The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 25.08.2012, 20:10   #1
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.08.2012
Dzinējs: 1.9 Traktors
Ziņas: 110
Grinizz .Neitrāls
Jautājums Corrado Karodziņi vai uzlīmes priekš VW festa!!

Hej coraadisti!
ir tada lieta kad velejos jums pajautat ko jus domajiet par to , ka mes visi corradisti varetu uztaisit tadus pasus karodzinus ka scrirocco iipasniekiem uz VW festu.. gribu redzet vnk ko jus domājiet par tadu domu!!, jo nu pasam ta doma kad japerk par 10 ls karodzins uz kura virsu ir scirocco kluba iniciali man nepaarak, tapec ir tada doma kad es varetu uznemties uztaisit tadus pashus karogus ar corrado emblemu virsu..

Gaidu jusu atsauksmes/ieteikumus.!
Grinizz nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2012, 20:22   #2
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grinizz
Hej coraadisti!
ir tada lieta kad velejos jums pajautat ko jus domajiet par to , ka mes visi corradisti varetu uztaisit tadus pasus karodzinus ka scrirocco iipasniekiem uz VW festu.. gribu redzet vnk ko jus domājiet par tadu domu!!, jo nu pasam ta doma kad japerk par 10 ls karodzins uz kura virsu ir scirocco kluba iniciali man nepaarak, tapec ir tada doma kad es varetu uznemties uztaisit tadus pashus karogus ar corrado emblemu virsu..

Gaidu jusu atsauksmes/ieteikumus.!
Es par... Bet tik no izrietošaa, saprotu ka uz Corrado karodziņiem, teoreetiski nedriikst buut ne Scirocco Logo, ne arii uzraksts Club-jo mums taada nav... Vieniigais kas mums daļeeji ir -ir www.Corrado.lv Es pareizi saprotu?

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2012, 20:24   #3
Baizelis
Lietotājs

BaizelisLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2010
Dzinējs: opozīts
Ziņas: 249
Baizelis .Neitrāls
Noklusējot

Pilnībā piekrītu ka mums vajadzētu savus karodziņus
Tikai domāju ka bezjēgā pirkt karodziņus pa 10ls gab. ja reāli tāpat viņus liks tikai uz vienu pasākumu un nedomāju ka ary lētie tik ātri nolūzīs..
Vecs 25.08.2012, 20:34   #4
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Baizelis
Pilnībā piekrītu ka mums vajadzētu savus karodziņus
Tikai domāju ka bezjēgā pirkt karodziņus pa 10ls gab. ja reāli tāpat viņus liks tikai uz vienu pasākumu un nedomāju ka ary lētie tik ātri nolūzīs..
Nu par to vai leetos, vai daargos veel var spriest un domaat, itkaa jau viņš jaanopeerk vienreiz muužaa un varbuut tie paaris lati nemaz tik daudz neizsaka... Bet nu vispirms jaatiek skaidriibaa ar paareejaam lietaam, kas uz taa karodziņa buus redzams...

☠ tel.29421835
Vecs 25.08.2012, 21:52   #5
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es ieteiktu sakumaa atrast vietu kur to taisiit, cik maksas uzraisit maketi. Tad kad zinasiet kur to uztaisit, tad apspriedisim to, kas bus virsuu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2012, 22:01   #6
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
es ieteiktu sakumaa atrast vietu kur to taisiit, cik maksas uztaisit maketu.

Piekrītu sciroco, bet atbalstīšu cik varēšu, ja kāds reāli uzņemas iniciatīvu uztaisīt maketu Nevis tik kuļ ūdeni pīļu dīķi ar pliku muldēšanu!!
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 25.08.2012, 23:57   #7
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Manupraat Corrado ir atkariiba un tas asocieejas ar...

☠ tel.29421835
Vecs 26.08.2012, 00:01   #8
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Manupraat Corrado ir atkariiba un tas asocieejas ar...

nevar nepiekrist

bet ja nopietni tad es domāju ka tomēr to corrado vajadzētu pielipināt klāt kautkā jau esošajam logo Arī esmu corādists, bet esošais logo man škiet pievilcīgs
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 26.08.2012, 00:18   #9
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
nevar nepiekrist

bet ja nopietni tad es domāju ka tomēr to corrado vajadzētu pielipināt klāt kautkā jau esošajam logo Arī esmu corādists, bet esošais logo man škiet pievilcīgs
Logo ir labs, bet Tika pateikts ka tas nenotiks, kas mums kaa baareniišiem jaadziivo visu muužu? Jaadomaa vien savs... Ir tomeer drusku ''abidna'' ka tik daudz gadus esam apvienoti, bet Corrado pielipinaašanu esošajam logo neesam pelnijuši...
(un nebļaujat uz mani-taas ir tikai manas domas...)

