The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 10.09.2014, 17:00   #1
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

A kad šogad plānojas noslēgums? Nevaru sapratst, likt kopā savu auto, vai mēģināt paspēt sataisīt visu līdz galam šogad, to kas iesākts
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 10.09.2014, 18:35   #2
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

lūdzu tikai ne 11.10 vai 12.10
Vecs 11.09.2014, 02:35   #3
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

+1 kad?
Vecs 11.09.2014, 08:58   #4
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
lūdzu tikai ne 11.10 vai 12.10
Man līdzīgi. Nevaru no 10.10. līdz 12.10.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 11.09.2014, 17:54   #5
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kādu laiciņu atpakaļ biju zvanījis uz Biķerniekiem. Tur ir jāiemaksā visa summa rezervējot trasi.

Tāpēc ir jautājums, vai esiet gatavi maksāt dalību uzreiz un tagad ?

cik.? protams nemāku teikt.

1. Ir atkarīgs no dalībnieku skaita kuru tagad nevar zināt
2. Tas būtu pirmais pasākums šajā trasē un es nevaru pateikt cik ilgi vajadzēs lai patrenētos, cik mašīnas vienlaicīgi var laist trasē un citus sīkumus

Bet jā, trases stunda maskā mazāk ne kā 333 un noteikti ja būtu jau pieredze mēs varētu samazināt dalības izmaksas vai palielināt apļu skaitu vai trenēšanas apļus...

Tātad, pirmais kas Jums ir jāizlemj: 333 vai Biķernieki.

Ja tomēr izlemjam par Biķerniekiem naudu būtu jāskaita man jau nākamas nedēļas laikā, lai paspētu kaut ko rezervēt. Tas būtu piemēram 8 euro, kad redzēšu kad ieskaitīja 10 cilvēki es varēšu aizbraukt un rezervēt trasi.

Par datumu, es pamanīju ko uzrakstījāt. Citi kas grib braukt tad uzrakstiet arī, kurās brīvdienās (Oktobrī) netiekat. Rezervējot trasi noteikti ņemšu to vērā.

Nezinu vai tas tehniski iespējams, bet ja ir - trases konfigurācija būs mainīta, lai interesanti būtu visiem.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 11.09.2014, 18:33   #6
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Es par Biķerniekiem un esmu ar mieru iemaksāt.
Vecs 11.09.2014, 19:26   #7
spokss
Lietotājs

spokssLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.03.2014
Dzinējs: 2.0 9A
Ziņas: 722
spokss .Neitrāls
Noklusējot

Es arī brauktu jebkurā, tikai ne 10.10-12.10
spokss nav forumā   Citēt
Vecs 11.09.2014, 20:36   #8
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,176
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Es par, pagaidām oktobris ir brīvs.
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 11.09.2014, 21:31   #9
Kamikaze
Lietotājs

KamikazeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2012
Dzinējs: M54
Ziņas: 492
Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Bikjeros stilinjam bija pasaakums nesen. Trase forsha, laida pa 3 mashiinaam.
Vajadzeetu aptuvenos datumus zinaat, bet visdriizaak, ka tieku. Es vairaak par bikjeriem nekaa 333.
Vecs 11.09.2014, 22:40   #10
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es par Biķerniekiem. Esmu gatavs iemaksāt.
Vecs 11.09.2014, 22:43   #11
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ok, sapratu.
Mans konts:

Ilgmārs Spārbergs
Swedbank
LV93HABA0551004965519

Tie kas oktobrī vēlās piedalīties "Sezonas noslēgumā" Biķernieku trasē, pārskaitiet lūdzu 8 euro.

Obligāti norādiet - "par trasi, nick ..."

Kā iepriekš rakstīju, kad būs savākti 10 maksājumi = 80 euro, es rezervēšu trasi un varēšu uzrakstīt datumu.

p.s. ja kaut kas noies greizi un pasākums nenotiks (piemēram nesavāksim 10 dalībniekus un nevarēsim rezervēt trasi) nauda tiks pārskaitīta atpakaļ pilnā apmērā
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 12.09.2014, 11:40   #12
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Pārskaitīts.
Vecs 12.09.2014, 12:35   #13
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man šobrīd vng kurā datumā, tik vēlams 7dienā, ja nu skola iekrīt 6dienā vai kas cits...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 12.09.2014, 14:31   #14
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pārskaitīts.
Vecs 12.09.2014, 14:53   #15
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

vakarā uzskaitīšu.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:41.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club