The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 15.02.2007, 22:33   #61
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 641
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Bez komentāriem !!! Izskatās kā rūpniecisksks izstrādājums. Vienkārši super!
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 22.02.2007, 17:02   #62
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,778
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no GintsK
A cik liels vinjsh ir? Izskataas taads, ka jaaliek bagazhniekaa

tu neesi pirmais kas prasa bet es muļķis aizmirsu nomērīt rīt atrakstīšu izmērus!

P.S. man turbīna šodien atnāca

nu kā būs labs BOOST

Pēdējo reizi rediģēts NIKA, 29.01.2008 plkst 13:45.
Rom4iks nav forumā   Citēt
Vecs 26.02.2007, 09:29   #63
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Es uzzināju starpību manai (Ķīnas) ir sūdīgi slīdgultņi gultņi un eļļas atdalošie gredzeni, vel problēma var būt ar balansējumu, >>Rīsinājums, atdošu Mūsu vietējiem turbomeistariem, lai liek gultni un pārejos štruntus no GARRETTa un nobalansē, un visam jābūt štokos!!!! jo ar Ķīnas turbīnām ir ta, krievijā šīs ir izplatīts produkts un situācija ir tāda ka kadam ta turbīna nenobrauc pat 50km, bet kādam jau 2 gadus ripo! bet drošs paliek drošs es labāk piemaksāšu 100Ls par remontu un tad braukšu un nedomāšu kad tad viņa man izjuks

Pēdējo reizi rediģēts wu-ryder, 26.02.2007 plkst 12:35.
Vecs 17.03.2007, 17:42   #64
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Beidzot viss izkusteejies no vietas, peedeejas zinjas:

1. interkuleris tiks veidots pashrociigi! tads pats ka bija ieprieksheejai corrai, jo shiis izraadas pa shvaku!
2. turbiina ir atgriezusies no stenda, vis ir oki doki!
3. ir iepirktas peedeejas detaljas motora salikshanai
ir iepirktas trubas interkulera izbuuveeshanai
4. nakoshnedeelj tiks sametinaats izpludes kolektors un piekorighjeets iepludes kolektors un tiks salikts motors! iespejams ka tas pat tiks ielikts motortelpaa
5. ir iepirktas plazmas ciparniicas !!! (tas taa starpcitu)

palika iegaadaties MSu no Gints K, sagaidiit 550cc sprauslas, un janoperk Blow off

un peec tam kad dzinejs iemitinaasies motortelpaa tad paliks piedziit TURBO trubinjas

taadas luuk lietinjas!
Vecs 03.04.2007, 18:13   #65
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

nopirku BLOW off, patreiz gaidu 525cc sprauslas un kraju naudu vadības blokam un pārējiem sīkumiem! ja līdz ceturtdienai dabūšu sprauslas(kas ir zem liela jautajuma) tad uz lieldienam būs pirmais RRRRRRRRRRRRr bet tikai uz standarta 2.0 8V smadzenem sākumā gribu pārbaudīt visus dzelžus kā strādā

patreiz ir lielas cērības tikt uz 9 jūnija pasakumu (bet par piedalīšanos gan zem jautajuma jo vel ir jāpaspēj piebraukt motors

Pēdējo reizi rediģēts NIKA, 29.01.2008 plkst 13:46.
Vecs 03.04.2007, 18:16   #66
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Beidzot viss izkusteejies no vietas, peedeejas zinjas:

1. interkuleris tiks veidots pashrociigi! tads pats ka bija ieprieksheejai corrai, jo shiis izraadas pa shvaku!
2. turbiina ir atgriezusies no stenda, vis ir oki doki!
3. ir iepirktas peedeejas detaljas motora salikshanai
ir iepirktas trubas interkulera izbuuveeshanai
4. nakoshnedeelj tiks sametinaats izpludes kolektors un piekorighjeets iepludes kolektors un tiks salikts motors! iespejams ka tas pat tiks ielikts motortelpaa
5. ir iepirktas plazmas ciparniicas !!! (tas taa starpcitu)

palika iegaadaties MSu no Gints K, sagaidiit 550cc sprauslas, un janoperk Blow off

un peec tam kad dzinejs iemitinaasies motortelpaa tad paliks piedziit TURBO trubinjas

taadas luuk lietinjas!

