The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 17.11.2013, 20:58   #1
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot Runchas Corrado G60

Nu ko kādu laiciņu jau esmu corrado īpašnieks,tad nelielu atskaiti gribu jums uzrakstīt.

šķirstīju ss.lv un meklējot sev ziemas gāžamdampi. Nekādu skaistuma karalieni uz ziemu nevajadzēja bet pirkt prastu lamatu arī negribējās - audi 80,golf2,3 utt netika uzskatīti par variantiem.Tad netīšām uzdūros konkrētajam eksemplāram . Cena salda, lielākais defekts rakstīts dzinējam šāles grab. Ar krabju cilvēku lecām iekš auto un braucām skatīties. Pārdevējs laipni izrādīja visus tūninga uzlabojumus Auto apskatīju,iztausīju un par glābjami esam atzinu. Cenu vēl nositu un tad nākamajā dienā uz jelgavas csdd pārrakstīt. Atpakaļ uz rīgu devos svojim hodam, ar support car aizmugurē un striķi bagāžniekā.

Iegādātais auto: VW CORRADO 1.8 8v G60 1988. gada ražojums.

Veiksmīgi tiku uz boksu un tad sāku uzskaitīt nestrādājošos mezglus. Hadene ok,bremzes jāremontē - bremžu trubas un aizmugurē aizsargbleķi. izpūtējs jāmaina. Dzinējs grab,devēji nestrādā,zonde nestrādā,salonā bezpridels. Tā lai šo visu ļembastu atcerētos uztaisīju sākuma bildes:

Nu neko acis darba izbijās,rokas darba nebijās.

Pirmais tika nomazgāts auto, Tad tiek amputēts ārējais tuning,uzlīmes,logu plēve utt. sāk izskatīties pēc mašīnas. Noņemta uzacs un pelēkā grunts nokrāsota pagaidu variantā ar melnu krāsu.

ķēros klāt pie dzinēja. tika pārbaudīts eļļas līmenis. Izrādās, ka eļļas dzinējā gandrīz nav. Rezultātā ielieti 2l eļļas un pēkšņi dzinējs vairs neklakšķ kā vecs dīzelis. Dzinēja defekts novērsts.
Tālāk nomainīts dzinēja temperatūras devējs,ārī dzinējs sācis iet jestrāk.
Uzlikti jauni svečvadi TESLA ,sadalītājs vāciņš Bosch ,begunoks Bosch un sveces no Dony krājumiem. Dzinējs iet vēl labāk. Drag jaunskungs nedaudz pieregulē dzinēja vadību un ir atkal progress dzinēja darbībā,cik nu var dabūt no viņa bez strādājošas zondes. Motortelpa pie reizes izmazgāta.

Kādas 4 stundas tīrīju salonu,pēc šāda procesa tur vairs nesmird pēc veca suņa, bet smaržo kā koptā auto.

Iegādāta jauna bosch zonde. ķeros pie tās nomaiņas, kas beidzās ar pilnīgi visu izplūdes noņemšanu un turpinas ar corrado dīrāšanu ārā.

Jaucu ārā salonu, protams, tiek nīdēta ārā fantastiskā neonu un citu ekstru instalācija.

Tiek sametināta grīda un apstrādāta ar brunox(nekādu restaurāciju neveicu,tikai lai izvelk max 2 gadi)

Vēl jāsametina aizmugurējās kabatas un jāveic visai apakšai profilakse.(Janopūš ar bitumu)

Pēc tam tiks pārvilktas bremžu trubiņas un nomainīti bremžu aizsargi. Tad taps jauna izplūde pilnā garumā. Pēc tam jāsakārto vadi salonā. Jāsaliek viss atpakaļ jānoregulē dzinējs un jāmauc pa kupenām

Principā ieguldījumi nav lieli,tik cik daudz pa brīvdienām jādarbojas. Nepiemeklētu mani baciļi tad daļa no darbiem vēl jau būtu paveikta.

Pavasari tiks atdots Jolantas apgādībā pēc tiesību nolikšanas,bet pagaidām spīdzināšu corrado pats.

Tā lūk draugi cerams būšu aizkavējis vienu corrado kļūšanā par karotēm vēl uz kādu laiciņu.
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!

