The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 27.03.2013, 00:14   #16
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
Es tevi neparko neapvainoju, pilnīgi noteikti tu jau arī gribi palīdzēt. bet es vienkārši nemāku uzticēties tā . Nu bet paldies, ka man parādijāt kas ir jāmeklē.
kluba cilveki ar daudz lielakam naudam ir veikushi pirkumus. Ir jasaprot, ka ne visi velas apcakaret un izkrapt Eddza, tev sirds drebeja?
Vecs 27.03.2013, 00:21   #17
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,831
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
kluba cilveki ar daudz lielakam naudam ir veikushi pirkumus. Ir jasaprot, ka ne visi velas apcakaret un izkrapt Eddza, tev sirds drebeja?
Ne mirkli!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 00:44   #18
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

Reģistrācija: 13.05.2012
Ziņas: 166
daargums .Neitrāls
Noklusējot

http://www.ebay.co.uk/itm/Tuningart-...item5d344a32d8 šitādus atradu ko sakat par viņiem?
daargums nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 00:45   #19
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,172
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

No mk2 Golfa jāuzmanās, jo komplektā var nebūt attiecīgie flanči (man nebija, dabūju pasūtīt, lai virpotājs uztaisa). No mk3 der pavisam noteikti.
Ja tev bail sūtīt, tad es varu pasūtīt tavā vietā un kad atnāks, tad no tevis skaidra nauda + 4 Tērvetes ali
(bet ja nopietni manam darbabiedram Hondas mocītim izpūtējs no ebay nenāk jau 2 mēnešus )
*Pievienošu bildi lai lielāka skaidrība. mk2 Golfs ir pa kreisi (1. variants). mk3 Golfs/Corrado ir pa labi. (atšķiras alumīnija flancis virs atsperes).
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 00:56   #20
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,697
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
http://www.ebay.co.uk/itm/Tuningart-...item5d344a32d8 šitādus atradu ko sakat par viņiem?

Būs īstie. par tādu cenu tur neviens nepateikt vai JOM, vai TA Technix ir labāki.
Vecs 27.03.2013, 01:10   #21
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
No mk2 Golfa jāuzmanās, jo komplektā var nebūt attiecīgie flanči (man nebija, dabūju pasūtīt, lai virpotājs uztaisa). No mk3 der pavisam noteikti.
Ja tev bail sūtīt, tad es varu pasūtīt tavā vietā un kad atnāks, tad no tevis skaidra nauda + 4 Tērvetes ali
(bet ja nopietni manam darbabiedram Hondas mocītim izpūtējs no ebay nenāk jau 2 mēnešus )
*Pievienošu bildi lai lielāka skaidrība. mk2 Golfs ir pa kreisi (1. variants). mk3 Golfs/Corrado ir pa labi. (atšķiras alumīnija flancis virs atsperes).
paldies ka brīdināji ņemšu to vērā
Vecs 27.03.2013, 01:39   #22
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 844
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Es skatos ka tev ir 2.0 16V versija, tas nozīmē ka tes ir 2 golfa versija. Jo VR6 un 16v/G60 versijām bija atsķirība augšējos āmīšu balstos. Tavā gadijumā tev pilnīgi pietiks ja arī nebūs ortā flanča. Danenbergam ir VR6 un tur jāpartaisa.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 01:56   #23
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,546
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es tieši nupat, vairāk kā stundu, ložņāju pa ebay meklējot sev coilus...
Sliecos uz šadiem http://www.ebay.de/itm/TA-Technix-Pr...item2ec283d38c vai http://www.ebay.de/itm/FK-AK-STREET-...item4170ebb997 lai ir jau ar atbalsta buksēm...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 09:46   #24
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
Es skatos ka tev ir 2.0 16V versija, tas nozīmē ka tes ir 2 golfa versija. Jo VR6 un 16v/G60 versijām bija atsķirība augšējos āmīšu balstos. Tavā gadijumā tev pilnīgi pietiks ja arī nebūs ortā flanča. Danenbergam ir VR6 un tur jāpartaisa.
Bet, var ņemt ar to flanci ari? Vienkārši neizmantot viņu, varbūt ja kādam kādreiz noder.
Vecs 27.03.2013, 10:59   #25
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Esmu vizināts ar pāris Scirocco kur stāv ~150ls vēri coiloweri, godīgi sakot uzvedība uz ceļa patīka labāk par saviem KW&koni coiloweriem vienīga atšķirība - statnes korpusa materiāls, bet ja kopj, biežāk patīri vītnes un sasmērē - domāju ka ļoti ilgi kalpos

To ka jauniņie neuzticas tas laikam tomēr ir normāli. Padzīvos kopā ar mums, visu pats sapratīs

P.S. Man veselu mašīnu GTX nopirka, ebay-ā
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 11:32   #26
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
nu nez es degpunktu skatos tur daudzus šitādus rāda:P es būtu ļoti laimīgs ja jūs parādītu kur es varu pasūtīt pa tādām naudām viņus

tu pirms rakstīt muļķības apskaties lietotājam, šinī gadījuma GTX pirmo registrācijas datumu, un tikai pēc tam raksti, labi!
Vecs 27.03.2013, 11:33   #27
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4

Jūs man šito varat paskaidrot...

Kuzavam sēža ir vienādā visiem, mk2,mk3,b3, b4, vento... vnk ir divu veidu atbalsta mehānismi => ar iestādātu gultni un maināmu...

Kas, es vienīgais pārsvinējies....

P.s. uzticība nāk ar gadiem un TV maitā jaunatnes prātu...
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 11:36   #28
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Aiz dusmām piemirsu, es sev iepirku JOM coilas, lietotas, darbspējīgas, pa 60ls, nemaz nejūtos apdalīts, tik cik izbraucis vēl nesmu ... :
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 23:57   #29
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 844
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Jūs man šito varat paskaidrot...

Kuzavam sēža ir vienādā visiem, mk2,mk3,b3, b4, vento... vnk ir divu veidu atbalsta mehānismi => ar iestādātu gultni un maināmu...

Kas, es vienīgais pārsvinējies....

P.s. uzticība nāk ar gadiem un TV maitā jaunatnes prātu...

Ar iestādītu ir 2 golfa versija. 16V/G60 cjrrado. Otrais kas ir parādīts augšējā bildē ir no jaunākiem modeļiem, 3 golfs passat b4, kā arī gāja vecajiem VR6 modeļiem, tas ir B3 un corrado VR.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 28.03.2013, 00:36   #30
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Esmu vizināts ar pāris Scirocco kur stāv ~150ls vēri coiloweri, godīgi sakot uzvedība uz ceļa patīka labāk par saviem KW&koni coiloweriem vienīga atšķirība - statnes korpusa materiāls, bet ja kopj, biežāk patīri vītnes un sasmērē - domāju ka ļoti ilgi kalpos

To ka jauniņie neuzticas tas laikam tomēr ir normāli. Padzīvos kopā ar mums, visu pats sapratīs

P.S. Man veselu mašīnu GTX nopirka, ebay-ā
kaut kas man stāstija, ka var darīt tā - riktīgi sasmērē vitnes un tad notin ar līmlentu vai nu kaut ko līdzīgu, tā lai netiek klāt netīrumi un lielie ūdeņi, un tad dzīvojot ilgi bet ja brauc tikai vasarā tad pa ziemu apkop un katru gadu kā jaunus liec virsū.

p.s. GtX'a kungam var uzticēties.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 06:32.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club