P.S. dzineja apakša un kārba jau ir uz vietas galvai ir jāatrisina problēma ar kompensātoriem tad arī galva tiks pieskrūvēta un uzliktas siksnas un ģenerators pēc tam tik uz priekšu salikšu stoka vadus un mēģināšu iedarbīnāt dzinēju bez turbīnas (pārbaudes pēc)
Vecs 23.04.2007, 18:15   #67
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Pēdējas bildes kungi, motortelpa sak izskatīties pēc motortelpas

2e virzuļi ar izgriezumiem priekš vārstiem jau ir iekšā

Tā izskatās interkuleris!

motortelpa

motortelpa 2

Turbīna ar kolektoru ļoti veiksmīgi ievietojas sava vietā

Vecs 08.05.2007, 09:56   #68
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RuNeR
a cto ti sdelal s raspredelitelem v bloke? vrode kak raspredelitelj svjazan s privodom maslenogo nasosa!
zubcetij remenj privodit val na raspredelitelj a on uze maslenij nasos!

v etom dvizke val privoda maslennogo nasosa ot 16V motora! ot 8V daze nelzja ostavljatj! tk u nego vo pervih shesternja privoda zub4atogo remna uze a vo vtorih u 8V diametr bolshe zna4it skorostj vrashenija menshe i sledovatelno davlenije masla nize!
Vecs 11.05.2007, 09:42   #69
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

To Gints: uzzimēju impulsratu, gribu pasūtīt, tu varētu nočekot kā izskatas, un pateikt kuru tad man zobu drīkst ņemt ārā!!

Vecs 11.05.2007, 09:49   #70
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
atšķiriba dalibas maksa, pie skatitajiem un dalibniekiem bus loti minimala

Moš labak startē un tad redzēs ka buus, un nakošreiz zinās cik nu ir labāk ne ka pirms Salidzinot taču vislabāk var saprast ka bija jēga ieguldīt līdzekļus

Ne jau naudā ir problēma, par startēšanu, problēma ir iekš smadzenes, es ar standarta smedzeni nemaz nevaru braukt ātrāk ka opītis pēc baltmaizes, virzuļi izdegs viens divi ar tādu turbīnu un nepareizo vadības programmu, dragā varēšu startēt tikai tad kad Kopā ar GintsK saregulēsim MSu, bet līdz 9 jūnijam es to pat nepaspēšu uzlikt!

Ar standarta kompri es gribu tikt līdz rīgai, jo tē es pa vakariem ātri sačiņīšu to auto, bvet lai varētu braukt ir jāsakarto daudz sīkumi, plus jāiziet tehniskā skate lai dabūt balto lapu, jo šā vai tā to neiziešu, jo ir ieplists svejstikls
Vecs 12.05.2007, 22:11   #71
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
To Gints: uzzimēju impulsratu, gribu pasūtīt, tu varētu nočekot kā izskatas, un pateikt kuru tad man zobu drīkst ņemt ārā!!
Nepatiik man shitas. Zobi par trauslu. Akmentinjsh un game over.

Tur sanaak 30cm diametrs? Tik liels?
Vsaadaa zinjaa zobus vajadzeetu daudz "ilgaakus". Deelj mehaaniskaas izturiibas.

Ieteicamie varianti 60-2 36-1 24-1 12-1

Idejaam:

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 14.05.2007, 09:48   #72
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no GintsK
Nepatiik man shitas. Zobi par trauslu. Akmentinjsh un game over.

Tur sanaak 30cm diametrs? Tik liels?
Vsaadaa zinjaa zobus vajadzeetu daudz "ilgaakus". Deelj mehaaniskaas izturiibas.

Ieteicamie varianti 60-2 36-1 24-1 12-1

Idejaam:

bet tanī lapā ko tu man atsūtīji, atstarpei starp zobiem minimāli ir jābūt 10.65mm!! lai sanāktu biezāki zobi man ir jātaisa 12-1 zīmējumā uzrādīts diametrs (tā to dara autocad) labi pārzīmēšu 12-1 paskatīšos kas sanāks, PS šai bildē atstarpe starp zobiem ir vienāda ar zoba platumu!
Vecs 14.05.2007, 11:08   #73
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Impulsrats Numurs 2!

šo es sūtu augšā!

Vecs 14.05.2007, 11:15   #74
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

30cm?
Uz kaa vinjs tureesies: kas ir tas ar R126? Uzpreseets?
Droshi vien izgatavotaajam patiktu, ja zoba pamatnee buutu noapaljojuma radiuss.
Bet nu jau izskataas labaak.

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 14.05.2007, 13:46   #75
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no GintsK
30cm?
Uz kaa vinjs tureesies: kas ir tas ar R126? Uzpreseets?
Droshi vien izgatavotaajam patiktu, ja zoba pamatnee buutu noapaljojuma radiuss.
Bet nu jau izskataas labaak.

tas sanāk ta ka Gredzens viņš nāk virsū originālajām skriemelim, kas stāv uz kloķenes tur nav radiusi bet diametri!!!!! 145.2 ir ārējais diametrs (ka tu saki zoba pamatnes radiuss ) 126 iekšējais! viņš tiks pieķērts kados 6 punktos pie originala skriemeķa kuram būs izvirpota speciāla sēdvieta!

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:41.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club