The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   puksis13 corrado atdzīvināšana (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3708)

sciroco 08.05.2018 10:23

Šarai tiešām tā jāizskatās ? Var būt bildes lenķis tāds, bet liekas ka viņa izlauzta līdz galam.

puksis13 08.05.2018 11:17

Resnā noteikti ir trubveidīga. Tievā laikam ir pilna- tagad nepateikšu!

puksis13 08.05.2018 11:22

Citēt:

Ziņa no sciroco
Šarai tiešām tā jāizskatās ? Var būt bildes lenķis tāds, bet liekas ka viņa izlauzta līdz galam.

Nē nē! Tāpēc jau rakstu ka stāv zem cita leņķa! Aptuveni 45 grādi. Bildē viss ir pareizi- tā arī dabā.
Pats šaras pirksts pret savu sēžu ir smuki pa vidu jeb 90 grādos. Bet kājiņas kas pieskrūvējas plauktā ir pielietas citā leņķī

EVILDony 08.05.2018 11:33

resnā ass noteikti ir trubveidīga un tievā viss viens vesels ;)
tā kā tev tur bildē tā granāta nolūzusi, tā parasti notiek, kad jau padzīvojušu, pievelk par stingru ;)

kādas šaras uzliki? šitiem vajadzētu būt ka ir pieejamas "meyle hd", labākas cietākas, ilgāks kalpo :) parastā meyle, kas nav hd serijas gan ir sūds :D

puksis13 08.05.2018 11:37

Par šaru firmu nemācēšu tagad atbildēt. Jāmeklē kastītes:D

Par granātām. Šī konkrētā bilde ir ar vecu granātu, bet pilnīgi jaunas ar nogrieza tik tā:fu

EVILDony 08.05.2018 11:45

Citēt:

Ziņa no puksis13
Par šaru firmu nemācēšu tagad atbildēt. Jāmeklē kastītes:D

Par granātām. Šī konkrētā bilde ir ar vecu granātu, bet pilnīgi jaunas ar nogrieza tik tā:fu

tev jauda par daudz, brauc mierīgāk :lol

sciroco 08.05.2018 12:49

Citēt:

Ziņa no puksis13
Nē nē! Tāpēc jau rakstu ka stāv zem cita leņķa! Aptuveni 45 grādi. Bildē viss ir pareizi- tā arī dabā.
Pats šaras pirksts pret savu sēžu ir smuki pa vidu jeb 90 grādos. Bet kājiņas kas pieskrūvējas plauktā ir pielietas citā leņķī

A, tagad skaidrs :)

sciroco 08.05.2018 12:50

Citēt:

Ziņa no EVILDony

:D :lol :lol :lol

puksis13 08.05.2018 13:12

Citēt:

Ziņa no EVILDony

:D :D :D gonkās ja?:D :D :D
Par jaudu neko nezinu, uz stenda tā ar neesmu vēl bijis8) Domāju ka nekā tur diža nav, jo ir nebeidzamais stāsts par gribas vēl!!!:)
Domāju tā bēda vairāk saistīta ar saķeri! Gonkás straujas seguma maiņas. Uz asfaltu no grunts un otrādi. Ziemā no ledus uz sasalušu grunti. Bieža robu pārslēgšana ar asiem cirtieniem gan augšu gan uz leju+ uzsitieni pa sajūgu brīžos kad sāk gurt motors utt.

Upitis 08.05.2018 22:51

Man jau liekas ka tur pirmajiem rindā uz izģērbšanos vajadzētu būt sajūgam kārbai, šlicēm... bet nu kas viņu zin kāpēc Tev puass gali vājā vieta :D
Kā Dony teica pievelc ar trubu ''līdz galam'' vai pēc nM ? :D

puksis13 08.05.2018 23:36

Citēt:

Ziņa no Upitis
Man jau liekas ka tur pirmajiem rindā uz izģērbšanos vajadzētu būt sajūgam kārbai, šlicēm... bet nu kas viņu zin kāpēc Tev puass gali vājā vieta :D
Kā Dony teica pievelc ar trubu ''līdz galam'' vai pēc nM ? :D

Ja ņem pēc laika tad sajūgs ar kurvi iet ilgi aptuveni 1.5-2 gadi:D , ja pēc km tad to esmu mainījis ik pa 3500-5000km :D varbūt pat mazāk.
Nm atslēga man nav, bet nu uz sajūtām nepārvelku. 2metrīgu trubu es talkā gluži neņemu!

P.s saimniecībā vienam kombainam smalcinātāja asmeņi ir nenormāli jānovelk ar 3metrīgu trubu, ja nē tad nāk vaļā. To dara man viens strādnieks, jo viņš pats ir kā indikators. Kad velk sākumā piepūš vaigus un izsitas sviedri. Tad seja paliek vispirms nedaudz rozā krāsā un pāriet riktīgi sarkanā!!!:D :D Bet ar to vēl nepietiek ( nāk vaļā), toties , kad Indulis sāk palikt violētā krāsā tad ir gana labi:lol

sciroco 08.05.2018 23:44

:D

EVILDony 09.05.2018 00:14

Citēt:

Ziņa no puksis13
Ja ņem pēc laika tad sajūgs ar kurvi iet ilgi aptuveni 1.5-2 gadi:D , ja pēc km tad to esmu mainījis ik pa 3500-5000km :D varbūt pat mazāk.
Nm atslēga man nav, bet nu uz sajūtām nepārvelku. 2metrīgu trubu es talkā gluži neņemu!

P.s saimniecībā vienam kombainam smalcinātāja asmeņi ir nenormāli jānovelk ar 3metrīgu trubu, ja nē tad nāk vaļā. To dara man viens strādnieks, jo viņš pats ir kā indikators. Kad velk sākumā piepūš vaigus un izsitas sviedri. Tad seja paliek vispirms nedaudz rozā krāsā un pāriet riktīgi sarkanā!!!:D :D Bet ar to vēl nepietiek ( nāk vaļā), toties , kad Indulis sāk palikt violētā krāsā tad ir gana labi:lol

Tev nav nmatslega, bet ir Indulis, lieku uz to ka rozā indulis ir jau virs 200nm :D

puksis13 09.05.2018 00:34

Citēt:

Ziņa no EVILDony
Tev nav nmatslega, bet ir Indulis, lieku uz to ka rozā indulis ir jau virs 200nm :D

Vajadzētu vienreiz nomērīt Induli:D :D :D

EVILDony 09.05.2018 11:16

tu negribi ar corrado pabraukāt ikdienā, vismaz nedēlu pirms sacensībām, tā teikt lqai aprastu ar auto un pa to nedēlu var paspēt izlīst kāds sīkumu, kuru var vēl paspēt salabot ;) principā tam vajadzētu uzlabot tavu rezultātu :)

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 21:06.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club