The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 26.03.2013, 23:08   #1
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

Reģistrācija: 13.05.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 166
daargums .Neitrāls
Noklusējot coiloveri

Sveiki, ir doma iegādāties coiloverus priekš mana corrado, bet neko nesaprotu no viņiem, kādas firmas un cenas, lai ņem, varbūt kāds var ieteikt kādu normālu variantu par nepārāk lielām naudām?
daargums nav forumā   Citēt
Vecs 26.03.2013, 23:21   #2
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 844
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Atkārīgs no tā cik daudz tu vēlies samaksāt. Jo ir 2 veidi dārgie un lētiem.
Labi koili cik man zināms ir firmām KW, Weitech, XYZ. Bet tur cenas sākot no 650Ls.
Lētais gals. ta-technix, JOM . Un viss tam līdzīgs. Var dabūt no 150 līdz 300Ls. Atkārībā no kvalitātes.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 26.03.2013, 23:23   #3
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Romat4
Atkārīgs no tā cik daudz tu vēlies samaksāt. Jo ir 2 veidi dārgie un lētiem.
Labi koili cik man zināms ir firmām KW, Weitech, XYZ. Bet tur cenas sākot no 650Ls.
Lētais gals. ta-technix, JOM . Un viss tam līdzīgs. Var dabūt no 150 līdz 300Ls. Atkārībā no kvalitātes.
un cik jēdzīgs ir tas lētais gals? es domāju viņus likt tikai vasarā un ziemā parastos atpakaļ.
Vecs 26.03.2013, 23:33   #4
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
un cik jēdzīgs ir tas lētais gals? es domāju viņus likt tikai vasarā un ziemā parastos atpakaļ.
it kā, ja lētos lieto tika vasarā tad ejot diezgan ilgi.
Vecs 26.03.2013, 23:41   #5
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
it kā, ja lētos lieto tika vasarā tad ejot diezgan ilgi.
un pa 150 ls kādus jūs ieteiktu, vai arī neviens tādus nepērk es negribu dārgus pirkt tikai vasarai un nezinu vai man gribēsies zemu mašīnu, nu var teikt es gribu izmēģināt.
Vecs 26.03.2013, 23:47   #6
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Ziņas: 2,831
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

TA Technix pa apmēram 150 Ls pirku, esmu nobraucis jau 4 vasaras, par to cenu vairāk kā labi
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 26.03.2013, 23:52   #7
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
TA Technix pa apmēram 150 Ls pirku, esmu nobraucis jau 4 vasaras, par to cenu vairāk kā labi
vari parādīt kur tu viņus nopirki, gogle man neko nerāda labu
Vecs 26.03.2013, 23:57   #8
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
un pa 150 ls kādus jūs ieteiktu, vai arī neviens tādus nepērk es negribu dārgus pirkt tikai vasarai un nezinu vai man gribēsies zemu mašīnu, nu var teikt es gribu izmēģināt.
es pirms pāris nedēļām nopirku.
bet viņi tak regulējami ir, no kaut kādiem -35mm līdz -75/-80mm, saregulēsi kā patīk un jutīsies laimīgs.!
Vecs 26.03.2013, 23:57   #9
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

160ls man samaksa un 2-3 nedelju laika bus tev jauni TA Technics

P.S. es kluba biedriem sad tad ar sikumiem izlidzu
Vecs 26.03.2013, 23:59   #10
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
vari parādīt kur tu viņus nopirki, gogle man neko nerāda labu
Nu lūk Scirocco GTX jau tev rāda kā rīkoties
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 00:02   #11
affe
Lietotājs

affeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.07.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 880
affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt affe . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

TA-Technix iekš eBay
Uz senča Scirocco jau otro vasaru tiek braukti. Ja pa ziemu noņem nost un apkopj, ir ok. Konkrēti šie gan ir priekš rocco, slinkums bija meklēt priekš Corrado. Tam laikam derēja arī no Golf II vai III.
affe nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 00:04   #12
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
160ls man samaksa un 2-3 nedelju laika bus tev jauni TA Technics

P.S. es kluba biedriem sad tad ar sikumiem izlidzu
nu nez es degpunktu skatos tur daudzus šitādus rāda:P es būtu ļoti laimīgs ja jūs parādītu kur es varu pasūtīt pa tādām naudām viņus
Vecs 27.03.2013, 00:05   #13
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
nu nez es degpunktu skatos tur daudzus šitādus rāda:P es būtu ļoti laimīgs ja jūs parādītu kur es varu pasūtīt pa tādām naudām viņus
ka velies. es savu palidzibu neuzspiezhu..
Vecs 27.03.2013, 00:06   #14
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
Te nav uzmetējiem.lv forums
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 27.03.2013, 00:13   #15
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
ka velies. es savu palidzibu neuzspiezhu..
Es tevi neparko neapvainoju, pilnīgi noteikti tu jau arī gribi palīdzēt. bet es vienkārši nemāku uzticēties tā . Nu bet paldies, ka man parādijāt kas ir jāmeklē.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:40.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club