The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 05.02.2012, 23:55   #1
vilmans
Jauniņais

Reģistrācija: 04.02.2012
Ziņas: 33
vilmans .Neitrāls
Noklusējot Scirocco mk2

Sveiki visiem domubiedriem un lidzigajiem
Esmu seit taa saucamais jauninais,un pie vw markas pieversos tiesi ar modeli Scirocco

Tad nu pie temas,-pirms divam nedeljam iegadajos vw Scirocco 1.8carb,ar kkadu rupnicas Wite Cat tuningu jeb edition kaa vinjus tur. Ieprieksejais saimnieks-70gadus jauna ome,braukusi ar vinu aptuveni 10gadus.Skiet laikam tapec vins iet vnk lopiski... Par cik ilgi jau skieleju uz rocco,tad izlemu,ka jaanjem un nevis brauksanai,bet absolutai restauracijai(izklausas pec slapjajiem sapniem laikam )!
Saja sakara ir nosedets daudz laika rokoties pa netu un klubiem,kaa ko jauc,un kaa kas izskatas,kur dabut utt.
Uz so briidi ir iegadata cita haube,durvis,bagaznieka vaks un vel dazi siikumi.
Viss tiek darits apzinati leenaam,jo tad ir sajuuta,ka viss notiek kaartiigi.
Tad nu saaksu ar daziem jautaajumiem cilveekiem kas ko tadu jau ir dariijusi un dara - peec salona demontaazas atklaajas patiikams,un ne visai patiikams skats: griida kaa taada ir loti labaa stavokli,zem kresliem lidz durvju aileem ruusas nav vispaar. Aizmugureejaa labaa arka ir krietni papuvusi,kreisais pakalas stuuris kaadreiz ir paviesojies nedaudz dzilaak bagaazniekaa,no aarpuses slieksni zem tiem originalajiem plastmasiem ir diezgan paruuseejusi,tie buutu tie saapiigaakie punkti,kas man liek apsvert domu,meklet citu buuri??! Taads ari butu jautajums,ko darit? Vai ir jeega lipinat so pasu,jeb ir ceriba atrast labaku buuri? Skiet pagaidam busu sabildejis tikai tos punktus,kurus var redzet no salona,paarejas bus rit! :

Seit gan taa slikti var saprast,bet apmeram prieksstatam paskaidrosu - sparns ir uzveidots no vairaakaam metaala plaksnitem,sametinats un nospaktelets. Ja ieskatas var redzet ari sapuvuso stuuri
vilmans nav forumā   Citēt
Vecs 05.02.2012, 23:58   #2
vilmans
Jauniņais

vilmans .Neitrāls
Noklusējot

Ups,laikam neistaja sadaljaa ieliku sho visu!!! Vai kads labais Admins varetu paarlikt kur pienaakas ? Ka jau saprotat esmu jauninais
Vecs 06.02.2012, 00:11   #3
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Sveikts. Pašam gan man nav rocco, bet nu domāju ka lielākā daļa šeit piekritīs man, kad teikšu ka pērkot rocco, tiek pirkta viņa virsbūve un salons. viss pārējais ir tikai ekstras ko var brīvi mainīt kad ienāk prātā. tādēļ, ja jau esi ticis pie šīs virsbūves, tad vien turpini darbu pie viņas. pēc bildēm nemaz tik traki neizskatās un tas viss ir pāris dienu laikā sataisāms
Vecs 06.02.2012, 00:26   #4
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Pec bildem skatoties skjiet, ka virsbuve savu muzu ir nodzivojusi.
Aizmugures glaazes turas uz rusas vien un tas liek secinaat, ka visas shuves ir iespejams tadas pasas.
Protams var nemties un urbt nost, zaget laukaa bojatos paneljus, tacu ieks lv neko no labak detaljaam pa srotiem nesamekleesi, lai salabotu esoso auto.
Tapec mans verdikts: Ja velies auto uztaisiit nevis 1-2 gadiem, bet 5 un vairak, tad meklee vien auto no Vacijas

Jebkura gadijumaa - apsveicu ar scirocco atkaribu
Vecs 06.02.2012, 00:34   #5
semigallss
Vietējais

semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

aa, mani tikai interesē viena lieta, tā plāksne bagažniekā ir piekniedēta nevis piemetināta?
Vecs 06.02.2012, 00:38   #6
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
aa, mani tikai interesē viena lieta, tā plāksne bagažniekā ir piekniedēta nevis piemetināta?
Un kaa izskataas?
Vecs 06.02.2012, 00:40   #7
semigallss
Vietējais

