The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 09.05.2018, 14:29   #421
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,168
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
tu negribi ar corrado pabraukāt ikdienā, vismaz nedēlu pirms sacensībām, tā teikt lqai aprastu ar auto un pa to nedēlu var paspēt izlīst kāds sīkumu, kuru var vēl paspēt salabot principā tam vajadzētu uzlabot tavu rezultātu
Es jau tā arī pēdējā laikā cenšos darīt- pašam ar liekas ka drusku palīdz
Piemēram tagad būs jāpabrauc pilnīgi noteikti, jo ir pietiekoši lielas izmaiņas. Ritošās platums, līdz ar to riteņu ğeometrija. Jaunas un citas bremzes, kā arī joprojām neesmu kārtīgi iepazinis motoru
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2018, 14:39   #422
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Vienīgi tagad ikdienā ir diezgan kaitinoši braukt, jo nav mazo apgriezienu+ pats kaitinošākais ir kad auto pats sāk gāzēt pie krustojumiem. Org.tūkšgaitas regulators brīžiem jūk prātā un sāk šūpoties apgriezieni no 1100 līdz pat 3000rpm. Un man jau nav standarta izpūtējs līdz ar ko no malas var padomāt ka šitais jau nu nav īsti normāls. Stāv un bezjēgā gāzē!!!
Vecs 09.05.2018, 15:06   #423
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Vienīgi tagad ikdienā ir diezgan kaitinoši braukt, jo nav mazo apgriezienu+ pats kaitinošākais ir kad auto pats sāk gāzēt pie krustojumiem. Org.tūkšgaitas regulators brīžiem jūk prātā un sāk šūpoties apgriezieni no 1100 līdz pat 3000rpm. Un man jau nav standarta izpūtējs līdz ar ko no malas var padomāt ka šitais jau nu nav īsti normāls. Stāv un bezjēgā gāzē!!!

VelkomTuZeKlab

Man Scirocco ar bieži šitā uzvedās
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2018, 15:46   #424
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Njāaa tas nemaz nav forši!
Vecs 13.05.2018, 12:32   #425
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Nopērc ķīniešu alumīnija tukšgaitas vārstu, un būs tev laime, es kāmēr tā neizdarīju, arī čakarējus ar tukšgaitu, tagad viss čotka!
Vecs 13.05.2018, 13:00   #426
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Nopērc ķīniešu alumīnija tukšgaitas vārstu, un būs tev laime, es kāmēr tā neizdarīju, arī čakarējus ar tukšgaitu, tagad viss čotka!
Vari iemest kādu linku? Kādu domā?
Vecs 16.05.2018, 10:08   #427
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man arī šis jautājums palicis ĻOTI aktuāls Kas pa vārstu, kur meklēt, cik maksā ?
Vecs 16.05.2018, 14:26   #428
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

cik vadi ir jūsu brīvgaitas regulātorime? Drgas lika no bmw, 3 vadi tur bija, viss strādā kā nākas
Vecs 16.05.2018, 15:09   #429
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
cik vadi ir jūsu brīvgaitas regulātorime? Drgas lika no bmw, 3 vadi tur bija, viss strādā kā nākas

Man 2-vi, un vada to brīnumu MS

domāju ka var pieprogramēt jebkuru, galvenais lai ir stradajošs
Vecs 16.05.2018, 15:35   #430
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

ja kādām no jums ir steidzami, tad sensonā ir ar diviem vadiem 037 906 457 C, VEMO 71eiro varu dabūt šodien. bet tur ir tikai 1gb un vienīgais kur ir uz vietas un nav spec pasūtijums. šis ir tipa priekš 2e dzinēja
Vecs 16.05.2018, 15:41   #431
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

bet abf bija ar 3 vadiem regulātors, ne? ja tā tad no bmw pa 40e VEMO regulātoru var dabūt nu gan jau lētāk arī var, bet slinkums meklēt
Vecs 16.05.2018, 16:23   #432
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Man garāža kādi 3 un uz Scirocco 1. Katrs uzvedās savādāk

Zinātu ka viņā vaina, es laikam būtu gatavs arī 70 samaksāt, bet kā lai to uzzin ?
Vecs 16.05.2018, 21:35   #433
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Man garāža kādi 3 un uz Scirocco 1. Katrs uzvedās savādāk

Zinātu ka viņā vaina, es laikam būtu gatavs arī 70 samaksāt, bet kā lai to uzzin ?
Man kautkā līdzīgi!! Ir gan ar 2 vadiem gan 3 visādi, bet liec kuru gribi! Ar vada ms
Vecs 16.05.2018, 23:50   #434
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,899
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

Tak vieglākais ir pieslēgt Pc, un izmainīt brīvgaitas datus Savam ar kādu 2-3 reizi dabuju, kā gribas
Vecs 17.05.2018, 00:03   #435
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
Tak vieglākais ir pieslēgt Pc, un izmainīt brīvgaitas datus Savam ar kādu 2-3 reizi dabuju, kā gribas
Problēma jau ir kad kādā brīdī auto pats sāk gāzēt!! Teksim tā ka 80-90% viss jau rūc un darbojas kā vajag, bet vienā jaukā brīdī brīvgaitā vnk sāk celties apgriezieni
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 23:26.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club