The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Kurā datuma rīkot pasākumu s/k "333" trasē?
02.10.2011 8 36.36%
22.10.2011 14 63.64%
Nobalsoja: 22. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 05.10.2011, 19:50   #46
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Saņemu apstiprinājumu no 333 trases

Trase ir rezervēta 23.10.2011 no plkst 11:00-12:00
Vecs 05.10.2011, 23:10   #47
affe
Lietotājs

affeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.07.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 880
affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man 23jā tomēr brīvs. Tā kā es arī laikam ieradīšos.
affe nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2011, 00:22   #48
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

23. es nebūšu! Lai jums jauks pasākums
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2011, 13:30   #49
Rom4iks_328
Lietotājs

Rom4iks_328Lietotāja bilde

Reģistrācija: 15.04.2009
Dzinējs: 3L
Ziņas: 701
Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Rom4iks_328 . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

zhel bet es nebushu! lai jums jauks pasakums! ta cereju ieklauties ajos datumos kamer esmu lv!

Rom4iks_328 nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2011, 13:53   #50
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tad kuri tiek taja 23.oktobri?
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2011, 14:11   #51
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

laicīgi jau jāsāk stāstīt ka tajā nedēlā vajag brīvu, bet es ar savu sievieti būšu!
Vecs 06.10.2011, 14:43   #52
Baizelis
Lietotājs

BaizelisLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2010
Dzinējs: opozīts
Ziņas: 249
Baizelis .Neitrāls
Noklusējot

Ja nekas neieplānots nenotiks tad ary visticamāk, ka būšu
Baizelis nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2011, 15:53   #53
Mikus
Jauniņais

Reģistrācija: 09.06.2010
Ziņas: 110
Mikus .Neitrāls
Noklusējot

ir doma braukt,tik zheel ka 7dien,vareetu arii beidzot kaadu aafteriiti apmekleet....
Mikus nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2011, 18:36   #54
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Mikus
ir doma braukt,tik zheel ka 7dien,vareetu arii beidzot kaadu aafteriiti apmekleet....
Gan jau Besii skaidraa parūpēsies par kādu beforeparty'u 5dienā.
Vecs 06.10.2011, 19:44   #55
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
+1
Vecs 06.10.2011, 20:07   #56
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
par to es nesaubos
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2011, 20:39   #57
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

runcha jau trin nagus

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2011, 21:13   #58
Mikus
Jauniņais

Reģistrācija: 09.06.2010
Ziņas: 110
Mikus .Neitrāls
Noklusējot

varbuut ir iespeeja piebiedroties BSRT............
Mikus nav forumā   Citēt
Vecs 06.10.2011, 21:25   #59
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Mikus
varbuut ir iespeeja piebiedroties BSRT............
ir
Vecs 06.10.2011, 22:11   #60
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Es ar tieku tajos datumos.
Romat4 nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 11:32.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club