The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 17.08.2006, 15:28   #31
Rihard

Ziņas: n/a
Noklusējot

kr sadalenes nez vai vajag... ja reiz turbo nav lieliem apgriezieniem, bet kr motoriic kaa taads ir tieshi lieliem apgriezieniem... bet reguleeties vajag.
  Citēt
Vecs 28.08.2006, 10:29   #32
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pēdējo reizi rediģēts sciroco, 18.01.2008 plkst 10:10.
NIKA nav forumā   Citēt
Vecs 05.09.2006, 10:32   #33
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jautājums īpašniekam

chau , ka iet kas jauns turbo/Scirocco pasaulē
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 05.09.2006, 19:30   #34
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Jauns ir tas ka tiks likts virsū Megasquirt un līdz ar to nebūs vajadzīgs ne aizdedzes kompis ne meklēt ražīgāku veco k-jetroniku un vēl varēs ar visiem regulāciju lielumiem spēlēties no portatīvā kompa ) Tā kā laikam kādu mēnesi manu široku ielās atkal nemanīsiet
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 05.09.2006, 23:53   #35
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no S 2.0
Jauns ir tas ka tiks likts virsū Megasquirt un līdz ar to nebūs vajadzīgs ne aizdedzes kompis ne meklēt ražīgāku veco k-jetroniku un vēl varēs ar visiem regulāciju lielumiem spēlēties no portatīvā kompa ) Tā kā laikam kādu mēnesi manu široku ielās atkal nemanīsiet
nu jaa ar to jau vares radiit citiem galvassapes kad visu noregulesc
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 06.09.2006, 17:06   #36
S 2.0
Lietotājs

S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Tāds jau ar apmeram i tas mērķis ) Lai gan kamert noregulēšu reālās galvassāpes būs man
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 06.09.2006, 17:48   #37
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no S 2.0
Tāds jau ar apmeram i tas mērķis ) Lai gan kamert noregulēšu reālās galvassāpes būs man
Merkjis attaisno darba gruto procesu
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 07.11.2006, 02:36   #38
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Nupat beidzot redzeeju sho 16VT dziivee! Saakums ir labs! Sen jau gribeeju ieraudziit reaalu 16VT Latvijaa. Pasham pagaidaam nesanaak taadu uzbuuveet. Bet man prieks redzeet, ka turbineeshana pamazaam saak notikt arii VW laucinjaa (Hondisti un Bembisti diemzheel ir priekshaa).

Kaarteejais manis lodeetais Megasquirts darbojas. Sakaartojaam aizdedzes iestatiijumus, lai vareetu paarvietototies, veikt taalaaku turbosisteemas uzlaboshanu un reguleeshanu.

Gribas gan veeleet saimniekam likt latinju mazliet augstaak - shitas motors ir izturiigs, un 300Zs vinjam buutu taads normaals raadiitaajs. Sajuugs tik jaasaak mekleet - taa pat kaut ko vajadzees. Varbuut te: http://www.specclutch.com/
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 11.11.2006, 16:18   #39
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Biju šodien izvizināts ar to pašu vw Scirocco 2.0 16v Turbo

Nu man trukst vardu iet loooooti iespaidigi, piekam vel nav pabeigtas regulēšanas, ja ta viņš iet ar MS vel labi nesaregulēts, tad rodas jautājums, ka viņš ies kad vis bus pabeigts

Novēlu saimniekam pacietibu, viss grutakais ir aiz muguras
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 12.11.2006, 15:29   #40
S 2.0
Lietotājs

Noklusējot

Man protams grūti spriest cik liels būtu ieguvums parastiem atmosfērniekiem no megasquirta bet turbīnniekam tā ir uzreiz cita lieta! Vēl jau protams ir ko regulet bet jau tagad ar otro ātrumu es spolējos tā kā pirmstam ar pirmo Tas gan ir attiecināms uz apgriezieniem virs 2500 Vienīgi noturēties un braukt normāli gan tagad ir pavisam grūti jo turbīnas skaņa un riteņu spolēšana tā vien vilina iemīt pedāli grīdā Katrā ziņā tie kam ir karbūzis un domā par ko jaunu vai vecā meh špriece ir vērts padomāt par elektronisko smazeņu implantēšanu ( es protams runāju par mašīnām Pluss vēl atbrīvojās vieta zemkapota valstībā jo nav vairs inž sadalītāja kastes ar filtru
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 14.11.2006, 13:08   #41
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Nu iespaidīgi, iesaku pielietot metala trubas turbīnas un kolektora pievienošanai pie interkulera! es tā īsti nesaprotu no ka tev ir uzlikta turbīna???, kas ir darīts ar motoru, virzuļiem??? vai ir tikai 2 galvas blīves uzliktas?? vel iesaku uztaisīt savadāku ieplūdes kolektru jo patreiz priekš turbo motora ir paliels ieplūdes sistēmas apjoms zaudē virsspiedienu un lielaka turbo bedre! vel ir jautajums par to kas ir uzstādīts blowoff vai bypas?? (pārpludes vārsts)
Rom4iks nav forumā   Citēt
Vecs 16.11.2006, 14:30   #42
S 2.0
Lietotājs

