The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 12.06.2014, 22:31   #1276
Lawriiic
Lietotājs

LawriiicLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.05.2007
Dzinējs: 1.8 16v LPG un 2.0 16v 200zs
Ziņas: 410
Lawriiic .Šo vārdu pazīst visi Lawriiic .Šo vārdu pazīst visi Lawriiic .Šo vārdu pazīst visi Lawriiic .Šo vārdu pazīst visi Lawriiic .Šo vārdu pazīst visi Lawriiic .Šo vārdu pazīst visi Lawriiic .Šo vārdu pazīst visi Lawriiic .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Divi vienīgie Baltijā Brauci pretī vai mēs tevi apdzinām?

braucu pretii uz saldus pusi...pilniigi logaa ieliidu kad coras ieraudziiju...
Lawriiic nav forumā   Citēt
Vecs 14.06.2014, 00:55   #1277
krabpeople
Lietotājs

krabpeopleLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.02.2011
Dzinējs: 2.0 16V 9A
Ziņas: 372
krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt krabpeople . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

redzēts s2.0 olimpijā.
krabpeople nav forumā   Citēt
Vecs 14.06.2014, 13:11   #1278
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,092
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakar naktī redzēta archija corra. Izskatījās, ka cītīgi fotografējās. Gaidu bildes
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 14.06.2014, 19:11   #1279
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 351
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Beidzot arī mani kāds ir pamanījis a to braukājos, braukājos, bet neviens kā neredz tā neredz.... lai gan jāatzīst ka es Tevi nepamanīju ...
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 14.06.2014, 20:00   #1280
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,891
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Melns corrado ED-**** uz ieriķu ielas
Pamanija mani spogulī
Vecs 14.06.2014, 20:38   #1281
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,136
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Vakar naktī redzēta archija corra. Izskatījās, ka cītīgi fotografējās. Gaidu bildes
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 16.06.2014, 13:40   #1282
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.06.2014
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 44
MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no berzins42
vakar ķekavā redzēts scirocco ar vācu numuriem?

Tas laikam biju es, ceļā no Berlīnes uz Rīgu gandrīz 1,300km un nomainīju tikai vienu gultni. LV numuri - drīz būs
MtComet nav forumā   Citēt
Vecs 17.06.2014, 06:45   #1283
berzins42
Jauniņais

berzins42Lietotāja bilde

Reģistrācija: 21.06.2013
Dzinējs: 1.6 EG
Ziņas: 134
berzins42 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no MtComet
Tas laikam biju es, ceļā no Berlīnes uz Rīgu gandrīz 1,300km un nomainīju tikai vienu gultni. LV numuri - drīz būs
berzins42 nav forumā   Citēt
Vecs 17.06.2014, 11:29   #1284
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,691
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no MtComet
Taisi topiku par savu auto. Laipni lūgts bariņā!
Vecs 19.06.2014, 12:46   #1285
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,691
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Ik pa laikam redzu zilo Scirocco Vecmilgrāvī, tas kurš stāvēja Ganību dambī.
Vecs 19.06.2014, 12:52   #1286
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Reģistrācija: 19.08.2007
Ziņas: 3,015
ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Vakar plkst. 17:10 Krasta ielas Lukoil redzēts skaists melns rado ar dievīgu skaņu (v/n JC 5707)
Vecs 19.06.2014, 14:02   #1287
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 3,873
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

vakar satikts Ritvaldis. un Ilgmāra kungs arī.
Vecs 25.06.2014, 20:44   #1288
EnS
Lietotājs

EnSLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.08.2009
Dzinējs: karbūzis
Ziņas: 363
EnS .Neitrāls
Noklusējot

Šorīt Ilgmārs parādija, ka izrādās viņa zaļais širis spēj izlikt 69hp dīzeli
EnS nav forumā   Citēt
Vecs 25.06.2014, 21:25   #1289
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,604
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EnS
Šorīt Ilgmārs parādija, ka izrādās viņa zaļais širis spēj izlikt 69hp dīzeli
es nemaz neskrējos
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 26.06.2014, 00:58   #1290
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 3,873
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

šodien satiks Ilgmāra kungs paldies par kastītēm.

un vakara pusē uz Nīcgales ielas Affes scirocco.

Šeit ir: 2 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 2)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:05.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club