The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   puksis13 corrado atdzīvināšana (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3708)

Margots 04.06.2016 02:01

Citēt:

Ziņa no puksis13
Tāpēc jau braucu ar corrado, jo neviens cits ar tādu šādā pasākumā nebrauc:) Lai gan auto ir viens mežonīgi liels mīnus - svars.
Jā braucu vienā klasē ar Ķenaviem (ļoti daudz atpaliekam vēl no viņiem;( :D )rezultātus var apskatīt 4rati.lv sadaļā minirallijs un vēl sīkāk minirallijs smiltene 2016. Rakstu no mob. Tāpēc slinkums iemest linku:k
Par Saldus posmu vēl nezinu, bet 11.jūn. Priekulē gan nestartēsim. Kā jau iepriekš rakstīju, tad pašreiz auto galīgi nav konkurētspējīgs. Līdz ar to ieekonomēto naudiņu centīšos ieguldīt savā bezgalīgajā stāstā - otra motora būvēšanā!

Varbūt Tev kautkas trūkst otra motora būvēšanai? Kautkas kas kādam citam varētu mētāties kādā garāžas stūrī un nebūtu žēl noziedot autosportam?;)

Upitis 05.06.2016 00:09

Izpūtēju var piestiprināt arī pa cieto - izmantojot piemēram bmw e36 kārbas spilvenus. ;)

puksis13 23.01.2017 23:48

O šeit kāds laiciņš pagājis! Faktiski kopš pēdējiem ierakstiem auto tā arī ir stāvējis un krājis putekļus.
Sākusies (cerams sāksies paredzēti) jaunā minirallija sezona! Savus ğenerāļa plānus joprojām neesmu realizējis, bet braukt gribas.
Tad nu pieķēros novērst defektus, kas bija radušies pēc pēdējās dalības Smiltenē. Lielos vilcienos visu izdarot- uzliktas ziemenes un aizbraukts uz savirzi. Bija diezgan smagi izdauzīta - it sevišķi sagāzums.
Šodien beidzot izdomāju ka jāpataisno rokas un jāizbrauc testā. Tests beidzās jau pēc pirmajiem 3km

P.s protams telefons atstāts mājā, lai lādējas! Nācās no roku taisnošanas kārtīgi izlocīt kājas:D

puksis13 24.01.2017 19:16

Mironis nomainīts un tests izbraukts! :)
Būs šonedēļ vairāk laikam jāpabraukā- kautkā nav pārliecības:fu

puksis13 30.01.2017 00:01

28.01.2017 aizvadīts jaunās sezonas pirmais posms minirallijs Madona 2017.
Kā jau Archijs spamā bija pieminējis, tad šoreiz veicās tīri atzīstami. Izcīnīta 4. vieta savā klasē. Par ko pašam prieks un reizē bēda:D!
Tik tuvu kausiņam vēl nebija būts. Arī ātrumposmos uzrādītais laiks šoreiz ļoti tuvu līderiem. Piemēram, ja parasti finiša uzvarētājam klasē zaudēts ap 45 sek. tad šoreiz tās ir nepilnas 15 sek.:) (faktiski slidenā ziema paveica to kā bija domāts - auto jaudai nebija viena no galvenajām lomām!)

Tomēr pašam pats lielākais smaids par pirmo dopu! Tajā uzrādīts 1. rezultāts klasē un 8. absolūti starp 43 startējušām ekipāžām.:) Apsteigtas arī vairākas pilnpiedziņas mašīnas! (laikam 3 imprēzas un 1 evolūcija):ok Neierasti mūsu ekipāžai startējām teicami, atšķirībā no citām sacīkstēm , kur lēnām iešūpojamies un pieņemami rezultāti sāk parādīties tikai uz sacīkstes beigām!!!:fu Tomēr otrajā dopā tika pieļauta parupja kļūda no manas puses kā pilota. Tika izbraukts no trases un zaudētas vērtīgas sekundes. Turklāt šī kļūda maksāja arī pārliecību par sevi!!!:fu To kaut vai parāda ps3, kas ir tas pats ps1, kur savam laikam zaudējām 2 sek. Atšķirībā no konkurentiem , kas savus laikus sāka uzlabot braucot trasi otro reizi. Faktiski tas arī izšķīra mūsu iespēju beidzot kāpt uz pjēdastāla!:(

