The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 13.10.2015, 23:34   #31
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
Jums vajag izbraukt ar manu TDI+DSG, rīt jau SS savu reklamēsiet.

https://www.youtube.com/watch?v=tS1q75CgXLA
https://www.youtube.com/watch?v=eYGd0LL56mk

Kad jaunais scirocco 2008.gadā tikko parādījies LV, mums iedeva to uz 3 dienām pavizināties un patestēt, ir jau sēdēts un braukts, patīk šis auto
Kad gadu atpakaļ pirkām otru auto, rokas ļoti niezēja paņemt jaunu scirocco, bet veselais saprāts tomēr licis paņemt Jettu. Bērni paaugsies, tad varēsim arī ikdienā braukt ar divdurvju auto
Vecs 14.10.2015, 00:08   #32
RAPID944
Kluba biedrs

RAPID944Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.08.2015
Dzinējs: TDI 196HP/440Nm
Ziņas: 89
RAPID944 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
https://www.youtube.com/watch?v=tS1q75CgXLA
https://www.youtube.com/watch?v=eYGd0LL56mk

Kad jaunais scirocco 2008.gadā tikko parādījies LV, mums iedeva to uz 3 dienām pavizināties un patestēt, ir jau sēdēts un braukts, patīk šis auto
Kad gadu atpakaļ pirkām otru auto, rokas ļoti niezēja paņemt jaunu scirocco, bet veselais saprāts tomēr licis paņemt Jettu. Bērni paaugsies, tad varēsim arī ikdienā braukt ar divdurvju auto
Aizmugurē ir ļoti daudz vietas pat pieaugušajam. Mans uzskats, nevajag domāt par to, kā es atvedīši noprikto ''65 TV uz mājām? Vai pasažierim būs gana ērti? Man otrs auto ir VW LUPO, un es atvedu uz mājām 65 collu TV, tas bija interesnti
RAPID944 nav forumā   Citēt
Vecs 14.10.2015, 00:21   #33
RAPID944
Kluba biedrs

RAPID944Lietotāja bilde

RAPID944 .Neitrāls
Noklusējot

Lupo...

Pēdējo reizi rediģēts Hakers, 15.10.2015 plkst 11:57.
Vecs 14.10.2015, 10:56   #34
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
Patēriņš+griezes moments+atrāks par tavu zaļo

Par giezi piekrītu, dīzelis ļoti baidāms ikdienā. Par patēriņu arī var tik priecāties, dīzelis tomēr, bet par to vai ir ātrāks...

Kur, kad ?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 14.10.2015, 11:00   #35
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
šeit domāju svara atšķirība bus pārāk liela, lai būtu baudāma cīņa, bet SABI savu nīkulīgo sezonu noslēdza, septembra sākumā ar nīkulīgi apmeklētu pasākumu
Es domāju ka Dony runāja par atsperes un īsāku amīšu komplektu tāpēc ka ja nosēdini vairāk ne kā "nedaudz" tad standarta amītis nestrādās kā vajag, tu noteikti zini par ko ruma. Bet tas vis ir teorija, uzliks, redzēsim kā būs
Vecs 14.10.2015, 11:05   #36
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
Es 2000 gadā Biķerniekos dragreisā skrējos ar Ērgli, viņš mani pārspēja pēc pilna salona izravēšanas. Ar ko tad es braucu ir rakstīts nummurzīmē.

Ļoti ļoti sen, arī gribēju tikt pie 944, bet teikšu godīgi, nepietika naudas. Tad nopirku savu pirmo Scirocco Mazāk ne kā pēc gada, internetā ložņājos, atradu vienu interesantu rakstu, kopēts no Vācu auto žurnāla kur salīdzina 944 ar 16v Scirocco. Tur visos parametros Scirocco bija labāks Gan ieskrējienā, gan līkumos gan patēriņu ziņa
Vecs 14.10.2015, 11:05   #37
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
Man bija ielas 944 ar nelieliem uzlabojumiem.