Pēdējo reizi rediģēts Evilruncha, 05.11.2014 plkst 13:50.
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 18.11.2013, 01:10   #2
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Starp citu, man pirmajai bundžai ar bij izpuvusi blakussēdētāj puse, jocīgi...
Man vajag melno grīdas tepiķi, samainamies?
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 18.11.2013, 01:19   #3
Evilruncha
Kluba draugs

Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Starp citu, man pirmajai bundžai ar bij izpuvusi blakussēdētāj puse, jocīgi...
Man vajag melno grīdas tepiķi, samainamies?
Nē.man pašam vińš noderēs. varētu but no pečkas,ka nāk.es vēl pētīšu via nenāk ūdens iekšā. Man iepriekšējais Samnieks ir bijis rallists,visa apakša nošljūkāta in Vienos dubljos bija.
Vecs 18.11.2013, 01:20   #4
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,905
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Jocīgi tas nav, jo blakussēdētāja pusē pečkas lūciņai blīvējums beigts, tur arī krājas tas viss ūdens.

Corāds tāds saguris, bet veiksmi darbos!
Raimlee nav forumā   Citēt
Vecs 18.11.2013, 01:22   #5
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Jocīgi tas nav, jo blakussēdētāja pusē pečkas lūciņai blīvējums beigts, tur arī krājas tas viss ūdens.

Corāds tāds saguris, bet veiksmi darbos!
Dzīve šim it bijusi loti smaga. Paldies
Vecs 18.11.2013, 10:47   #6
AngeliCorrado
Vietējais

AngeliCorradoLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.07.2012
Dzinējs: Ecotec 1.6 16v
Ziņas: 2,778
AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
Nē.man pašam vińš noderēs. varētu but no pečkas,ka nāk.es vēl pētīšu via nenāk ūdens iekšā. Man iepriekšējais Samnieks ir bijis rallists,visa apakša nošljūkāta in Vienos dubljos bija.
nevis rallijists, bet tev vajadzētu redzēt kur viņš to mašīnu parkoja
kautgan čalis lielijās ka visu pulksteni no viņa izspiedis
Vecs 18.11.2013, 11:13   #7
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Malacis, Runča!
BET, tev labāk piestāvētu SĒDINĀTS scirocco
Students nav forumā   Citēt
Vecs 18.11.2013, 12:15   #8
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Malacis, Runča!
BET, tev labāk piestāvētu SĒDINĀTS scirocco
Nav laika projektiem,tad japerk uzreiz gatavs.tadā gadījumā vajag lielu naudu.
Vecs 18.11.2013, 12:17   #9
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Jā, un šis ir ziemas auto, tā ka negaidiet ka būs konča
Vecs 18.11.2013, 12:47   #10
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,905
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Nu nenolaid pavisam, daži corrādisti var nesaprast
Raimlee nav forumā   Citēt
Vecs 18.11.2013, 12:54   #11
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Nu nenolaid pavisam, daži corrādisti var nesaprast
Tur jau nav ko nolaist. Es vinu no tolmeta esmu paglabis jebkura gadijuma bus labaka stavokli kā iepriekš
Vecs 18.11.2013, 15:16   #12
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kobras galvai labi butu piestavejusi cusk adas paklajini
Vecs 18.11.2013, 18:17   #13
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Kobras galvai labi butu piestavejusi cusk adas paklajini
es gan domāju ka tas uzgalis ir jāieliek Alvja daily wagenā

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 04.12.2013, 18:22   #14
K-Rieger
Lietotājs

Reģistrācija: 21.06.2007
Ziņas: 528
K-Rieger .Neitrāls
Noklusējot

Neons un čūskas galvas pārslēdzējs... Tuning BIG TIME
K-Rieger nav forumā   Citēt
Vecs 14.01.2014, 01:38   #15
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Kamēr neviens viņu vēl nav izjaucis detaļās, tad neliela atskaite par paveikto decembrī

Tika beidzot sametināta līdz galam grīda un aizmugurējie sliekšņu stūri. Viss apstrādāts ar pretrūsas līdzekli,krāsu,šuvju smēri un mastiku. Kādas pāris sezonas iztrurēs

Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:58.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club