The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 26.08.2012, 23:13   #31
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grinizz
nu sitas man ar patiik ! beet sitas ir njemts no neta ja? ta sito mes nevaram? vai kaa? bet ja nevaram mes kko varam bik izlabot piem.- tur kur raxtiits club ierakstam corrado.lv vai ko tml?
Problēma ir corrado siluets, ja askatīsies ar abām acīm ieraudzīsi ka sarkanais ar šo ir vienāds, un tas ir tas ko nedrīkst izmantot ja tu ats uzīmēs kaut kādu corrado siluetu, tad varēs izmantot.
Vecs 26.08.2012, 23:59   #32
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grinizz
...
Vieglak jav ir te visus nolikt, kas censhas kko dariit, bet nu tas man netraucē blaujiet cik gribat!! ja dara kko ir slikti, bet ja nedara atkal slikti!
protams vieglak ir nolikt, nekā palidzeet un atbalstiit

Negribu būt kašķīga, bet šo nevaru ignorēt

Atvaino, bet tu pirmais atnāci noliki te praktiski visus, nevis palidzēji ar atbalstu jeb kaut kadiem konkrētiem risinājumiem, bet pēc šita visa tu vēl prasi atbalstu un palīdzību Pirms kritizēt citu darbu, padomā ko tu pats tāda gadījumā vari piedavāt vietā vai uzlabot un tikai tad kritizē, ja pieturesies pie šī scenārija tad tevi noteikti ieklausīsies bet variants: eu,veči! es te atnācu un skatos Jums te viss galīgi garam, taisiet savadāk un es padomāšu vai gribu piedalīties... diez vai būs ar pozitīvo iznākumu
Vecs 27.08.2012, 00:04   #33
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Jautājums Corradistiem ar stāžu Vai tiešam ne vienam no Jums nesaglabājas vecais Corrado kluba logo vairbūt ir kādas bides arhīvā, vai kādam uz mašīnas uzlīme vēl saglabājas
Vecs 27.08.2012, 00:05   #34
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,546
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es no savas puses neko neuzspiežu, bet vismaz pacentos paseedeet un kautko paštukot... (ne gluži kaa logo, bet priekš karodziņiem man mans variants šķiet daudzmaz ok)
Par kraasaam jau mineeju ka taas buutu jaasadomaa klaat... Takaa printeris man nestraadaa un pie datora uzziimeet neko nemaaku- pat corrado uzrakstu bija jaaziimee no rokas un tas jau ar nav nemaz tik viegli un aatri, kur nu veel ar pirmo piegaajienu(man vajadzeeja četrus) ... un... Taa ir tikai un vieniigi skice, un ir versija ka, jau izveidoto atteelu vareetu pameeģinaat liidziigi iestraadaat iekšaa veel lielaakaa vw ziimiitee, bet nu to ar roku neesmu speejiigs izdariit, vajag vismaz izprinteetu ziimiites šablonu lai saprastu kaa tas var izskatiities...
kaa arii... atņemt beernam, un tad ar ziimuļiem kautkaa nevilka kraasot... tad dzirdeet ka vajadzeetu citaa kraasaa.... un ziimeet , kraasot no jauna
...Par neziedošanu foruma darbiibai, es patreiz veel neuzskatu ka esmu pelnijis Lielus paarmetumus... un vismaz tuč, tuč labumu esmu nesis...
P.S. varbuut atkaartojos, bet ja karodziņš maksaas arii 10 vai 15Ls un man patiks-esmu gatavs par to vienreiz arii samaksaat...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 27.08.2012, 01:03   #35
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 27.08.2012, 01:06   #36
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ok, protams es ākstos

Ja kas, tiem kas grib ko izveidot, varu nosūtīt vardu Corrado, viņu šriftā un iespējams vel kaut ko
Vecs 27.08.2012, 11:57   #37
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.08.2012
Dzinējs: 1.9 Traktors
Ziņas: 110
Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Negribu būt kašķīga, bet šo nevaru ignorēt

Atvaino, bet tu pirmais atnāci noliki te praktiski visus, nevis palidzēji ar atbalstu jeb kaut kadiem konkrētiem risinājumiem, bet pēc šita visa tu vēl prasi atbalstu un palīdzību Pirms kritizēt citu darbu, padomā ko tu pats tāda gadījumā vari piedavāt vietā vai uzlabot un tikai tad kritizē, ja pieturesies pie šī scenārija tad tevi noteikti ieklausīsies bet variants: eu,veči! es te atnācu un skatos Jums te viss galīgi garam, taisiet savadāk un es padomāšu vai gribu piedalīties... diez vai būs ar pozitīvo iznākumu

pirmkart es seit nevienu nenoliku!ar tadu domu es te nenaaccu
es piedavaju savu variantu ka es meeginashu pa leetaku naudu sadabuut tos karogus-- jo man nauda neaug kokos!! \\ UN MAN IR TADS VARIANST!!!!!

