The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 13.04.2009, 09:39   #1
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.01.2007
Dzinējs: E91 335d LCI
Ziņas: 387
Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot corrado restes spoileris- uzacs uz lampaam

Ir doma no ebay pasutit shadu Corrado uzaci- priekšējās restes spoileri. tikai to pashu liisti garo, bez restes. tipa extra deep grill spoiler- eyebrow
pr0bleema tur, ka piegaade ir 2x daargaaka par pashu preci, tapec, ja kaads arii taadu grib tad piesakaas. vajag veel 3 cilveekus, lai sanaaak leetaak. cena aptuveni 25 ls sanaaks..

Vecs 13.04.2009, 13:31   #2
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

hmm, ja pirksi no vācijas ebay,tad pameģini par piegādi painteresēties www.lbss.lv Tur ļoti labas cenas ir
Vecs 13.04.2009, 15:32   #3
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,215
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
hmm, ja pirksi no vācijas ebay,tad pameģini par piegādi painteresēties www.lbss.lv Tur ļoti labas cenas ir
Taisās pirkt no Anglijas
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 14.04.2009, 00:05   #4
vairis24

Ziņas: n/a
Noklusējot

opaa nu jaa intereseetu man taa liiste virs restes, a kaa ir taas kopeejaas restes ar uzzaciim, cik taada naak, man taada vairaak intereseetu, bet taas liistiites ar ir ok, bet ssobriid man ir orgginaalaa reste un gribaas mainiit visu ,pret grill tipa nu taas ar ar triim treknaam sviitraam, taadeell atsevisskki peerkot uzzaci un passu resti, buus man liekaas padaargaak nekaa taas kopeejaas.. kaa tur ir, un ja ir viss ccikiniekaa, suutam augshaa to kopeejo , sarunaasim, kaas un kaa tur ar taam naudinnaam...
  Citēt
Vecs 14.04.2009, 07:52   #5
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

vaacu ebay atradu un nosoliju rieger resti ar nelielu defektu, cerams vinneshu. piegade vairaak kaa 2x leetaaka nekaa no anglijas.
ta ka pagaidam var nepieteikties uz restem, ja nevinneeshu, tad gan nemshu no anglijas..
Vecs 14.04.2009, 08:02   #6
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no vairis24
opaa nu jaa intereseetu man taa liiste virs restes, a kaa ir taas kopeejaas restes ar uzzaciim, cik taada naak, man taada vairaak intereseetu, bet taas liistiites ar ir ok, bet ssobriid man ir orgginaalaa reste un gribaas mainiit visu ,pret grill tipa nu taas ar ar triim treknaam sviitraam, taadeell atsevisskki peerkot uzzaci un passu resti, buus man liekaas padaargaak nekaa taas kopeejaas.. kaa tur ir, un ja ir viss ccikiniekaa, suutam augshaa to kopeejo , sarunaasim, kaas un kaa tur ar taam naudinnaam...

bija doma pirk resti bez ziimes tepat lv- to ar 3 treknajam ribaam, peec tam to liisti pa virsu un rezultaats pa pirmo! izskatiitos liidziigi kaa taas kopeejaas ko tu domaa.

uz tiem g60 naak taas restes ar daudzajaam smalkajaam ribinjaam, bet VR6 jau originaali ir ar resnajaam ribaam, ta kaa liiste buutu pilniigi pietiekami, bet man vispaar staav virsuu taads interesants veidojums...

taas kopeejaas ko tu domaa ir baigais retums..
Vecs 15.04.2009, 00:56   #7
vairis24

Ziņas: n/a
Noklusējot

jaa to es ar dzirdeeju, ka retums, taapeec jau ar ir tik liela interese dabuut taadu, bet jaa buus laikam jaadara kaa tu saki , jaiepeerk tepat lv taas restes rupjaas, un liisti taa buus jaasuta vai ne. ... a kaadas ir golf 3 liistes ,vai tad nav stipri liidziigas, mossk mazliet pieveidojot un hop ir tepat manta...
  Citēt
Vecs 15.04.2009, 14:10   #8
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no vairis24

Reste ar uzaci kadu tu gribi arī Lavijāir pieejamā Bērģos kādreiz tā maksāja 20lS JA nemaldos uzzvani pa šo talr 26884451
Vecs 22.04.2009, 14:37   #9
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Reste ar uzaci kadu tu gribi arī Lavijāir pieejamā Bērģos kādreiz tā maksāja 20lS JA nemaldos uzzvani pa šo talr 26884451

muceniekos tagad kantoris, jabrauc jaapasuuta un dazhu dienu laikaa uzceps. tas prieks maksaa 35 ls
Vecs 22.04.2009, 16:07   #10
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no da_luck
muceniekos tagad kantoris, jabrauc jaapasuuta un dazhu dienu laikaa uzceps. tas prieks maksaa 35 ls
Vari uzrakstīt kaut kādus kontaktus
Vecs 22.04.2009, 18:04   #11
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Vari uzrakstīt kaut kādus kontaktus

tel 26884451
mucenieki 31, Ropažu novads, Rīgas raj.
www.amt-tuning.com
Vecs 22.04.2009, 18:05   #12
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no da_luck
tel 26884451
mucenieki 31, Ropažu novads, Rīgas raj.
www.amt-tuning.com
Paldies
NIKA nav forumā   Citēt
Vecs 22.04.2009, 18:12   #13
Āboliņš
Lietotājs

ĀboliņšLietotāja bilde

Āboliņš .Neitrāls
Noklusējot

karoche no ebay neko nepasuutiishu, izsoli ari nevinneju, labi vien ir, jo lv taja kanorii dabuushu rieger style resti, veel pasuutiiju rieger style sliekshnjus, soliijaas visu uzcept liidz 5dienai. reste 35 ls, sliekshnji 65 ls.
Vecs 22.04.2009, 18:24   #14
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no da_luck
karoche no ebay neko nepasuutiishu, izsoli ari nevinneju, labi vien ir, jo lv taja kanorii dabuushu rieger style resti, veel pasuutiiju rieger style sliekshnjus, soliijaas visu uzcept liidz 5dienai. reste 35 ls, sliekshnji 65 ls.
Svarigakais lai ir kvalitate, savādāk pēc pusgada no akmentiņiem caurumi ka neuzmetas
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 22.04.2009, 21:42   #15
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Svarigakais lai ir kvalitate, savādāk pēc pusgada no akmentiņiem caurumi ka neuzmetas

caurumi uzmetīsies no akmeņiem arī uz originālās restes ja to nokrāsot

man jau vairākus gadus tas restes ir kvalitāte ir OK!
tikai es nezināju ka AMT ir pārvākušies!

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 21:13.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club