The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 20.07.2015, 02:40   #1
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.06.2014
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 44
MtComet .Neitrāls
Noklusējot MtComet Scirocco GTII aka Black Cat

Sveicināti!

Beidzot ir pienācis laiks (un man arī izdēvas uztaisīt pāris bildes un atrast laiku lai uzrakstītu topiku) kaut ko izmainīt dzīvē un atvadīties no sava drauga - no sākumā tas bija Black&Red bet šogad tas tika pārsaukts par Black Cat hehe

Tas man ir jau 3ais Scirocco (iesk. 1983 1.6 CL vai GL...kuru es dabūju no fatera tālajā 98.gadā un vēl vienu GTII no 92. gada ar kuru es braukāju Anglijā). Pagajušgad es ieraudzīju šo mašīnu vācu Ebay un parādījas neliela brīva naudiņa, tātad izlēmu braukt uz Berlīni un atvest šo brīnumu mājās -

Pēdējais īpašnieks kopš 2006 gadā arī bija VW entuziāsts un mašīna ir saglābājusies ļoti labā stāvoklī...Bet patiesībā tas ir viegli darīts, braukajot pa vācu autobaniem 3 mēnešus gadā

Nu tad nopirku, atvēdu uz Rīgu bez problēmam...kaut kur Polijā bija jāapstajas lai parbaudītu no kurienes nāk dīvaina skaņa (tikai ap 100-110 km/h) un izrādījas ka bija jāmaina viens gultnis. Bez "piedzīvojumiem" izgāju TA (no otras reizes, jo nepatīka baltas lampas aizmugurē un dabūju divnieku), bet par laimi komplektā man bija arī normālie

Nedaudz pavizinājos Septembrī un Oktobrī...kādus 2,000km un ieliku Black&Red gultā (vai garažā) līdz pavasarim. Pavasaris atnāca pēkšņi un tika konstatēts, ka sarkana krāsa uz kapota vairs nav sarkana...un melna arī izskatās pēc baltas. Tas kapots vienkārši bija diezgan draņkīgi nokrāsots un lietus, zemas temperatūras un vientulība padarīja savu "melnu" darbu
Bija jāpārkrāso un es arī izvārījos no sarkanas krāsas rokturos, bamperos un tikai nedaudz man palika uz emblemam, ka arī salonā Bet gala rezultāts ir šāds -

Vēl palika šurpu turpu nelieli DIY darbi, bet diemžēl nav laika un arī būs pa daudz mašīnu, tāpēc nolēmu pārdot. Šo sestdien arī izgāju TA un tagad auto ir gatavs kalpot nākamajam saimniekam. Drīzumā būs sludinājums ss.lv bet pagaidām vēl pāris bilžu -

Un vēl pēdejais smiley
MtComet nav forumā   Citēt
Vecs 20.07.2015, 02:49   #2
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Links uz Picasa albumu -
https://picasaweb.google.com/1017574...eat=directlink
Vecs 20.07.2015, 13:02   #3
AngeliCorrado
Vietējais

AngeliCorradoLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.07.2012
Dzinējs: Ecotec 1.6 16v
Ziņas: 2,778
AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Labs rocco! : tiešām labi saglabāts
Vecs 20.07.2015, 23:47   #4
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Sludinājums izvietots...cena forumniekiem būs zemāka...tomēr gribētos lai viņš paliktu labās rokās
Vecs 21.07.2015, 11:46   #5
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Eksemplārs jau ļoti sakarīgs izskatās.
Tas sarkanais veidojums uz haubes bija plēve? vai uzkrāsots?
Students nav forumā   Citēt
Vecs 21.07.2015, 14:25   #6
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Paldies, mana doma bija pēc iespējas tuvāk tikt pie oriģināla izskata lai dabūtu "old skool look"
Ta nebija plēve, vnk no sākuma tas kapots nāca no Baltas Scalas (pamanīju dažas detaļas no tas kad biju vācieša garāžā), un viņs pats to pārkrāsoja (spriežot pēc kvalitātes), jo sarkana krāsa bija diezgan labi uzlikta, bet melna krāsa no vienas puses jau izskatījas pēc pēlekas.

PS Bija saņemts viens piedāvājums - И800 skaidrā naudā, pasmejos un ieteicu nopirkt citu Scirocco pa 1/3 no cenas kurš diezgan ligi kārājas ss.lv
Vecs 21.07.2015, 14:39   #7
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Piedāvā tam cilvēkam manu pa 500
Vecs 21.07.2015, 17:03   #8
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Tikko novietoju sludinājumu, bet kāds jau dempingo cenas
PS nosūtīju tev viņa e-pasta adresi
Vecs 21.07.2015, 17:49   #9
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jāatzīst, ka cena ir nedaudz par augstu.
Bet nu katram auto ir savs pircējs.
Vecs 21.07.2015, 18:14   #10
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Dony, cena taču ir runājama saprāta robežas Vācijā tādi eksemplāri arī ir joprojām ap И1,500 un vairāk. UK cik es zinu arī...kaut vai tur ir vairāk VW Golfu mk2...bet tik un tā - ja savs pircējs neatradīsies, tad es labprāt vēl ar savu Scirocco pavizināšos
Vecs 22.07.2015, 10:50   #11
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tad jau vēl paspēsim apskatīt kādā pasākumā
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 22.07.2015, 11:53   #12
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Pagaušgad es taču biju Talsos uz 9. Pakalnu auto svētkiem, bet nepaliku uz ilgu laiku. Biju stratēģiski novietots blakus Danenberga Corrado Bet šogad - noteikti! Ja mana pārdošanas kampaņa negluži izdosies, tad domāju ka atbraukšu lai noreklāmētu auto dzīvē
Vecs 22.07.2015, 12:24   #13
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man aizdoma ka es pat savu nevarētu pārdot par tādu ciparu, lai gan motorā vien ieguldīts līdzīgs cipars

Latvija kā nekā

Tagad tie laiki pienākuši kad viegli var gabūt auto līzingā un jebkurš kam gribās kaut kādu interesantu auto labāk paņems ///M, STi vai EVO, R,... līzingā, ne kā ņems 80 gadā izstrādātu mašīnu bez navarotiem.

Neviens jau tos Scirocco neredz uz ielām, lai "iedegtos" un varētu sākt meklēt sev.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 22.07.2015, 14:01   #14
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Daļēji piekrītu, no Mogo priekš tāda Scirocco daudz nedabūsi
Latvija kā nekā (c)

Bet tie kuri meklē e36 M3 vai kaut ko t.l. nav īsti mana mērķu auditorija. Tomēr ss.lv ir daudz veco MB, BMW, VW vabolus un 80ie bija atkal trendā.
Vēl ir variants šo pārtaisīt uz "atpakaļ nākotnē" DeLorean
Vecs 22.07.2015, 19:37   #15
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no MtComet
Daļēji piekrītu, no Mogo priekš tāda Scirocco daudz nedabūsi
Latvija kā nekā (c)

Bet tie kuri meklē e36 M3 vai kaut ko t.l. nav īsti mana mērķu auditorija. Tomēr ss.lv ir daudz veco MB, BMW, VW vabolus un 80ie bija atkal trendā.
Vēl ir variants šo pārtaisīt uz "atpakaļ nākotnē" DeLorean
Kā panāksi pulētas alumīnija virsbūves efektu?
Karlix nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:34.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club