Sākumlapa 

Šodien
2021. gada 23. jūlijs
Šodien vārdadienu svin:
Magda, Magone, Mērija

Aptauja
Aktīvu aptauju nav

Arhīvs


Meklēt

Partneri
Rubbers
Rubbers

INTER CARS S.A. Latvia
HÄNDLER
Sporta Aģentūra Biķernieki
Rubbers
EA auto
Stabo.lv
Ozmax Development: efektīvi wwwides & grafiskie risinājumi


 Pasākumi   ...
« iepriekšējais nākamais »
Klubam 6 GADI! /21.03.2009/

Scirocco administrācija
2009.04.05  15:37
Izdrukas variants  


   

 

 Laiks skrien tik ātri un mums nemaz neticas, ka pagāja jau tik daudzi gadi.

 Tagad, atceroties, to auksto un sniegaino dienu sešus gadus atpakaļ, kad mēs bijām tikai pieci un dibinājām Scirocco klubu ar mērķi vienot šis auto īpašniekus Latvijā, šodien mums ir patiess prieks, par to, ka mēs esam daudz vairāk un mūs visus vieno ne tikai šīs auto, bet arī īsta draudzība.

Tikai pateicoties Jums, klubs funkcionē un attīstās, jo mēs dalāmies pieredzē gan auto remontā, gan palīdzam ar padomu sarežģītos jautājumos par auto vizuālo un tehnisko uzlabošanu, mēs kā viena komanda braucām gan uz pasākumiem, gan uz garāžu, lai palīdzētu viens otram sakopt savus mīluļus, pie tam brīnišķīgi pavadot laiku.

  Paldies Jums par to, ka atbalstāt mūsu klubu un kā dāvanu gribām pasniegt Jums uzlabotu un daudz ērtāku kluba lapas dizainu.

  Atsevišķs Paldies mūsu Hakeram par pacietību lapas pārveidošanā.


      

   Par svinēšanas vietu pēc kopīgas balsošanas tika izvēlēts atpūtas komplekss "GOŠIVS", kurš atrodas netālu no Jelgavas pavisam blakus briežu audzētavai. 

  Pasākuma organizatori šoreiz izdomāja ievest nelielu "rozīnīti" pasākumā gaitā un ierosinājuši DRESS CODE - "Autoservisa personāls", kurš nu gan izraisīja pamatīgas galvassāpes kluba daiļajai pusei :)Toties mums bija gan sekretāres, gan grāmatvedes, gan krāsotāja, gan personāldaļas vadītāja :)

  Atzīmēt kluba Dzimšanas dienu biedri un draugi atbrauca kuplā skaitā, piebildīšu, ka šoreiz mēs svinējām 2 Dzimšanas dienas:) 20.martā, nokārtojot visas nepieciešamas "papīru lietas", klubam tika piešķirts oficiāls statuss- Biedrība "Latvijas Scirocco klubs". Ar šo soli kluba biedriem un atbalstītājiem paveras jaunas iespējas, kas, ļoti ceru, būtiski atvieglos kluba ikdienu. 

  Pie galda diskusiju tēmu netrūka, mēs tik sen neredzējām viens otru un bija patiešām interesanti paklausīties un izjautāt biedrus par projektu gaitu, daudzi no mums ļoti nopietni ķeras klāt saviem mīluļiem.  

  Pasākuma nagla viennozīmīgi bija šašliks. Kluba biedrs Karlix to gatavoja pēc savām receptēm un nudien, tik maigu, mīkstu un mutē kustošu šašliku, varu apgalvot, ka nekad vēl neesam ēduši. 

  

  Gribām pateikt atsevišķu PALDIES Wu-ryderam un 3B MOTORSPORT komandai par pasniegto dāvanu Scirocco klubā 6.-tā Dzimšanas dienā. 

   

  Milzīgs PALDIES par pasākuma organizēšanu- Karlix, Evucite un kaspars. 

   

Pasākums kārtējo reizi bija izdevies.

    

Līdz nākamai tikšanās reizei, Ilgmārs un Viktorija.

   


 
 2009.04.17  05:42, Scirocco administrācija

Reklāma

Kas jauns galerijā
VW Scirocco MK1 paaudzes galerija
2009.01.28  06:14 att.55 sk.514599
VW Scirocco MK2 paaudzes galerija
2009.01.28  06:05 att.142 sk.1035223
VW Corrado paaudzes galerija
2009.01.28  05:54 att.54 sk.520608

visas galerijas »

Kas jauns forumā