Ir palikušas bildes ? 944 joprojām ļoti patīk
Vecs 14.10.2015, 11:15   #38
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
Jums vajag izbraukt ar manu TDI+DSG, rīt jau SS savu reklamēsiet.

Starp mk2 un mk3 ir milzīgs robs izveidojies, dēļ milzīgas pauzes ko paņēma VW, tos auto nevar salīdzināt.

Scirocco mk3 noteikti ir daudz ērtāks un ikdienai piemērotāks, smuks, ne tāds ka visiem...

... bet mk2 ir kaut kas tāds kas kas pietrūkst mk3 Izbraucam kādu garu posmu pa kādu pilsētu un paskatīsimies, kurš auto piesaistīs vairāk skatienus

Nerunāju par brutālu tehnisko pusi, ne ABS, ne ESP ne spilveni Ja kļūdies tev tas auto mēģina nogalināt Un tur ir savs azarts, kurš kuru
Vecs 14.10.2015, 11:17   #39
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
2000.gadā retais kurš baruca uz dragrace. Esmu sēdējis Zitas scirocco.
Mēs tajā 2000 gadā sēdējām tribīnēs Dragreisā braucām bet neoficiālos, pie Skanijas, TEC vai uz Jelgavenes
Vecs 14.10.2015, 11:19   #40
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Kāds sev ļoti glaimo uzskatot, ka var būt ātrāks par zaļo Šreku
Toties tā būs laba iespēja pavērot Šreku darbībā, bet no aizmugures
Vecs 14.10.2015, 11:32   #41
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Forš auto!
Es ar tādu gribu!
Students nav forumā   Citēt
Vecs 14.10.2015, 11:39   #42
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
Aizmugurē ir ļoti daudz vietas pat pieaugušajam. Mans uzskats, nevajag domāt par to, kā es atvedīši noprikto ''65 TV uz mājām? Vai pasažierim būs gana ērti? Man otrs auto ir VW LUPO, un es atvedu uz mājām 65 collu TV, tas bija interesnti

Ne par ietilpību iet runa, par to ka visu laiku kādu jālaiž uz aizmuguri: jāver durvis, siksna, jāizkāpj, jāpaceļ sēdeklis un atkal jānolaiž, jāiesēžas, durvis, siksna.

Bija laiks kad braucam tikai ar Scirocco. Gan ziemā gan vasarā. Ko tik nevedam ar viņu, celtniecības materiālus, gāzes plīti, 50l balonu un daudz ko citu. Te tu pareizi uzrakstīji, katrai lietai paredzēs savs transports, bet dzīvē visādi gadās, ne vienmēr ir līdzekļi vai iespējas
Vecs 14.10.2015, 11:43   #43
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Kāds sev ļoti glaimo uzskatot, ka var būt ātrāks par zaļo Šreku
Toties tā būs laba iespēja pavērot Šreku darbībā, bet no aizmugures
Es neesmu tik pārliecināts, pat redzot tehniskos datus TDI 17zs Scirocco, vienmēr pieļauju domu ka kaut kas var būt nepateikts līdz galam, dzīve iemācīja būt gatavam visādiem pārsteigumiem

Bet reāli bija jau dīzeļi, kas zaļo ir apsteiguši, bet tiem zirgi bija daudz vairāk ne kā "Šrekam"
Vecs 14.10.2015, 20:17   #44
RAPID944
Kluba biedrs

RAPID944Lietotāja bilde

RAPID944 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

Par giezi piekrītu, dīzelis ļoti baidāms ikdienā. Par patēriņu arī var tik priecāties, dīzelis tomēr, bet par to vai ir ātrāks...

Kur, kad ?
Gan jau tiksimies, tad pamēģināsim Varēšu izmēģināt launch control
Vecs 14.10.2015, 20:19   #45
RAPID944
Kluba biedrs

RAPID944Lietotāja bilde

RAPID944 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Ir palikušas bildes ? 944 joprojām ļoti patīk
Bildes kaut kur ir, vēlāk ielikšu. Man ir bijuši 6 PORSCHE. 924, 944, 928, 944turbo, 944S2 un 924 nacionālā klase.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 09:11.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club