Sākumlapa 

Šodien
2021. gada 29. jūlijs
Šodien vārdadienu svin:
Edmunds, Edžus, Vidmants

Aptauja
Aktīvu aptauju nav

Arhīvs


Meklēt

Partneri
Rubbers
Rubbers

INTER CARS S.A. Latvia
HÄNDLER
Sporta Aģentūra Biķernieki
Rubbers
EA auto
Stabo.lv
Ozmax Development: efektīvi wwwides & grafiskie risinājumi


 Pasākumi   ...
« iepriekšējais nākamais »
IV International Sciroccomeeting Poland! /24.05.-27.05.2012/

Scirocco administrācija
2012.04.06  03:41
Izdrukas variants  

IV International Sciroccomeeting Poland 2012! 

  

  

      

    Šogad no 24.-27. maijam Polijas Scirocco klubs organizēja jau 4-to Starptautisko Scirocco salidojumu.

  

    Šīs pasākums parasti izraisa lielu interesi un atsaucību starp VW Scirocco automobiļu īpašniekiem un  piekritējiem.   

  

    Latvijas Scirocco kluba biedri aktīvi gatavojas sezonas atklāšanai un šim pasākumam, kuru apmeklēja negaidīti kuplā skaitā.


Tātad, bet tagad nedaudz par pašu pasākumu:

 

  Kopējais brauciens varētu teikt sākās no Bauskas.

  

Karlix kā pirmais kam pievienojos es un pēcāk visi pārējie. Karlix bija parūpējies par ļoti foršu odziņu, kas piedeva pasākumam vēl lielāku pozitīvismu un atraktivitāti, proti, to Corrada motora pārsegu kur katram bija vēlams parakstīties. Karlix`am pašam ar paliks lieliska piemiņa no šī pasākuma 

 Bildēs paši redzēsiet - garais nogurdinošais ceļš, ik pa gabalam pit-stopi tankos, tad jau aust rīts, pa ceļam tiek meklētas strādājošas automazgātuves, tad arī seko izpriecas ap auto mazgāšanu. Žēl nav man bildes no mūsu pirmās normālās ēstuves, kurā arī publiski tika sveikts Runča jubilejā ar lielu, garšīgu kūku un šampīti. Pirms galamērķa devāmies uz pēdējo čekpointu - Auchan lielveikalu,kur tika sapirkts vis vajadzīgais vakaram un rītam. Uzreiz pēc lielveikala mūs atkal piebremzēja ceļa remonti, bet pēcāk izbraucām uz maza, klusa, varētu teikt lauku ceļa, kas atvēsināja no intensīvās satiksmes. 

   Veiksmīgi nokļūstot galā odometrs rādīja 1070km, sākās check-in`s pie pasākuma organizētāja, mājiņu atslēgu saņemšana, prezentiņi, krekliņi, un tad jau pašu mājiņu apskate. Mazliet atslābuši, mierīgi iekārtojušies superīgajās mājiņās varējām sākt korķēt vaļā  Ir pāris bildes ar lielo kopsapulci ezera krastā pie udžīša un pēc tam jau Latvijas tīīma vakariņošana

  

    

   Otrā diena. Celšanās 7os, izbraukšana bišķi pāri 8os uz bijušo Karmann rūpnīcu, kas tagad zem Valmet automotive nosaukuma ražo BMW kabrioletu mīkstos jumtus. Rūpnīcā mūs jauki sagaidīja ar cepumiem, dzeramajiem, prezentāciju par rūpnīcu, firmu un sfēru, kurā darbojas. Rūpnīca bija interesanta un bija ko redzēt, diemžēl bildēt iekšā gan neļāva. 

   Rūpnīcā viņi saņem visas nepieciešamās detaļas un nodarbojas ar kopā likšanas darbiem. Saliktos jumta rāmjus krāsot viņi sūta uz citu firmu. Uz vietas viņi griež un šuj mīksto jumta pārklājumu. Interesanti likās, ka auduma materiālu viņi griež ar augsta spiediena ūdens strūklu un izgriež uzreiz caur septiņām materiāla loksnēm. Aizmugurējo stiklu mīkstajā jumta pārsegumā ielīmē ļoti precīza robot-roka. Saņemot atpakaļ nokrāsotos jumta rāmjus apvelk ar pagatavotajiem mīkstā jumta pārsegumiem, tad sākas testēšanas darbi un visbeidzot sertificēšana. Aptuvenam ieskatam MINI jumts sastāv no 120+ detaļām un 6series BMW no 460+. 

Pēc rūpnīcas apskates devāmies uz fotosesiju pie pils. 

