The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 27.04.2017, 21:06   #16
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.09.2015
Dzinējs: VR6
Ziņas: 143
Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Beidzot būšu atpakaļ Latvijā un corrādam ir jānomaina pāris detaļas.
Man vajag atrast kaut kur jaunu karteri. Varbūt kāds zina kur var nopirkt?
Vajag arī kartera blīvi. Apē piedāvā divas tikai nezinu kura man der. Viena der motoram ar kodu ABV 023 000, otra der priekš ABV 023 001.
Latvietis nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2017, 00:56   #17
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Šodien mani sagaidīja šāds brīnums:

Pāris iedaļas izdegušas MFA ekrānam. It kā jau nekas traks. Saprast var ko rāda Kā lai salabo? Pašu ekrānu var nomainīt vai jāmaina viss spidometrs??
Vecs 09.05.2017, 12:56   #18
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

vari sameklēt no pasata spidometru, un samainīt apakšu tikai, jo corrado ir sarkanas smukās bultas, pasatam man šķiet kā baltās
Vecs 09.05.2017, 15:13   #19
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Corrado vienīgajam ir tādas bultas, neesu nekad saskāries, ka tie displeji izdegtu...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2017, 16:46   #20
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Corrado vienīgajam ir tādas bultas,

corrado daudzas lietas ir īpašas tas laikam arī paķer
Vecs 09.05.2017, 18:00   #21
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Mēģināšu tad atrast pasāta spidometru ar tādu pašu ekrānu un nomainīt. Ja kādam ir tad droši raktam PM

Prasītos arī kaut ko izdarīt ar logu tīrītāju štokiem. Lieku kādas slotiņas gribu, bet logu nenotīra. Mēģināt pievilkt esošos vai meklēt citus? Internetā lasīju, ka VW lupo GTI štoki der 1:1, bet ir padārgi.
Vecs 10.05.2017, 10:25   #22
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Latvietis
Mēģināšu tad atrast pasāta spidometru ar tādu pašu ekrānu un nomainīt. Ja kādam ir tad droši raktam PM

Prasītos arī kaut ko izdarīt ar logu tīrītāju štokiem. Lieku kādas slotiņas gribu, bet logu nenotīra. Mēģināt pievilkt esošos vai meklēt citus? Internetā lasīju, ka VW lupo GTI štoki der 1:1, bet ir padārgi.
Pieloki esošos un būs tev laime
Vecs 10.05.2017, 11:01   #23
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tev tie kāti brīvi kustas eņģēs? Varbūt vajag tur patīrīt un saeļļot...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 13.05.2017, 19:30   #24
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Njaaa, jautrība sit augstu vilni..... Noņemu karteri un ko es tur redzu? Eļļas sūknim gabals nolausts nost....

Ja nu kāds var piedāvāt lietotu vai jaunu dodat ziņu. Intercārā atradu HANS PRIES eļļas sūkni kurš derot trešo golfu 2,8 un 2,9 motoriem. Nezinu tik vai manējam derēs.
Vecs 14.05.2017, 21:18   #25
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,173
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Japerk jauns! Taisot motoru es nenomainiju ellas sukni tadel labak perc jaunu. Es tikko nopirku febi vr6 ellas suukni ebay kas maksaja ap 90Eur ar visu sutisanu. Topran un swag negribeju likt. Paskaties cik tev originals maksaa handler.lv. Tie sukni visiem ir vienaadi gan 2.8 gan 2.9 gan 3.2. Taka neker krenki. Atrod izdevigako variantu un perc nost!
Cerams ka suknis nav uzsucis kaut kadus sikumus.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 14.05.2017, 21:48   #26
Danenbergs
Kluba draugs

Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

021115105B VR6 eļļas sūknis
Vecs 14.05.2017, 21:53   #27
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Japerk jauns! Taisot motoru es nenomainiju ellas sukni tadel labak perc jaunu. Es tikko nopirku febi vr6 ellas suukni ebay kas maksaja ap 90Eur ar visu sutisanu. Topran un swag negribeju likt. Paskaties cik tev originals maksaa handler.lv. Tie sukni visiem ir vienaadi gan 2.8 gan 2.9 gan 3.2. Taka neker krenki. Atrod izdevigako variantu un perc nost!

Intercārā pasūtīju Hans Pries(Tas pats Topran laikam jau ir) sūkni un maksā 63eur. Vienīgais kurš intercārā bija uz vietas. Esmu nedaudz uz budžeta un dārgāku sūkni atļauties nevaru
Vecs 14.05.2017, 22:03   #28
Danenbergs
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Latvietis
Intercārā pasūtīju Hans Pries(Tas pats Topran laikam jau ir) sūkni un maksā 63eur. Vienīgais kurš intercārā bija uz vietas. Esmu nedaudz uz budžeta un dārgāku sūkni atļauties nevaru
Kad uzliec jaunu sukni pavero kads ir aukstas ellas spiediens tuksgaitaa kad tikko iedarbini masinu. Man Corrado ar veco sukni buja kaut kas pie 6-7 Bar. Domaju ka pie vainas varetu but parspiediena varsts kurs veras valaa pie ~5.5Bar ellas spiediena. Tas nozime ka ellas spiedienam nekad nevajadzetu but augstakam.
Es ieteiktu nomainit ari ellas filtru. Paskaties cik daudz ellas filtraa ir metaala skaidas. Varbut ka buus bet varbut nemaz nebus.
Vecs 14.05.2017, 22:12   #29
Latvietis
Kluba biedrs

LatvietisLietotāja bilde

Latvietis .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Kad uzliec jaunu sukni pavero kads ir aukstas ellas spiediens tuksgaitaa kad tikko iedarbini masinu. Man Corrado ar veco sukni buja kaut kas pie 6-7 Bar. Domaju ka pie vainas varetu but parspiediena varsts kurs veras valaa pie ~5.5Bar ellas spiediena. Tas nozime ka ellas spiedienam nekad nevajadzetu but augstakam.
Es ieteiktu nomainit ari ellas filtru. Paskaties cik daudz ellas filtraa ir metaala skaidas. Varbut ka buus bet varbut nemaz nebus.

Vakar jau izņēmu ārā eļļas filtru un metāla skaidas neredzēju. Eļļa, eļļas filtrs, gaisa filtrs, degvielas filtrs, karteris ar blīvi un tie trīs devēji, kuri nāk uz tā korpusa, kur eļļas filtrs ieskrūvējas, ir sapirkti.
Un jā, kad jaunais sūknis būs ielikts uzmetīšu aci eļļas spiedienam pie auksta motora
Vecs 15.05.2017, 09:40   #30
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,547
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs

Man jau liekas ka Febi un Swag ir no vienas pažobeles izvilkti un kvalitāte abiem vienlīdzīga... (viduvēja)

Hans Pries jeb Topran jau ir drusku zemākas kvalitātes...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:03.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club