puksis13 30.01.2017 00:08

Mazs ieskats no ps4 ar mammas pārdzīvošanu un sievas mierināšanu:)
https://www.youtube.com/watch?v=shwww3K9Dpg

p.s pirms šīs gonkas nomainīju kulises troses, kas nedaudz ķīlēja un ātrumkloķis bija pastīvs. bet ar jaunajām trosēm ātrumkloķis bija ļoti viegls un šajā sacīkstē vairākas reizes nevarēju samakšērēt īsto pārnesumu!:fu

archijs 30.01.2017 01:02

Malacis.
Ar kādām riepām startēji?

puksis13 30.01.2017 01:12

Citēt:

Ziņa no puksis13
Pie darbiņiem!
1)Jānomaina pufam gofra
2)Jānomaina rocenei trose
3)Jāsaliek jaunās ziemas riepas -beigās ar lielām pārdomām tika iegādātas
Nokian Hakkapeliitta 8

Ar šīm 2015 gada riepām

Melnais 30.01.2017 12:04

Super, es ar labprāt piedalītos, bet tad kkas ir jāatmet, savādāk pat nieres pārdošana nepalīdzēs :D

puksis13 30.01.2017 12:49

Citēt:

Ziņa no Melnais
Super, es ar labprāt piedalītos, bet tad kkas ir jāatmet, savādāk pat nieres pārdošana nepalīdzēs :D

Es jau tāpat brīnos, kur tu visam rauj līdzekļus! Laikam pa druskai kādu bankomātu aptīri, bet tā lai neviens neko nejūt:D :D :D
Nu katrā ziņā nākamais posms tik 27. Maijā Gulbenē. Tjipa būs man mājas sacīkste:D :D

puksis13 30.01.2017 21:16

Dažas bildes
te ar ir īstais brīdis, kur zaudējām vietu uz pjēdastāla- šeit kautkādā ziņā pazuda pārliecība!

fotogrāfam laikam patika corrado haube:D

stāvot laukumā pirms starta likās ka mums blakus ir nostājies džips:D turklāt arī corrado pašreiz nu nemaz nav zems! Šajā bildē dēļ rakursa varbūt tas nav tik ļoti pamanāms:)

o šeit pašam pēc džipa:D mēģinājām uzlēkt tramplīnu - pašā pēdējā brīdī pārdomāju. Nodomāju, ka sekojošā līkumā varam par daudz izslīdēt un zaudēt vēl laiku

Danenbergs 30.01.2017 22:49

Ļoti daudz skaistas bildes :) Prieks ka tu pārstāvi Corrado vārdu tik nopietnās sacīkstēs! Malacis :ok
P.s. laikam daudzi tajā līkumā izslīdēja :D

puksis13 30.01.2017 23:57

jā laikam gana daudzi tur sakļūdījās. viens hondu pamanijās novākot

Bet nu mani šī vieta vnk izsita drusku no uzņemtā ritma , jo galvā iezagās doma , ka SLĪD TAČU!:D un turpinājumā sākām braukt drusku lēnāk:fu

p.s Ķenaviem visu dienu problēmas ar kloķenes stāvokļa devēju!!!

EVILDony 31.01.2017 01:50

Honda gadijumā nav Mārtiņa Stankes? :D

Labs aparāts bija, vienu vasaru vins mani kaut kada street stock izvizināja, un tad es sapratu kapēc ne vinu, ne vina senci nevaru nokert :D tur ap 200zs un gālīgi traks braucējs ir. :D

puksis13 31.01.2017 10:55

Citēt:

Ziņa no EVILDony
Honda gadijumā nav Mārtiņa Stankes? :D

Labs aparāts bija, vienu vasaru vins mani kaut kada street stock izvizināja, un tad es sapratu kapēc ne vinu, ne vina senci nevaru nokert :D tur ap 200zs un gālīgi traks braucējs ir. :D

Ir ir Stanke. Nu šoreiz nemaz tik ātrs nav bijis + vāks, jo cik paskatījos rezutātus tad viņš pirms vāka mums visu laiku zaudēja (corrado pirms kādi 5 gadi bija uz stenda un tad vairs bija palikuši tik 103zs:D )

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:02.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club