The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 30.03.2016, 19:48   #1576
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,398
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pirms pāris stundām, Valmierā uz Rīgas ielas, tika manīts pretīmbraucošs sudrabots Scirocco...
Mēģināju sveicināt, bet šķiet ka neseprata...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 02.04.2016, 23:33   #1577
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,536
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šodien Valmieras ielā, netālu no Lačpleša ielas, Servisa pagalmā redzēts sarkans mk2 es tiešam biju pārsteits. Kāds kaut ko zin par to ?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 03.04.2016, 00:45   #1578
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.09.2015
Dzinējs: VR6
Ziņas: 117
Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Blakus statoil vaine? Katru reizi, kad braucu garām, redzu viņu. Stāv tur jau ilgu laiku. Nezinu vai tiek kustināts, jo katru reizi stāv vienā un tajā pašā vietā
Latvietis nav forumā   Citēt
Vecs 03.04.2016, 11:10   #1579
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.6
Ziņas: 3,788
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vinš tur daudzus gadua jau stāv.
Starp citu 5dien Vienības gatves maksimā satikts Holo, Smaicha un Raivo. tad vēl kādu stundu iepriekš satikts Hakers, Liene un Norlands
Vēl šonedēļ satikts Krabpeople, sen nebija satikts, stāstija, ka kāds viņa b4 competīcijā ietriecies, esot diezgan traki.
Un šķiet, ka 4dien vakara ap 19.00 dreiliņu aplī manīts mk3 scirocco laikam tumšas krāsas.
Vecs 05.04.2016, 09:04   #1580
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.12.2006
Ziņas: 2,055
Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jā 1. aprīlī sanāca samāties ar Karlix un Evucīti. Un vēlāk satikt veikalā Dony
Vecs 06.04.2016, 19:40   #1581
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,249
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Šodien Valmieras ielā, netālu no Lačpleša ielas, Servisa pagalmā redzēts sarkans mk2 es tiešam biju pārsteits. Kāds kaut ko zin par to ?

Vienreiz biju piestājis papētīt, naglas vairāk nekas.
Motortelpa izravēta tukša, salons izravēts, kaut kādas detaļas salonā mētājas, nekas prātīgs. Tikai izzāģēt kādu virsbūves gabalu ja vajag un viss.
Students nav forumā   Citēt
Vecs 06.04.2016, 21:42   #1582
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Žel široku
Vecs 07.04.2016, 22:39   #1583
spokss
Lietotājs

spokssLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.03.2014
Dzinējs: 2.0 9A
Ziņas: 718
spokss .Neitrāls
Noklusējot

Šovakar sanāca fiksais brauciens līdz Archijam Paldies par daļām
spokss nav forumā   Citēt
Vecs 07.04.2016, 23:24   #1584
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,109
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no spokss
Cerams kkas noderēs
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 08.04.2016, 00:15   #1585
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,046
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no spokss
Man Corrado vairs nav, tad ar mani vairs nedraudzējaties?
Danenbergs tagad ir forumā   Citēt
Vecs 08.04.2016, 00:21   #1586
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Man Corrado vairs nav, tad ar mani vairs nedraudzējaties?
Izklausas loğiski, kas tur ko nesaprast.?
Vecs 10.04.2016, 00:26   #1587
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Pēdējā laikā Rīgā, mežciemā bieži redzu zaļu corrado ar nepieskaņotas krāsas diskiem. kam viņš pieder.?
Vecs 10.04.2016, 19:14   #1588
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Vakar, pie Olaines Domes redzēts Dony Passats
Vecs 10.04.2016, 19:44   #1589
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Vakar, pie Olaines Domes redzēts Dony Passats
Jap bijām uz jaundzimušo, svinīgo reğistrēšanu, vai nu kā tas pasākums pareizi saucās.
Vecs 13.04.2016, 16:14   #1590
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,658
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šodien redzēts Drags pie servisa pīpējot

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:11.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club