 Pēc fotosesijas bija brīvais laiks pusdienošanai utt. Tad arī tikām pie siltām garšīgām pusdienām un saldējumiem. 

   Pirms prom došanās nostādījām savus mobīļus atsevišķai fotosesijai. Gadījās kuriozs ar vietējo homeless guy, kas bija smuki nosēdies kadrā un tikai pa cigareti tika sarunāts, ka pamuks malā.  

    Atkal iepirkšanās vakaram, maza mājokļa fotosesija, grillēšana, ēšana. Atkal kopā sanākšana ezera malā, kur turpinājās balsojumam parakstu vākšana.  Ēšana, dzeršana un sajūsmināšanās par mūsu mazo iepirkumu  un gulēt iešana.   

   Trešā diena. celšanās 9os, ap 10tiem izbraukšana uz vienu no Eiropas lielākām kara eksponātu izstādēm. Ārā muzeja teritorijā bija izstādīta ļoti daudz kara tehnika - dažādi tanki, lidmašīnas, lielgabali, u.c.

   Žēl, ka mūs nelaida iekšā pašā muzejā, vēlējos apskatīt ieročus, formas, visu ko viņi var piedāvāt. Es jau smējos, ka šie laikam nobijās no tāda bara, ka neizstiepj visu muzeju ārā.  Bet tik un tā muzeja apmeklējums bija patīkams, jo dzīvē nekad vēl nebiju tik daudz dažādu kara tehniku redzējis un šaubos, ka arī redzēšu. 

   Nedaudz atgriežoties atpakaļ... sākotnēji Dony bija palicis kempingā un droši vien čučēja, bet, kamēr mēs pa muzeju staigājāmies, bija devis ziņu, ka brauc mums pievienoties. Diez ko tālu viņš gan netika, pa ceļam pie mums viņa scirocco saniķojās un šis palika lielveikala parkingā, kur pēc mūsu ierašanās tika amputēta galva un konstatēta vaina.

 

  Īsumā, motora blokam bija nepieciešami jauni virzuļi, jo esošajos izdega caurumi :(   Kad nu beidzot bijām tikuši atpakaļ uz kempingu sākās solītās atrakcijas - ģeneratora mešana un Scirocco vilkšana. Visi jau zin, ka mums gāja ļoti labi. Nu tad bildēs arī skatieties mūsu spēka mitriķus.

  Pēc atrakcijām, rezultātu apkopošanas visi atkal tika aicināti ezera krastā uz apbalvošanu.

No 12 kausiem, 6 tika aizvesti uz Latviju: Par ģeneratora mešanu: I vieta - Juraans (Juris)II vieta - Karix (Artūrs) Par Scirocco vilkšanu: I vieta - Cipruss (Toms)II vieta - Karlix (Artūrs) Balsojuma par skaistāko Scirocco: I vieta -  sciroco (Ilgmārs)II vieta - Hakers (Kaspars)III vieta - PolisIV vieta - scirocco2 (Mārtiņš)  

   Tā kā tanī pašā vakarā devāmies prom pēc apbalvošanas es nozudu 1,5h pasnaust, cik dzirdēju pa to laiku mūs nāca sveikt gan Poļi, gan Vācieši. Bijām priecīgi par to, ka izdevās pusi balvu uz mājām atvest un Poļiem ar bija manāms pārsteigums. Tad jau sekoja atvadas un mājupceļš. Kā jau zināt, gadījās arī ķibeles gan ar Dony autiņu, gan ar Karlix ventilatoru un bremzēm, bet paldies Dievam mājās tikām visi veiksmīgi, sveiki veseli. Un bez ķibelēm pasākums nebūtu bijis pasākums. Būs mums visiem, ko atcerēties un no kā kārtējo reizi mācīties. Noteikti bija vērts apmeklēt šo pasākumu un noteikti to vajadzēs atkārtot. 

Kā jau teicu pasākums likās ūberforšs, visu vārdiem neaprakstīsi un bildēs ar neparādīsi - tur ir jābūt  

  Liels paldies pasākuma Organizatoriem, Poļiem par palīdzību, visiem jums par kompāniju.  

(C) Students
 2013.05.08  07:54, Scirocco administrācija

Reklāma

Kas jauns galerijā
VW Scirocco MK1 paaudzes galerija
2009.01.28  06:14 att.55 sk.520550
VW Scirocco MK2 paaudzes galerija
2009.01.28  06:05 att.142 sk.1049080
VW Corrado paaudzes galerija
2009.01.28  05:54 att.54 sk.526468

visas galerijas »

Kas jauns forumā