Noklusējot

Par metāla trubām ... nu būtu labak bet šādi ir vienkāršāk un arī tad mazāk pārejas sanāk jo kā nekā turb ar trub jāsavienao ar gum un tāpat jāsavieno trub ar interkūlu... A turbīna un šprices man ir no saaba vecā - izskatās ka priekš turbīnas puslīdz saudzīgis režīms būtu līdz 0.8 atmosfēras uz ko tad arī taisos orientēties. Vēl būs vajadzīgs elektroniskais spiediena regulātors jo mehāniskais saaba pavisam nav labs. Savukārt pārspiedienam man ir pārspiediena vārsts arī no saaba bet tas ar būs jāmaina jo orientēts uz 0.5 atm. Dekompresiju veicu ieliekot 2 blīves - lēti vienkārši un efektīvi Ieplūdes sistēmu es speciāli taisīju maksimāli atvirzot interkūleri tālāk no motora lai motors šamo nekarsē jo tur sanāk lielāki jaudas zudumi nekā neērtības ar bedri piedevām bedri par laimi kaut kā nejūt.
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 16.11.2006, 20:00   #43
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no S 2.0
Par metāla trubām ... nu būtu labak bet šādi ir vienkāršāk un arī tad mazāk pārejas sanāk jo kā nekā turb ar trub jāsavienao ar gum un tāpat jāsavieno trub ar interkūlu... A turbīna un šprices man ir no saaba vecā - izskatās ka priekš turbīnas puslīdz saudzīgis režīms būtu līdz 0.8 atmosfēras uz ko tad arī taisos orientēties. Vēl būs vajadzīgs elektroniskais spiediena regulātors jo mehāniskais saaba pavisam nav labs. Savukārt pārspiedienam man ir pārspiediena vārsts arī no saaba bet tas ar būs jāmaina jo orientēts uz 0.5 atm. Dekompresiju veicu ieliekot 2 blīves - lēti vienkārši un efektīvi Ieplūdes sistēmu es speciāli taisīju maksimāli atvirzot interkūleri tālāk no motora lai motors šamo nekarsē jo tur sanāk lielāki jaudas zudumi nekā neērtības ar bedri piedevām bedri par laimi kaut kā nejūt.

A no kā tev ir izplūdes kolektors?? uz pasūtījumu, vai partaisīji kautkadu stoka kolektoru?
Rom4iks nav forumā   Citēt
Vecs 17.11.2006, 01:49   #44
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Par tiem 0.8 bar. Buutiibaa turbiinu jau nebojaa attiistiitais spiediens. INC savos diizeljos puush paari par 2.5bar virsspiedienu. Un tikai pa retam kada turbiine neiztur. Daudz vairaak vinjai skaadee paarmeeriigas temperatuuras un neatdzeseeshanas. Spiediens ir jaaregulee, lai motors nedetonee.
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 17.11.2006, 13:51   #45
S 2.0
Lietotājs

Noklusējot

To Rom4iks - ieplūdes kolektoru es dabūju gatavu speciāli gatavotu zirnekli no ņeržas.
To GintsK - nu spiediens tad jā bet lai viņu dabūtu turbīnai ir bik ātrāk jāgriežās un kā jau visam ir savie max apgriezieni par ko es ar tā kā biju domājis... bet man pagaidām pieredze ar turbīnām nav liela tā kā varbūt ka nav tik traki Jā un pie reizes vai Tu nevarētu uzrakstīt no kā varētu dabūt to elektronisko turbīnas spiediena regulātoru un cik tas maksā?
S 2.0 nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 02:58.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club