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Un kaa izskataas?
Izskatas pēc "lētajam darbarokām"
Vecs 06.02.2012, 00:46   #8
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
Tiesi taa. Ja sis buutu MK1 scirocco, tad uz tadam lietaam pievertu acis, nemtu smilsu struuklu un visus saubigos sturus struklotu un skatitos, tacu sis ir MK2 un kaa te visi loti labi zin, Vacija ir saglabajusies loti loti svaigi un mazrusejusi eksemplari.
Ja nav noslepums, pa cik pirki?
Vecs 06.02.2012, 00:46   #9
vilmans
Jauniņais

vilmans .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Pec bildem skatoties skjiet, ka virsbuve savu muzu ir nodzivojusi.
Aizmugures glaazes turas uz rusas vien un tas liek secinaat, ka visas shuves ir iespejams tadas pasas.
Protams var nemties un urbt nost, zaget laukaa bojatos paneljus, tacu ieks lv neko no labak detaljaam pa srotiem nesamekleesi, lai salabotu esoso auto.
Tapec mans verdikts: Ja velies auto uztaisiit nevis 1-2 gadiem, bet 5 un vairak, tad meklee vien auto no Vacijas

Jebkura gadijumaa - apsveicu ar scirocco atkaribu

Nja,man jau arii bij tada nojauta. BET,cik ilgam laikam ir paredzeta taada virsbuuve - metinaata zagjeeta,lai arii cik labi buutu apstraadaata? Veel man biedri no A/S saka,ka virsbuve butu jaastruuklo vismaz liidz stikliem,un tad jaazaagjee un jaametinaas?!
Vecs 06.02.2012, 00:48   #10
vilmans
Jauniņais

vilmans .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Tiesi taa. Ja sis buutu MK1 scirocco, tad uz tadam lietaam pievertu acis, nemtu smilsu struuklu un visus saubigos sturus struklotu un skatitos, tacu sis ir MK2 un kaa te visi loti labi zin, Vacija ir saglabajusies loti loti svaigi un mazrusejusi eksemplari.
Ja nav noslepums, pa cik pirki?

Saimniecei iedevu 200ls,no kuriem vinja reali dabuja 130-nodoklis 2gadi un parregistracija.
Vecs 06.02.2012, 00:48   #11
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no vilmans
Nja,man jau arii bij tada nojauta. BET,cik ilgam laikam ir paredzeta taada virsbuuve - metinaata zagjeeta,lai arii cik labi buutu apstraadaata? Veel man biedri no A/S saka,ka virsbuve butu jaastruuklo vismaz liidz stikliem,un tad jaazaagjee un jaametinaas?!
Cilveki pareizi saka. Vienigi rekinies, ka te butu daudz panelji jamaina un kur tos ieks LV nemt, es tiesam nemaku teikt. Ja ir daudz briva laika un ir visi instrumenti, tad protams uz prieksu
Vecs 06.02.2012, 00:49   #12
vilmans
Jauniņais

vilmans .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss

Dabaa tas nemaz tik smiekliigi neizskataas. Driizaak gribaas paskatiities uz cilveeku,kas to izdariija,jo man tas nav saprotams.
Vecs 06.02.2012, 00:55   #13
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no vilmans
Dabaa tas nemaz tik smiekliigi neizskataas. Driizaak gribaas paskatiities uz cilveeku,kas to izdariija,jo man tas nav saprotams.
Ja reiz ir uz scirocco akjis luupaa, tad izstrada ricibas plaanu.
Ja man butu tada situacija, tad to auto izjauktu lidz pilnigi plikai virsbuvei un atliktu saudzigi visu, kas veel var tik izmantots. Tad virsbuvi uz strukloshanu un tikai tad sak domaat, vai ir veerts vai nav
Vecs 06.02.2012, 01:04   #14
vilmans
Jauniņais

vilmans .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Ja reiz ir uz scirocco akjis luupaa, tad izstrada ricibas plaanu.
Ja man butu tada situacija, tad to auto izjauktu lidz pilnigi plikai virsbuvei un atliktu saudzigi visu, kas veel var tik izmantots. Tad virsbuvi uz strukloshanu un tikai tad sak domaat, vai ir veerts vai nav

Nja,par cik ir iespeeja tikt pie struuklotaaja,tad dariisu arii saakumaa taa,kaa Tu saki. Liidz plikai bundzai,evakuators pie struuklotaaja,un tad jaskatas kas tur palika paari
Vecs 06.02.2012, 01:05   #15
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

visu izlasiju tik izlaiduma gadu nemaniju
Pareizi cilvēki saka,ka Rocco tu pērc labu virsbūvi,pārējais tiek piemeklēts
Sveikts pulciņā
Menn nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 16:42.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club