The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Es izvēlos:
Pakete "Ūdens prieki", ~ 72ls ar tusiņu 2 28.57%
Pakete "Ārstnieciskā" ~ 61ls ar procedūrām 3 42.86%
Abas paketes, braucām divatā 2 28.57%
Nobalsoja: 7. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 01.11.2012, 20:08   #46
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Par bērniem noskaidroju.

Baigi dārgi sanāk līdz 3g.v. ir bezmakss, bet pec tam + 22 euro par 1 nākti

Uz to periodu visizdevigākais ir tas piedāvājumus, kuru es publicēju, saskaitīju arī pareizi

Šobrīd gaidu atbildi par Termid apmeklējuma laikiem.
Vecs 02.11.2012, 18:30   #47
scirocco2
Vietējais

scirocco2Lietotāja bilde

Reģistrācija: 29.05.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 678
scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Es ar varetu taka braukt, tikai vai viens vai divi nezinu, protams ja priekšnieks mani palaidis.
Vecs 02.11.2012, 20:57   #48
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no scirocco2
Es ar varetu taka braukt, tikai vai viens vai divi nezinu, protams ja priekšnieks mani palaidis.
dzirdēju, ka tavs priekšnieks esot skatījies plānotājā un pagaidām uz tiem datumiem nekas neesot paredzēts,tā kā gan jau ka dabūsi brīvu.
Vecs 02.11.2012, 21:46   #49
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no scirocco2
galvenais laicīgi uzraksti atvalinājuma iesniegumu
Vecs 03.11.2012, 00:07   #50
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no scirocco2
nekur tu nebrauxi , Kas Straadaas?
Vecs 04.11.2012, 20:30   #51
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

cik dienas ieprieks rezerves nummurinus?
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 04.11.2012, 21:29   #52
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no smaicha
cik dienas ieprieks rezerves nummurinus?
Sagaidīšu atbildi par Spa apmeklējuma darba laikiem un tad noskaidrošu rezervācijas variantus. Principa, visdrīzāk uz 90% būs priekšapmaksa

Bet vispār viņiem ar brīvam vietām ir so-so, mūzīgi pilna viesnīca tā kā jo ātrāk rezervesim, jo labāk
Vecs 05.11.2012, 21:58   #53
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Sagaidīšu atbildi par Spa apmeklējuma darba laikiem un tad noskaidrošu rezervācijas variantus. Principa, visdrīzāk uz 90% būs priekšapmaksa

Bet vispār viņiem ar brīvam vietām ir so-so, mūzīgi pilna viesnīca tā kā jo ātrāk rezervesim, jo labāk
varbūt var saorganizēt, tādu kopistisku rezervāciju un naudu skaitīšanu, nu tā lai nedaudz vienkāršāk.
Vecs 05.11.2012, 23:08   #54
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
varbūt var saorganizēt, tādu kopistisku rezervāciju un naudu skaitīšanu, nu tā lai nedaudz vienkāršāk.
protams, tā arī darīsim
Vecs 06.11.2012, 08:52   #55
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Evucite ar Karlix laikam nebūs
Vecs 06.11.2012, 20:29   #56
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no evucite
Evucite ar Karlix laikam nebūs
žēl

bet varbūt līdz novembra beigām vēl kaut kas mainīsies
Vecs 06.11.2012, 20:39   #57
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Par Termid apmkelējumu beidzot atbildēja

Laikus izmainīt nepiekrīta , bet piedāvāja citu variantu, es tādu mājās lapā neredzēju:

http://www.spaestonia.ee/lv/main/rel...ja/dens_prieki

Godīgi sākot nezinu ko darīt Galu galā ja braukt pilnvertīgi atpūsties ar bērniem utt sanāk diezgan dārgi

Varbūt uzrakstiet vēlreiz savas domas, kurš vispār vēl vēlas braukt un ar viesnīcu vai bez Jo saku domāt, ka varbūt galu galā būs 2 varianti, tie kuri velas tikai uz Spa, vakarā brauks mājās, tie, kuri vēlas palikt viesnīcā, attiecīgi arī paliks

Atgadinu vēlreiz cenas:
1) Tikai SPA 13 euro par 3h par 1 cilvēku
2) Ārstnieciska pakete par 2 cilvēkiem 84 euro (~60 ls) http://www.spaestonia.ee/lv/jaunumi/338-view-291.html
3) Pakete Ūdens prieki par 2 cilvēkiem ~ 104 euro (~72ls) http://www.spaestonia.ee/lv/main/rel...ja/dens_prieki
4) Ja līdzi ir bērns vecāka par 3 gadiem + 22 euro.
Vecs 06.11.2012, 21:33   #58
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nav lētāk tepat aizlaist kaut kur? Teiksim Hotel Jūrmala SPA ir 10 Ls uz visu darbadienu no ģīmja
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 06.11.2012, 22:01   #59
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Nav lētāk tepat aizlaist kaut kur? Teiksim Hotel Jūrmala SPA ir 10 Ls uz visu darbadienu no ģīmja
re ku ar Maksimas karti caur kolumbs.lv atlaides
http://www.kolumbs.lv/akcijas/ar-pal...40-spa-atputai
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 06.11.2012, 22:19   #60
ELLII
''Aizņemtā''

ELLIILietotāja bilde

Reģistrācija: 19.08.2007
Ziņas: 3,015
ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams ELLII .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Es esmu par nakšņošanu, jo gribas romantiku ārpus LV
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 08:22.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club