☠ tel.29421835
Vecs 26.08.2012, 02:06   #10
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

super kad esat PAR!
bet es gribeetu kaadu paliigu saja lieta kas lautu mums operatiivak so lietu kustinaat uz prieekshu..

tatad pirmais ir janoskairdo kur mes taisam tos karodzinjus es pats esmu no jelgavas un mybe kads zin kur jelgava kko tadu dara kkadas apdrukaas droshvien to visu mums apdrukaatu vai ka tml tik janoperk pasi karodzinji -- tatad vajag zinaat apmeeram skaitu cik vajadzeetu..
treshais mms jasadoma ko tur likt virsuu ludzu liekat bildes ar variantiem, balsosim!
Vecs 26.08.2012, 03:30   #11
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Jaunu ''operu'' jau arii noteikti nav vajadziigs izgudrot un ja Ilgmārs pret šo pasaakumu nav pret, tad viņam taču jau ir zinaami gali kur viņus taisa un ganjau ka izstaastiis... Tas ja kaadam nav labaaks piedaavaajums...
Un taalaak... mans secinaajums par pašu atteelu... izložņaaju netu un uzmetu dažas skices, bet galu galaa (apspriežoties ar Marbotu ) iedomaajos ka Corrado jau ir ļoti skaisti izstraadaats nosaukums un teiksim noformeejot to kautkaa taa... plus pieskaņojot pareizaas kraasas, pilniigi neko citu klaat arii neprasaas...

☠ tel.29421835
Vecs 26.08.2012, 09:29   #12
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man, godigi sakit, nekas nav pret ja bus ari kluba logo + corrado uzraksts, vai kas cits gribas vienkarshi laut saprast ka nemaz tik vienkarshi tas nav

Es savu variantu uzmetishu kad buushu majas pie normala datora , nevis telefona un Liepaajaa

P.S. Jauni cilveki, ar jaunu skatu, iespejams izdomaas smuku Corrado logo.

P.S.S. Atcerejos ka corrado, pirms apvienojamies, bija logo. Rom4ik noteikti atceraas
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 26.08.2012, 12:12   #13
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

šis nav slikts variants! )

beet es netaisos tos karodzinjus pirkt pa 10 ls!!!!

man vnk ir tada doma ka es kkur jyskaaa vai kur pa leto noperku tos karodzinjus un aiznesu pie cala man ta paziistamais strada apdrukaa un es tur apdrukaaju un tas man liekas bus letak neka 10 ls )
domaju ka daudzi man piekritis ka nav jegas pirkt karodzinju pa 10 ls prieksh vienas dienas...
Vecs 26.08.2012, 12:45   #14
Baizelis
Lietotājs

BaizelisLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2010
Dzinējs: opozīts
Ziņas: 249
Baizelis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grinizz
šis nav slikts variants! )

beet es netaisos tos karodzinjus pirkt pa 10 ls!!!!

man vnk ir tada doma ka es kkur jyskaaa vai kur pa leto noperku tos karodzinjus un aiznesu pie cala man ta paziistamais strada apdrukaa un es tur apdrukaaju un tas man liekas bus letak neka 10 ls )
domaju ka daudzi man piekritis ka nav jegas pirkt karodzinju pa 10 ls prieksh vienas dienas...

Pilnīgi piekrītu
Vecs 26.08.2012, 13:41   #15
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

forša humora deva brīvdienām nekā personīga corradistiem

1)Kas mūsdienās ir 10 lati?

2)Ja nemaldos corrado īpašniekiem bija savs logo,kurš jau ir uz kluba dalībnieku auto.

3) Interesanti, ka te diskutē tie, kas pat nav spējuši ziedot foruma darbībai.

4) pats lielākais bļāvējs jauniņais ar stāžu forumā mazāku kā mēnesis.

p.s. es neesmu ļauns
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:23.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club