Sākumlapa 

Šodien
2021. gada 23. jūlijs
Šodien vārdadienu svin:
Magda, Magone, Mērija

Aptauja
Aktīvu aptauju nav

Arhīvs


Meklēt

Partneri
Rubbers
Rubbers

INTER CARS S.A. Latvia
HÄNDLER
Sporta Aģentūra Biķernieki
Rubbers
EA auto
Stabo.lv
Ozmax Development: efektīvi wwwides & grafiskie risinājumi


 Pasākumi   ...
« iepriekšējais nākamais »
Kluba 2 GADU jubileja - "333" trasē! /16.01.2005/

Scirocco administrācija
2009.01.26  22:29
Izdrukas variants  

 


 

2005. gada 16. janvārī Scirocco klubs svinēja savu 2 gadu jubileju. Pasākums notika "333" sporta kompleksā. Bija ieradušās 25-30 automašīnas, no kurām diemžēl tikai septiņas bija VW Scirocco. Daudzi savus Scirocco bija nolikuši ziemas guļā, un bija ieradušies ar citiem auto, kas nebūt nemazināja viņu ieguldījumu pasākuma norisē. Un protams, paldies visiem kluba draugiem, kas bija ieradušies.

   Pasākums sākās ar satikšanos plkst. 11:00 pie T/C "Spice". Bija sabraukušas kādas 15 automašīnas. Patīkami pārsteidza, ka kluba pasākumu apmeklēja arī daudzi citu automašīnu īpašnieki, kuri bija nospiedošā vairākumā, jo pie T/C "Spice" bija atbraukuši tikai 6 Scirocco. Pēc īsas aprunāšanās un apsveicināšanās, dalībnieki sadalījās divās grupās un devās uz "333" trasi (protams, nepārkāpjot CSN J).

 

"333" trasē ierodoties pirmajai grupai, priekšā jau gaidīja vēl kādas 4 automašīnas. Tika  sagaidīta otrā grupa, sagatavota trase, safotografētas Scirocco kopbildes un tad pasākuma sportiskā daļa varēja sākties. Diemžēl daudziem nācās palikt malā, jo uz trases ar radzēm nelaiž.

   Un tā - sacensības notika sekojoši - katrs auto izbrauca trasē, veica divus iepazīšanās apļus un vienu apli uz laiku. Un tad nu sākās lielā sacensība par katru sekundi. Sacensību laikā vēl turpināja ierasties nokavējušies dalībnieki, to starpā arī viens ar Scirocco.

   No braucējiem ātrākais izrādījās Scirocco kluba dalībnieks Mārtiņš ar savu pelēko, 16-vārstīgo Scirocco, viņa laiks bija 0:58:91. Otrajā vietā palika Aivars ar Honda CRX, trešajā vietā - Scirocco kluba dibinātājs Ilgmārs. Paldies arī abiem Olainiešiem, kas izklaidēja visus skatītājus, ierodoties ar Ford Sierra 1.8. Tas, zvalstīdamies no viena sāna uz otru, demonstrējot iespaidīgas sānslīdes katrā līkumā, virzijās pa trasi, pievēršot skatītāju uzmanību, taču, neraugoties uz vājo motoru un auto stāvokli, kopvērtējumā viens no viņiem spēja sasniegt pat rezultātu ar kuru ieņēma 5. vietu. Iespaidīgi!

 

 Kamēr apkopoja rezultātus, tika sagatavota trase un tie kas gribēja, uz izaicinājuma principa, varēja sacensties "dragreisā" ~200m garā distancē. Un atkal nepārspēts palika Scirrokists Mārtiņš, kuru nespēja apturēt nedz Honda Civic Type-R, nedz Honda CRX, nedz arī kāds cits no sacensību dalībniekiem.

   Pēc tam tika paziņoti rezultāti un pasniegtas balvas. Bija padomāts arī par pēdējās vietas ieguvēju, kurš balvā saņēma konisko gaisa filtru - lai veicas labāk nākamreiz.Lai nu kā, domājams ka neapmierināts neviens nepalika, jo pasākums patiesi bija izdevies un visi labi pavadīja laiku.

 

Kad sacensības bija beigušās, aktīvākie Scirocco kluba dalībnieki, līdzi ņemot ne-biedru Māri no Asfaltplēsējiem J, devās uz krodziņu Rīgas pievārtē pie Rumbulas, kur padzēra ko siltu un pārrunāja to, kas vēl nebija pārrunāts, nosvinēja to, kas vēl nebija nosvinēts utt. Ar to tad arī Scirocco kluba divu gadu jubilejas pasākums noslēdzās. Paldies visiem kas piedalījās, visiem kas atbalsta mūsu klubu un ļauj tam veiksmīgi funkcionēt un attīstīties jau divus gadus! Gaidīsim Jūs arī nākamajos mūsu rīkotajos pasākumos, kuri noteikti būs tik pat labi, ja ne labāki kā šis. Mēs savukārt centīsimies rīkot jaunus arvien saistošākus, interesentākus un dalībniekiem bagātākus pasākumus, kuros Jūs varēsiet patīkami izklaidēties un labi pavadīt laiku.

 

 2009.01.28  20:49, Scirocco administrācija

Reklāma

Kas jauns galerijā
VW Scirocco MK1 paaudzes galerija
2009.01.28  06:14 att.55 sk.514534
VW Scirocco MK2 paaudzes galerija
2009.01.28  06:05 att.142 sk.1035113
VW Corrado paaudzes galerija
2009.01.28  05:54 att.54 sk.520567

visas galerijas »

Kas jauns forumā