The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Mans VW Corrado (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   puksis13 corrado atdzīvināšana (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=3708)

puksis13 28.02.2015 02:22

Gatavojoties alūksnes minirallim ar sarkano corru pabūts skatē! Protams ar pirmo piegājienu neizdevās iziet:D Bet doma jau ar bija aizbraukt pēc slimības lapas.
Pirmām kārtām jau zināju ka ar savu 60mm taisno izplūdi nekas labs jau nesanāks:D 96db - tomēr ir par daudz:d
Tā kā man jkau kādu laiku nav lamda zondes īsti nezināju ko sagaidīt no atgāzēm, bet tās izrādijās normālas - nu ok nedaudz ir paaugstinātas, bet csdd normās iekļaujās. Tas priecēja.
Pašam bija piemirsies par aizmugures daļā cauro slieksni (nav izpuvis, bet izdilis no grunts)- par ko protams man laipni atgādināja:D
Nedaudz izbrīnīts gan biju, ka puveklis drusku iemeties grīdā pie aizmugurē sēdošo kājām:(
Tad vēl saskatīja mazu caurumiņu ārējā miroņa gumijā (visdrīzāk trauma no iepriekšējās gonkas)
vēl 2 tika par motora kronšteina stiprinājumu - tur gan biju nolaidis luni:k prekšējā spilvena kronšteins vairs neturējās viss uz 3 skrūvēm , bet tik 1 startera skrūves - pat otras startera nebija - nezinu kā nebiju to samanījis:fu Reāli motors nebija izkritis, jo gulēja uz aizsargpannas:D
Ā un vēl 2 tika par pretslīdes materiāla neesamību uz bremžu pedāļa - proti tā gumijas uzlika:D

puksis13 28.02.2015 02:24

Toties šodien (nu jau vakar) vainas novērstas un skate izieta, bet par nelaimi laikaapstākļu dēļ gonka 28 februārī atcelta:fu Sasodīts:(

puksis13 28.02.2015 02:30

Ņemoties šīs dienas gar corru man uzpeldēja probēma ar tukšgaitas apgriezieniem - negrib vairs mest nost:26: Labākajā gadījumā nomet uz 1500rpm sūdīgākajā paliek uz 2000rpm - pagaidām gan šo to izmēģinot mans ABF negrib mest nost apgriezienus - vienīgā iespēja ir atvienojot tukšgaitas vārstu un uz brīdi palielinot krietni patērējamo strāvas apjomu(ieslēdzu manuāli ventilatoru uz sekundi)

Batux 28.02.2015 03:06

Citēt:

Ziņa no puksis13
Ņemoties šīs dienas gar corru man uzpeldēja probēma ar tukšgaitas apgriezieniem - negrib vairs mest nost:26: Labākajā gadījumā nomet uz 1500rpm sūdīgākajā paliek uz 2000rpm - pagaidām gan šo to izmēģinot mans ABF negrib mest nost apgriezienus - vienīgā iespēja ir atvienojot tukšgaitas vārstu un uz brīdi palielinot krietni patērējamo strāvas apjomu(ieslēdzu manuāli ventilatoru uz sekundi)

Skaties lieko gaisu.

Batux 28.02.2015 03:43

Lieko gaisu starp droseli un varstiem.Nezinu tur vakumnieks val kautkadas šļauciņas.;)

Karlix 28.02.2015 09:16

Man bija gadījums, kad gāzes trosītei gals pie piedāļa bija izlecis no vietas un ieķēries tādā stāvoklī, ka pedālis visu laiku bij nedaudz nospiests. Apgriezieni tukšgaitā arī bija ap 2000.

Danenbergs 28.02.2015 09:45

Man ir tada pati problema ar 2E. Lieka gaisa nav. Top parbaudiju motoram rucot, ar starta gazi pusot uz visaam vakuma trubaam.
Ja izdodas atrisinat so problemu, tad raksti topikaa :)

puksis13 28.02.2015 13:05

Citēt:

Ziņa no Danenbergs
Man ir tada pati problema ar 2E. Lieka gaisa nav. Top parbaudiju motoram rucot, ar starta gazi pusot uz visaam vakuma trubaam.
Ja izdodas atrisinat so problemu, tad raksti topikaa :)

Man ar nav liekā gaisa- ar izmēģināju jau ar starta gāzi! Var to motortelpu izpūst visu slapju ar ēteri , bet izmaiņu nav

EVILDony 28.02.2015 13:52

Man 16v ar bija līdzīga problēma, kas pec kadam 2 nedēļām pazuda un vairs neparādijās. :D kas ar brīvgaitas regulācijas skrūvi.? Tās ar mēdz no vibrācijas skrūvēties, izskrūvē to uztin nedaudz foma lentu un pieregulē brīvgaitu, ja nekas nemainas mekle tālāk. :D

puksis13 28.02.2015 16:00

Citēt:

Ziņa no EVILDony
Man 16v ar bija līdzīga problēma, kas pec kadam 2 nedēļām pazuda un vairs neparādijās. :D kas ar brīvgaitas regulācijas skrūvi.? Tās ar mēdz no vibrācijas skrūvēties, izskrūvē to uztin nedaudz foma lentu un pieregulē brīvgaitu, ja nekas nemainas mekle tālāk. :D

pag pag tikko man sajauci galvu- man tak elektriskai špricei tādas nav

puksis13 22.04.2015 22:38

Tā kā iepriekšējais minirallija posms tika atcelts, tad turpinu gatavoties nākamajam:)
Šodien nomainīta aizmugurēja labās puses stupicas asīte - ceru , ka beidzot aizmugure pati nestūrēs:) bet to nu tikai ar pilnu pārliecību zināšu pēc savirzes noregulēšanas

puksis13 04.05.2015 00:42

savirzē pabūts un nekas nav mainījies:( vaina būs tiltā!

puksis13 04.05.2015 00:52

Pēc ilgāka pārtraukuma ir Finišs!!!:) šajā nedēļas nogalē pievārēts minirallijs "Kalnamuiža2015" Skrundas apkaimē.

Savā klasē 30 dalībnieku konkurencē iegūta 10 vieta un absolūti no 67 dalībniekiem 29 vieta. Rezultāts nav gluži spīdoš, bet principā esmu apmierināts!
Primārais mērķis bija finišs - tas nebija sasniegts jau krietnu laiku:fu + nedaudz strespilnā gonkas sākumdaļa krietni iespaidoja rezultātu.

puksis13 04.05.2015 00:58

puksis13 04.05.2015 01:01

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 23:05.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club