The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Kad un ko darām? (var izvēlēties vairākus variantus)
Kad? 12.10.2013 19 61.29%
Kad? 19.10.2013 18 58.06%
Ko laužām? Savu auto 14 45.16%
Ko laužām? Svešu kartingu 15 48.39%
Aptauja ar vairākiem atbilžu variantiem. Nobalsoja: 31. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 01.10.2013, 10:09   #46
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nevajag tik drakoniski, bet pa ciki uz nevienu datumu nav vairākumu, tad ņemam izdevīgāko pēc laika prognozes, lai nelīst un tusējam
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 05.10.2013, 20:39   #47
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

varbūt varētu uztaisīt sarakstu ar tiem kas brauks pa trasi? lai zinātu aptuvenās izmaksas uz cilvēku. p.s. Pats pagaidām vēl neesmu braucējs.
Vecs 05.10.2013, 21:32   #48
krabpeople
Lietotājs

krabpeopleLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.02.2011
Dzinējs: 2.0 16V 9A
Ziņas: 372
krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
varbūt varētu uztaisīt sarakstu ar tiem kas brauks pa trasi? lai zinātu aptuvenās izmaksas uz cilvēku. p.s. Pats pagaidām vēl neesmu braucējs.
+1
krabpeople nav forumā   Citēt
Vecs 05.10.2013, 23:19   #49
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Es braucu
Vecs 05.10.2013, 23:57   #50
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nu pagaidām lielākais gribētais ir S 2.0 tad Rom4iks un es ar laikam braukšu, skaitiet pasi
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 05.10.2013, 23:58   #51
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Es šodien uzsitu širokam karteri.... bet ceru ka paspēšu sataisīt līdz pasākumam...
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2013, 14:47   #52
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no S 2.0
Es šodien uzsitu širokam karteri.... bet ceru ka paspēšu sataisīt līdz pasākumam...
Nu ja kas, brauc ar otru mašīnu tev vēl tas pats subaru?
Vecs 06.10.2013, 18:00   #53
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Izskatās ka šodien samaetinās karteri... jācer ka šālēm nekas slikts nebūs paspējis notikt... bet sliktākā gadījumā braukšu ar subāru...
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2013, 23:42   #54
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no S 2.0
Izskatās ka šodien samaetinās karteri... jācer ka šālēm nekas slikts nebūs paspējis notikt... bet sliktākā gadījumā braukšu ar subāru...
Riepas gan man ir padilušas, taču šogad mēģināšu tevi pārspēt Pagaišgad braucu ar mīkstāko regulējumu, šogad trasē saskrūvēšu cietāku, ja būs pliks asfalts, domāju ka nedaudz palīdzēs.
80% ka piedalīšos pasākumā!
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2013, 23:43   #55
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Reģistrācija: 03.01.2007
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 307
Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

Es bušu. Pavizinošās ar savu pensionāru auto
Tomarins nav forumā   Citēt
Vecs 07.10.2013, 01:23   #56
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Es arī braukšu pa trasi.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 07.10.2013, 10:06   #57
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es arī, ar kartingu

P.s. kurā datumā tad taisam?
Vecs 07.10.2013, 10:15   #58
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Es arī, ar kartingu

P.s. kurā datumā tad taisam?
Tu kā no mēness nokritis

http://www.scirocco.lv/
http://www.corrado.lv/

tur visa info ir
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 07.10.2013, 23:26   #59
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tu kā no mēness nokritis

http://www.scirocco.lv/
http://www.corrado.lv/

tur visa info ir

Saspringts grafiks, es tik jaunos postus izlasu

Sameklēsim info
Vecs 08.10.2013, 00:00   #60
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

jāskatās, ja sanāks strādāt tā, lai izdarītu maksimāli daudz šonedēl, atstājot mazsvarīgo uz nākamo nedēlu, tad iespējams ka arī būšu trasē.!

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 04:37.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club