The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   puksis13 corrado atdzīvināšana (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3708)

puksis13 23.09.2010 01:02

tad man jautājums kas skaitās lētais gals?:17:

Scirocco GTX 23.09.2010 09:49

Citēt:

Ziņa no EMSY
Regulejamos amīšus Liec jaunus ! kaadus gruuti teikt leetie ir ne visai ! es balsoju par KW Weitec Koni H&R cenas nav mazas meklee ebay!
Poliuritaana buxes tev nevayag taas ir fufelis , maarketinga triks ka blaava ka turot ahuuni, esmu lasiijis daudz Ka PU buxes juuk jau peec 2 gadiem!
lies standarta labus razojumus Originaalaas vai labas ! aizmirsti par febi torpan un citiem suudiem! vieniigi kaads vareetu pakomenteet ko likt aizmugureejo pr plauktu buxu vietaa, jo originaalaas lurkaajas par daudz! Vareeja likt no opela kko paartaisot!

+1000000
Nav pat ko piebilst!
Poliuretaana bukses, kas sabaaztas 1,5-2 gadi atpakalj saak jukt jau daudziem laukaa :D

EVILemsy 23.09.2010 09:54

Citēt:

Ziņa no puksis13
tad man jautjums kas skaits ltais gals?:17:

Letais amisiem vai buksem?

Karlix 23.09.2010 09:54

Citēt:

Ziņa no Scirocco GTX
+1000000
Nav pat ko piebilst!
Poliuretaana bukses, kas sabaaztas 1,5-2 gadi atpakalj saak jukt jau daudziem laukaa :D

Manējās bukses vēl dzīvas :D

Scirocco GTX 23.09.2010 09:54

Citēt:

Ziņa no Karlix
Manējās bukses vēl dzīvas :D

tpu, tpu, tpu.. :)

Karlix 23.09.2010 09:55

Citēt:

Ziņa no Scirocco GTX
tpu, tpu, tpu.. :)

Es ar corrado nobraucu maz - cerams ka vēl pārs gadus turēs :)

Scirocco GTX 23.09.2010 09:58

Citēt:

Ziņa no Karlix
Es ar corrado nobraucu maz - cerams ka vēl pārs gadus turēs :)

koleegim ikdienaa neiztureeja, Xplod arii uz MK4 golfa viena paskjiida. .

puksis13 23.09.2010 09:59

Citēt:

Ziņa no EMSY
Letais amisiem vai buksem?

amīšiem (lai zin kam nemaz nepievērst uzmanību)

par buksēm - tā ideja tiek lēnām atlikta, ja jau tik švaki un nav to vērts

sciroco 23.09.2010 10:12

Ar lētiem ir ta ka lielakai daļai tur līdz 3 gadi. Vai tur ilgāk, nezinam. Bet 100% ieruse vītnes jau pirmaja gadā.

Par buksēm, nu nobiedejat :D man visai ritošai powerflex stāv, moš tirgot nost kamēr ir veselas :D

kraasotajs 23.09.2010 10:43

Par tām buksēm -uz standarta auto ,tb 15-16 riteņu diskiem viņas tur ilgi- tūlīt būs 4 gadi . Padomājiet ,kāda slodze ir uz piekari pilsētas stop-go režimā ar R18 un 400nm .Godīgi sakot es brauktu virpot pie Wuraidera ,jo labāk naudu adodu kādam ,kam rokas neaug no ... ,tepat Latvijā .nekā baroju kautkādu angli
Par amartizatoriem -Es personīgi sakostu zobus un nopirktu gatavu labu amortizatoru-atsperu komplektu ,nevis koilus ,kuri tikpat labi maksā hvz x vairāk
Par piekšas piekari -viss tur der un regulējas ,vienīgi aizmugurē prasīsies flaņči .Mašīna būs stabilāka un vadāmāka

S 2.0 23.09.2010 11:03

Arī krutie koiloveri ierūsē ja tos neskrūvē - manējie H&R ierūsēja tā ka bija jāgriež pušu augšējais regulēšanas uzgrieznis... viens no ielikņiem tobiš pats amītis arī izbeidzās - tiesa kalpojis viņš bija ilgi... bet cena viņiem ir 4reiz 5reiz lielāka kā nefirmīgajiem. Es priekš sevis izvēlējos tagad priekšā ielikt Plazu vecajās statnēs...

puksis13 23.09.2010 11:04

:) vēl viedokļi:)

kaspars 23.09.2010 12:07

Es kamēr krāju naudu PU buksēm, izrādās tikmēr visiem viņas ņem un izšķīst.. :D
A ja nopietni - kāds ir rezumē? Krāsotāja variants - taisīt pie Wu Raidera?

Tādā gadījumā jājautā pašam Wu - cik maksā viss bukšu komplekts scirocam un kādas aptuvenās garantijas viņš dod.

Domāju, ka arī Envy jaunskungam šeit būs ko pakomentēt.. :)

Tagad neesmu čekojis (to lai izdara GTX :D), bet treknajos gados viss Powerflex komplekts ritošajai (bez motora spilveniem) maksāja ~ 160 Ls!

EVILemsy 23.09.2010 12:08

Es ar balsoju par amīšiem ar īso štoku un sēdinātajām atspereem respektiivi par komplektu, jo šos ir reālāk dabuut par sakarīgu cenu nekaa leetus coilus! un brauksana ir komfortablaaka! karlix bija šitāds komplekts gaidi viņa komentu!
p.s. sitiem komplektiem aizmugures amiisiem ar vareeja augstumu reguleet:)
Priexejiem amiisiem iesaku likt vaz 2108 žiguļa atbalstus , efekts ir labs ,Rom4iks siikaak var pakomenteet :)

Danenbergs 23.09.2010 12:19

Citēt:

Ziņa no EMSY
Priexejiem amiisiem iesaku likt vaz 2108 žiguļa atbalstus , efekts ir labs ,Rom4iks siikaak var pakomenteet :)

Par tiem atbalstiem.. Kāds var sīkāk paskaidot ko viņi dod, kā viņš izskatās un ko dara? Es nestādos priekšā.

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 20:55.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club