nesmu ta teicis ka jums te vis ir galigi garam uttt.. tieshi otradi, tikai gribeju iesaistiities..
negribu ar nevienu kašķēties! velos tikai palidzet uztaisit sos karogus iespejams pa letaku naudu un ta lai visiem patiik...
Vecs 27.08.2012, 12:02   #38
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Es no savas puses neko neuzspiežu, bet vismaz pacentos paseedeet un kautko paštukot... (ne gluži kaa logo, bet priekš karodziņiem man mans variants šķiet daudzmaz ok)
Par kraasaam jau mineeju ka taas buutu jaasadomaa klaat... Takaa printeris man nestraadaa un pie datora uzziimeet neko nemaaku- pat corrado uzrakstu bija jaaziimee no rokas un tas jau ar nav nemaz tik viegli un aatri, kur nu veel ar pirmo piegaajienu(man vajadzeeja četrus) ... un... Taa ir tikai un vieniigi skice, un ir versija ka, jau izveidoto atteelu vareetu pameeģinaat liidziigi iestraadaat iekšaa veel lielaakaa vw ziimiitee, bet nu to ar roku neesmu speejiigs izdariit, vajag vismaz izprinteetu ziimiites šablonu lai saprastu kaa tas var izskatiities...
kaa arii... atņemt beernam, un tad ar ziimuļiem kautkaa nevilka kraasot... tad dzirdeet ka vajadzeetu citaa kraasaa.... un ziimeet , kraasot no jauna
...Par neziedošanu foruma darbiibai, es patreiz veel neuzskatu ka esmu pelnijis Lielus paarmetumus... un vismaz tuč, tuč labumu esmu nesis...
P.S. varbuut atkaartojos, bet ja karodziņš maksaas arii 10 vai 15Ls un man patiks-esmu gatavs par to vienreiz arii samaksaat...

par to ziimesanu un logi tas tav svariants ir labs, ja jav pasam ir jazime tad tev ir loti labs variants..
es nepiedavaju nevienu variantu JOOO es nesmu nekads makslinieks un nemaku zimeet varu tikai parzimet un noziimet.. tapec arii gaidu jusu piedavajumus un es apnjemsos uztaisiit karodzinjus ar juusu piedavatajiem logo ..
Vecs 27.08.2012, 12:22   #39
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Tikai pāris dienas ar kritiku un nu jau sāki stresot, tā vismaz izskatās, pirms tam jau rakstīji ka ja šitā ies tad nedarīs neko, bet tagad jau LIELIE BURTI un daudz !!!!! . Bet kluba vadība šādus uzbraucienus, kritiku, visāda veida piedāvājumus klausās jau ~10 gadus ... un neko, dzīva
Vecs 27.08.2012, 13:52   #40
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tikai pāris dienas ar kritiku un nu jau sāki stresot, tā vismaz izskatās, pirms tam jau rakstīji ka ja šitā ies tad nedarīs neko, bet tagad jau LIELIE BURTI un daudz !!!!! . Bet kluba vadība šādus uzbraucienus, kritiku, visāda veida piedāvājumus klausās jau ~10 gadus ... un neko, dzīva

cmoon ko es jums tadu uzbraucu? vai nokritizeeju?
es nesaprotu.
Vecs 27.08.2012, 14:01   #41
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Man lielāka pieredze, tici man. Ja netici, izlasi visu no sākuma, un no cita skatampinkta, nevis no sava

reiz gadā atnāk jauns reģistrēts lietotajs un sāk mācīt visus ka labāk, lētāk, pareizāk..

...parasti beidzās ar to ka apņemība beidzas pie pirmām grūtībām , ceru ka šis nav tas gadujums
Vecs 27.08.2012, 14:07   #42
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Man lielāka pieredze, tici man. Ja netici, izlasi visu no sākuma, un no cita skatampinkta, nevis no sava

reiz gadā atnāk jauns reģistrēts lietotajs un sāk mācīt visus ka labāk, lētāk, pareizāk..

...parasti beidzās ar to ka apņemība beidzas pie pirmām grūtībām , ceru ka šis nav tas gadujums

es vnk gribu iesaistiities sori ja kko netaa pasaku neviens mes nesam ideaals
Vecs 27.08.2012, 15:29   #43
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

ja tas karodzinjsh nebuus normaalas kvalitaates tad es shaubos ka man vinju vajadzees... negribu lai braucot uz festu vinjsh pa celjam izgjeerbtos.. sry
Vecs 27.08.2012, 19:57   #44
Grinizz
Jauniņais

GrinizzLietotāja bilde

Grinizz .Neitrāls
Noklusējot

tikko biju pie ta cala kas apdrukaa un prasiju..
pa 5 ls vinjsh uztaisiis..
taka ja ir interesa pa sadu cenu , tad novienojamies par to ko liekam virsuu un es uztaisiishu!
Tas ir mans piedavajums nezinu par kvalitaati bet saubos ka tie karogi tik atri izgerbsies..

tapec tag tiesam novienojamies par to ko liekam tur virsuu-
vissvienkarsakais butu ja mes vnk uzliktu to corrado simboliku kada piem ir uz mana corrado, nevaru atrast neta tadu logo beet ka ieprieksh jau teicat ka ir uz jusu corrado sadas uzliimes..
Vecs 27.08.2012, 20:12   #45
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,546
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grinizz
tikko biju pie ta cala kas apdrukaa un prasiju..
pa 5 ls vinjsh uztaisiis..
taka ja ir interesa pa sadu cenu , tad novienojamies par to ko liekam virsuu un es uztaisiishu!
Tas ir mans piedavajums nezinu par kvalitaati bet saubos ka tie karogi tik atri izgerbsies..

tapec tag tiesam novienojamies par to ko liekam tur virsuu-
vissvienkarsakais butu ja mes vnk uzliktu to corrado simboliku kada piem ir uz mana corrado, nevaru atrast neta tadu logo beet ka ieprieksh jau teicat ka ir uz jusu corrado sadas uzliimes..
Kad man paaries dusmas (nejau par karodziņiem ) Paproveešu padarboties veel ap savu variantu... redzees kas no taa var sanaakt...
A par to variantu jau kas ir uz auto- var kaadu bildi redzeet, kaut aptuvenu?

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 06:32.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club