The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 25.07.2014, 08:29   #61
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es piedalos!
Drīkst pievienoties arī ne VW īpašnieki? Ja jā, tad uz jautājuma zīmes (atkarībā no datuma) piedalītos vēl 2 cilvēki.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2014, 09:16   #62
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,176
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Es par
par datumiem- mēģināšu pielāgoties, bet var nesanākt, jo man sezonas darbi sākušies.
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2014, 09:50   #63
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no archijs
Es par
par datumiem- mēģināšu pielāgoties, bet var nesanākt, jo man sezonas darbi sākušies.
Tev ir jātiek! Jāpārāda taču kā tas dīzelītis griežās
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2014, 10:06   #64
spokss
Lietotājs

spokssLietotāja bilde

Reģistrācija: 04.03.2014
Dzinējs: 2.0 9A
Ziņas: 722
spokss .Neitrāls
Noklusējot

Es arī brauktu
spokss nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2014, 10:48   #65
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,792
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Es gribu labprāt quattriķi padzenātu lai nesarūse
Vecs 25.07.2014, 11:08   #66
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Iespēju robežās arī mēģinātu tikt.
Vecs 25.07.2014, 11:39   #67
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es ar takā gribētu, ar moci vai e39 vēl viss atkarīgs no datuma
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2014, 12:12   #68
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es, drags, krabcilvēks visi par, gan jau ka hakers ar labprāt izbrauktu.
domāju datums derēs, tas kurš derēs lielākai daļai.
Vecs 25.07.2014, 14:19   #69
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,176
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Izmaksu samazināšanai vrb tiešām ir vērts padomāt par "open" tipa pasākumu ar citu auto marku un draugu/paziņu piedalīšanos
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2014, 14:23   #70
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no archijs
Izmaksu samazināšanai vrb tiešām ir vērts padomāt par "open" tipa pasākumu ar citu auto marku un draugu/paziņu piedalīšanos
Mums nekad nebija nekas pret citām markām kaut vai tāpēc ka bieži tie paši kluba biedri, draugi un paziņas vai nu būvē un brauc ar citu auto, vai viņiem sen nav Scirocco vai Corrado bet gribās piedalīties

īsāk sakot lai brauc visi kas grib, labi būtu zināt tik - cik daudz, bet to kad tiks izlemts par datumu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2014, 15:00   #71
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,172
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Es ar labprāt mēģinātu aizbraukt, protams ja tikšu izvēlētajā datumā. Augusts jau ir diezgan aizpildīts
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 25.07.2014, 19:52   #72
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Skaidrs, interesē ir

Šoreiz datuma izvēle nebūs, jo baidos, ka bus kā pagājušo reizi . Kamēr domājam, tikmēr trase bija rezervēta un palikām tukšā

Izvērtējot brīvus datumus, vissakarīgākais liekas ir 16.augusts, tāpēc tik tikko veicu trases rezervāciju uz 16.08. no 12:00-13:00.

1 stunda mums izmaksās 150 eur, tāpēc, lūdzu rakstiet, tie, kas varēs atbraukt, sarēķināsim cik +/- sanāks uz galviņas un redzēsim vai būs vērts to rezervāciju turēt vai tomēr būs jābrauc starp kartingiem
Vecs 25.07.2014, 20:02   #73
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Skaidrs, interesē ir

Šoreiz datuma izvēle nebūs, jo baidos, ka bus kā pagājušo reizi . Kamēr domājam, tikmēr trase bija rezervēta un palikām tukšā

Izvērtējot brīvus datumus, vissakarīgākais liekas ir 16.augusts, tāpēc tik tikko veicu trases rezervāciju uz 16.08. no 12:00-13:00.

1 stunda mums izmaksās 150 eur, tāpēc, lūdzu rakstiet, tie, kas varēs atbraukt, sarēķināsim cik +/- sanāks uz galviņas un redzēsim vai būs vērts to rezervāciju turēt vai tomēr būs jābrauc starp kartingiem
Lūdzu turpinām diskusiju atsevišķā topikā http://scirocco.lv/forum/showthread....909#post321909

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 02:11.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club