The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tirgus Placis > Pērk/pārdod auto
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 13.03.2011, 01:55   #646
scirocco2
Vietējais

scirocco2Lietotāja bilde

Reģistrācija: 29.05.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 678
scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Vēl jau ir tāds aspekts ka, ko tu no tā široka sagaidi - iespējamo projektu vai vnk pakaļbīdi.
Priekš pakaļbīdes ta neko, laigan es neņemtu.
Motors beikts.
Vecs 13.03.2011, 21:53   #647
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no scirocco2
Priekš pakaļbīdes ta neko, laigan es neņemtu.
Motors beikts.
Ruslans ar sāk sevi pieteikt caur "svaigo"(krāsots bezmazvai ar rulīti) krāsojumu
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 17.03.2011, 19:52   #648
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=ljlphxxht3fe

Svaigs gads pa lēto,izskatās tīri sterils
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 28.03.2011, 22:18   #649
Evilruncha
Kluba draugs

Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=ljcncg3kkwiy
Vecs 29.03.2011, 23:32   #650
atix
Jauniņais

atixLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.09.2010
Ziņas: 73
atix .Neitrāls
Noklusējot

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...cco/bgodo.html laikam ar kamei modingiem.
atix nav forumā   Citēt
Vecs 29.03.2011, 23:33   #651
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no atix
Par ko tur maksāt 500ls?
Vecs 29.03.2011, 23:38   #652
atix
Jauniņais

atixLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.09.2010
Ziņas: 73
atix .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
Par ko tur maksāt 500ls?
Es tik interesei iemetu linku
atix nav forumā   Citēt
Vecs 29.03.2011, 23:39   #653
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no atix
Es tik interesei iemetu linku
NU tur maz ticams, ka priekšējais kamei ir vesels. Es domāju, ka intereses nevienam prātīgam cilvēkam nav
Vecs 08.04.2011, 01:35   #654
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Interesanti,reāls sludinājums

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...cco/gcdnb.html
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 08.04.2011, 01:50   #655
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,902
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
100% ka nav Tel.Nr nav nekam derīgs
Vecs 08.04.2011, 01:54   #656
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Kad sapņo,ir jāpiever parasti vismaz viena acs
bilde nav Latvijas,sludeklis tā vien izskatās, ka ar kautkādu google tulkotāju tulkots,telefons dīvains utt.
Vecs 08.04.2011, 16:22   #657
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

žēl gan
Vecs 09.04.2011, 01:44   #658
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Uzrakstiju e-mail pārdevejam ar vienu īsu jautājumu : Labdien. Šis auto atrodas Latvijā ?

Šodien vakarā saņēmu atbildi

Citēt:
Hello ,

Thank you for your interest. I am sorry but I do not speak well Latvian language and this is the reason that I writing you in english. I hope that you can write me back in english. You are a possible buyer for my car so i will give you some information about it.
Let me begin with a general description about the car, I must tell you that it is in perfect working condition ,never involved in any accident, without any scratches or mechanical problems, it is a non smocking car.
The car has Latvian papers.
I only take in consideration those buyers who are really interested in buying the car, NOT DEALERS , to be sure that I do not spend my time with endless discussion, or pure curiosity.
Please mail me back if you are still interested, and if you want more details about the car or you have any other questions, I will be glad to answer them !

Thank you for your understanding and I hope to have a good cooperation together !

Sveiki,

Paldies par Jūsu interesi. Es atvainojos, bet es nerunāju labi latviešu valodu, un tas ir iemesls, ka es rakstu jums angļu valodā. Es ceru, ka jūs varat rakstīt man atkal angļu valodā. Jūs esat iespējams pircēju manu auto, lai es jums kādu informāciju par to.
Ļaujiet man sākt ar vispārēju aprakstu par auto, man jums jāsaka, ka tā ir labā darba stāvoklī, nekad nav bijis iesaistīts negadījumā, bez skrāpējumiem vai mehāniskas problēmas, ir bez smocking auto.
Automašīna ir Latvijas dokumenti.
Es tikai veikt kā atlīdzību tiem pircējiem, kuri ir patiesi ieinteresēti iegādāties auto, nav tirgotājiem, lai pārliecinātos, ka man nav pavadīt savu laiku ar nebeidzamu diskusiju, vai tīra zinātkāre.
Lūdzu pastu man atpakaļ, ja jūs joprojām interesē, un, ja jūs vēlaties vairāk informācijas par automašīnu vai jums ir kādi citi jautājumi, es būšu priecīgs atbildēt uz tiem!

Paldies par jūsu sapratni, un es ceru, ka ir laba sadarbība kopā!
Vecs 09.04.2011, 21:48   #659
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Uzrakstiju e-mail pārdevejam ar vienu īsu jautājumu : Labdien. Šis auto atrodas Latvijā ?

Šodien vakarā saņēmu atbildi
atbildi tīrā latviešu valodā, lai viņš ieverās stenderē!

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 20.05.2011, 22:28   #660
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

http://cgi.ebay.de/Scirocco-GT2-BJ-1...t_ 500wt_1156
Atbilde

Šeit ir: 8 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 8)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 21:16.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club