašīnā par maģis bija :18:

sciroco 11.04.2013 00:58

Citēt:

Ziņa no Upitis
Iedod bildi ar salonu - šķiet šrotā kaut kur bija pasažiera puses sēdeklis. :17:
Sveikts ar pirkumu ! ;) Liksi citu iekārtu vai to pašu nomainot maisītāju ?

salona bildi, tūlīt ielādēšu pārdevēja bildi :)

pirkšu citu iekārti (klasiku), sarkanam LPG ir vienīgs glābiņš ka so kāds gribēs pirkt :D un vel tā ir noformēta oficiāli ;)

Paldies ! :)

sciroco 11.04.2013 01:01

sciroco 11.04.2013 01:06

Vispār samērā dīvains eksemplars :17:

viņam ir (vismaz kņopīte) - sēdekļu apsilde, viena :D Tad vel viņam ir ABS, lai gan gads 89, nav par agru :17: lai gan pofig, visticamāk vienalga nestrādā :D
Kas man visvairāk iekrita acīs - aizm. benķis bīdās uz priekšu un atpakaļ :18:

Elektriskie logi ir tikai priekšā :)

durvīs uz sieta ir rakstīts - active :18: kas tas tāds (lai gan sākumam jāpaklausās vai vispār kaut kas skan) :D

Rom4iks 11.04.2013 08:38

puse bākas degvielas arī bija iekšā?? tad tā ir vel 35Ls atlaide :) baigi lētais eksemplars, un samērā labā kondīcijā apsveicu

Face 11.04.2013 09:34

Man ir tādas krāsas krēsli un dažādas plastamas. CO bija normāls, vismaz kad liku lpg un pārbaudīju gan benzinu un gāzi.
Krēsls ir stāvējis ārā, tā kā ļoti labs nav, bet mehānisms strādāja.

Hakers 11.04.2013 09:56

Apsveicu!

sciroco 11.04.2013 10:02

Citēt:

Ziņa no Rom4iks
puse bākas degvielas arī bija iekšā?? tad tā ir vel 35Ls atlaide :) baigi lētais eksemplars, un samērā labā kondīcijā apsveicu

Prasīju kad, teica ka ir. Bet vakar pielaist, sākumā, nevarēju arī ar FACE šprici. Ieleju 5l degvielas un pieleca :cool

laikam džeki bija izpumpējuši visu pa sauso :D

es kaut kur rakstīju pa cik nopirku :17: laika nē, un tas būtu 220ls

un Paldies :)

sciroco 11.04.2013 10:05

Citēt:

Ziņa no Face
Man ir tādas krāsas krēsli un dažādas plastamas. CO bija normāls, vismaz kad liku lpg un pārbaudīju gan benzinu un gāzi.
Krēsls ir stāvējis ārā, tā kā ļoti labs nav, bet mehānisms strādāja.

Krēsls ir, super. Cerams ka nesapuva paralons, izžāvēt un iztīrīt nebūs problēma :)

FACE, kā bija ar tukšgaitu tai špricei ? :) Domāju ka visdrīzāk tur ir gaisa sūce, tur pilnīgi var dzirdēt ka šņāc kad strādā motors. Arī tukšgaitas regulators tur ir ļoti dīvains :18: plastmasas, tādu nekad nebiju redzējis vel :O :D

Melnais 11.04.2013 10:21

Das auto... ;) labs pirkums... :ok

Margots 11.04.2013 10:29

Citēt:

Ziņa no sciroco
Krēsls ir, super. Cerams ka nesapuva paralons, izžāvēt un iztīrīt nebūs problēma :)

FACE, kā bija ar tukšgaitu tai špricei ? :) Domāju ka visdrīzāk tur ir gaisa sūce, tur pilnīgi var dzirdēt ka šņāc kad strādā motors. Arī tukšgaitas regulators tur ir ļoti dīvains :18: plastmasas, tādu nekad nebiju redzējis vel :O :D

Tukšgaitas regulatoru izmazgā ar bremžu vai karburatora klīneri... nu kautvai ar benzīnu... bieži ar to tiek līdzēts...:)

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:37.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club