Sākumlapa 

Šodien
2021. gada 23. jūlijs
Šodien vārdadienu svin:
Magda, Magone, Mērija

Aptauja
Aktīvu aptauju nav

Arhīvs


Meklēt

Partneri
Rubbers
Rubbers

INTER CARS S.A. Latvia
HÄNDLER
Sporta Aģentūra Biķernieki
Rubbers
EA auto
Stabo.lv
Ozmax Development: efektīvi wwwides & grafiskie risinājumi


 Pasākumi   ...
« iepriekšējais nākamais »
Volkswafen Fest UA 2013 /27.07.2013/

Scirocco administrācija
2013.06.29  05:31
Izdrukas variants  

 

 

 

 

 

      

       27.jūlijā A/B „Ēdema” norisinājās 4-tais Volkswagen Festivāls Kijevā, Ukrainā.  

 

 

     Šogad no Latvijas Scirocco kluba aizbraucām divas mašīnas. Šis brauciens jau pašā sākumā tika plānots kā nesteidzīgs, bez stresa un ar normālam pieturām brokastīm, pusdienām un vakariņām.

  

   

     Tātad, no Rīgas izbraucām ceturtdienas rītā, abi vienojāmies satikties Bauskas Statoilā, piepildījām pilnas bakas un aptuveni plkst. 08:30 startējām Ukrainas virzienā.

Kauņai garām braucām ~ 12:00 un, lai pēc tam ciematos netērēt laiku kafejnīcas meklēšanai, iebraucam lielveikalā un garšīgi paēdam.
Parkoties nācās Scirocco stilā

Sākumā pieturas bija ik pēc ~ 200-300km, izlocīt kājas, padzesēt motorus.
Pieturvieta Augustovā.

 

Bialistoka ar saviem mūžīgajiem ceļa remontiem un milzīgiem korķiem aizkāvēja mūs nedaudz ilgāk.

  

Kārtēja pieturvieta. Šeit dabūjām dzirdēt jautājumu no vietēja golfista, " vai dodaties uz VW Mania?" (ikgadējs VW Festivāls Polijā) 

Vēlas Vakariņas netālu no PL/UA muitas, Polijas pusē  

Tālāk sekoja muita. Piebraucām ap plkst 23:00, priekšā nu apmēram 10-15 auto, tas skaitās maz. Apmēram pusstundas laikā priekšā salīda vel kādas 5 mašīnas, tā tur ir pieņemts laikam, viens otram aizņem vietu, bet dažreiz vienkārši salien priekšā tam, kas elementāri nepaspēja iedarbināt motoru un izkustēties. Pēc kādām divām stundām beidzot tikām iekšā un pēc Poļu robežpunkta pārbaudes, lai tikt iekšā Ukraiņu robežpunktā, nostāvējām starp abām muitām vēl 1 stundu, tad sekoja nesteidzīga Ukraiņu robežsardzes pārbaude ar paralēlu izjautāšanu par pašu auto un beidzot pēc apmēram 4 stundām izbraucām abas robežas un iebraucām Ukrainā.

 Līdz pasākuma vietai Kijevā palika vēl 600km.

  

 Nākama pietura, pēc ~ 200km...

95-tas degvielas cena ap 0.70 LVL litrā.

 

Vienkārši buča ...


Ap plkst. 10:00 jau pirms pašas Kijevas iebraucam paēst nelielā restorānā 

  
 

Ķīmiska mazgātuve pēc tās bija no jauna, var teikt, jāpulē diski  un tad beidzot mēs atņemam viņiem darba rīkus

 Beidzot iebraucām Kijevā

 un .... iestājāmies korķos  :)

 Ap plkst. 16:00 iebraucām "Ēdema" teritorijā, redzot kāda rosība tur notiek, nogurums no tāla brauciena pazudis momentāni.

Atstājām mantas viesnīcas numuriņā un izlēmām, kamēr vēl ir iespēja, atgriezties Kijevas korķos un nedaudz apskatīties pilsētu un pie vien sapirkties vakariņām.

Vakarpusē telšu pilsētiņa pārvērtas no vienkāršas pļavas līdz skaļas, lielai ar dažādu valsts un pilsētu pārstāvjiem, tur sākas īsta dzīve, bija sabraukuši tālākie braucēji, arī daļa vietējo  piebiedrojas un dažiem tusiņš ieilga līdz pat plkst. 06:00 no rīta.  

Pasākuma diena ir klāt. Skatuve uzcelta, teritorija norobežota un sagatavota, lēnām sabrauc kafejnīcas, saldējuma un hot-dogu tirgotāju, ir iekārtota mazgātuve, pabeigta slaloma apļa iezīmēšana, uzcelta bērnu pilsētiņa.

Dalībnieki mostas, pucē un mazgā savas mašīnas, lai plkst. 09:00 dotos pie Volkswagen centra un izbraukt caur visu pilsētu lielā kolonnā līdz pasākuma vietai. Mēs izlēmām šogad šo braucienu izlaist un tā vietā kārtīgāk sagatavot savus auto. Es pieskrūvēju "lūpu", piepulēju diskus, nedaudz nolaidu lejā auto, īsāk sākot darba bija pietiekami daudz, lai knapi paspēt visu izdarīt. 

Ap pklst. 11:00 no rīta, teritorijā ieradās milzīga dalībnieku kolonna un plkst. 12:00 notika oficiāla pasākuma atklāšana. 

Jautrā atmosfērā, superīga kompānija, sen neredzēties cilvēki, pasākums palidoja ļoti ātri.

Noslēgumā notika apbalvošana, kur abas mūsu mašīnas tika pie balvām: Kaspars ieņēmis 2.vietu kā tālākais braucējs - 1650km, bet pirmā vieta bija nobraukusi 2200 km.

   

Žūrija Kasparam bija iedalījusi 3-šo vietu savā klasē nominācijā - Labākais Auto Interjers

Es dabūju 2. vietu nominācijā - Labākais auto Eksterjers  

 

Gribu atsevišķi paslavēt organizatorus par paveikto darbu. Ļoti priecē pasākuma kvalitatīva organizācija, viss piedomāts un pārdomats līdz sīkumiem. Kārtējo reizi pateicos organizatoriem par šo pacietību un ieguldīto darbu Festivālā organizācijā.

 

 

Foto (c) sciroco, affe, Mihailo

 

 

 


 
 2013.08.04  18:48, Scirocco administrācija

Reklāma

Kas jauns galerijā
VW Scirocco MK1 paaudzes galerija
2009.01.28  06:14 att.55 sk.514643
VW Scirocco MK2 paaudzes galerija
2009.01.28  06:05 att.142 sk.1035294
VW Corrado paaudzes galerija
2009.01.28  05:54 att.54 sk.520635

visas galerijas »

Kas jauns forumā