The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   puksis13 corrado atdzīvināšana (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3708)

puksis13 28.03.2010 16:03

bez salona ir izņemts arī motors un corrado gaida sev vietā kādu citu:)

RBMoto 28.03.2010 16:53

Turēt mašīnu metāla garažā ir tas pats kas turēt auto pagrabā, vai vienkārši aprakt zem zemes...

Bet veiksmi darbos!

puksis13 28.03.2010 17:03

nevaru nepiekrist , lai gan pirms tam tieši tai garāžai taisiju un pārtaisiju ventilāciju- lai tā būtu, bet nav

sciroco 28.03.2010 23:44

Man ir lielas aizdomas ka šo konkreto Corrado saimnieku (pirmo saimnieku) labi pazīstu :D

jāpameklē bildes :17:

puksis13 29.03.2010 12:32

nešaubos- to auto jau nav tik daudz

sciroco 29.03.2010 14:33

itsevišķi maz ar 1,8 16v

Artūrs Vējiņš 29.03.2010 20:13

es ieteiktu VR6 ;)

ps jelgavaa dalaas viens golfs - ideals donors buutu... ss.lv var atrast...

puksis13 18.04.2010 21:59

hmmm kādu laiciņu neesu neko rakstijis, bet nu ceru ka padalīsieties zināšanās un informācijā.
beidzot kaut nedaudz lietas ir pavirzijušās uz priekšu un ir iegādāts motora donors (3 golfs gti 2l 16v ) priekš corrado. tā kā latvijā par saprātīgām cenām nekas netika atrasts tad auto atripināju nu brāļiem lietuviešiem. pats auto gan ir diezgan bēdīgā stāvoklī, bet tā kā manās intresēs to ir izjaukt daļās tad liela bēda ar nav.
tagad gan pie tā svarīgākā, kas pašŗeiz man intresē:
1. man tagad ir tranzīta numuri -cik ilgi es varu pārvietoties ar tiem pa LV un īpaši nesatraukties
2. pēc idejas auto netaisos reģistrēt LV, jo tāpat to sadalīšu pa ātomiem- līdz ar to LV tas nebūs reģistrēts , bet paliks karāties LT- kādas sekas tam var draudēt?

Rom4iks 19.04.2010 22:35

Citēt:

Ziņa no puksis13
hmmm kādu laiciņu neesu neko rakstijis, bet nu ceru ka padalīsieties zināšanās un informācijā.
beidzot kaut nedaudz lietas ir pavirzijušās uz priekšu un ir iegādāts motora donors (3 golfs gti 2l 16v ) priekš corrado. tā kā latvijā par saprātīgām cenām nekas netika atrasts tad auto atripināju nu brāļiem lietuviešiem. pats auto gan ir diezgan bēdīgā stāvoklī, bet tā kā manās intresēs to ir izjaukt daļās tad liela bēda ar nav.
tagad gan pie tā svarīgākā, kas pašŗeiz man intresē:
1. man tagad ir tranzīta numuri -cik ilgi es varu pārvietoties ar tiem pa LV un īpaši nesatraukties
2. pēc idejas auto netaisos reģistrēt LV, jo tāpat to sadalīšu pa ātomiem- līdz ar to LV tas nebūs reģistrēts , bet paliks karāties LT- kādas sekas tam var draudēt?

noraksti to pēc tam LT un amen :)

puksis13 19.05.2010 23:54

galīgi nerakstās mana šī sadaļa, bet nu ko darīt ja visu laiku pa darbu un nesanāk pat laiks aizbraukt uz vecāku māju un reāli ķerties klāt rado taisīšanai! :( tomēr joprojām ceru uz atvaļinājumu jūlijā un tad tā pamatīgāk ķerties pie lietas!

tomēr līdz tam ar vēlos jau ievākt kādu info- šoreiz tas būtu laikam jājautā to Karlix :)
man te lieta tāda- kā jau iepriekš rakstiju iepirkts donors 3golfs ABF , bet nu man ir rado 88.g un tam ir vecais panelis- kā ir ar vadiem, štekeriem vai tie iet pretī golfa štekeriem? kā ir ar degvielas pumpi utt? principā mani intresē elektriskā daļa!
jautāju to arī tāpēc ka iespējams nāksies meklēt kādu brīvu dienu pirms plānotā pārlikšanas laika un pārlikt tik motoru ar provodku, lai var pārvietoties, jo izkatās ka drīz palikšu kājniekos

puksis13 16.06.2010 01:05

mēģinājums divi pievienot bildi ar kādu komentāru- pirmajā reizē biki pa lielu bildes sanāca:D

tad nu tā pagājušajā nedēlās nogalē šis tas izdarīts tomēr ne tik cik gribējās:fu

tātad -sestdienas rīts- pavērtas šķūna durvis un uztaisīts kāds knipsis:)

izvests golfs savā pēdējā pastaigā un pie reizes bik pabildēts

puksis13 16.06.2010 01:20

tālāk jau ceļš ved uz garāžu

http://content20-foto.inbox.lv/album...o/DSC07731.jpg

vēl šadas tādas salona bildes- ja kādam ko vajag varam mēģināt vienoties par cenām un šo to notirgot

šis ar būs pagaidām vienīgais ieguvums aizmirstībā atstātajam rado, kurš nu tiek vilkts ārā saulītē

te jau sākās process:)

sciroco 16.06.2010 01:30

Ah cik pazistami skati, motora maiņa, es jau sāku garlaikoties pēc tās :D

p.s. Kada stavokli benķi ? interese par visiem, cena.. :)

puksis13 16.06.2010 01:33

vēl varu piedāvāt gāzes iekārtu NESCAM- ko man nevajadzēs(jāsaka gan ka tā nedarbojās un kāda gluži ir vaina nezinu, jo iepriekšējais saimnieks nemācēja pateikt-iespējams tik kāds relejs nestrādāja lai varētu to ieslēgt)
principā ir visa iekārta- bildēs tik nav redzami gāzes iekārtas vadi, smadzenes un kautkāds dzelzsgabals- nezinu kas tas tāds ir:17:

o velns tikko tik ienāca prāta ka šis bij jāliek sadaļā pārdod:18: nu nekas cerams šoreiz piedosiet:)

sciroco 16.06.2010 01:35

sava topika var darit ko grib :D (tik nelamaties)

Cik gribi par gazes iekārtu :17:

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:35.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club