The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 02.06.2012, 10:14   #91
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Mana gadijumā (2,0 16v) starpības nebija vispār. (leju 98E)

Ka bija Studentam nezinu, bet Hakerim un scirocco2 melnītim, cik saproti baigi detonēja. (tik nezinu ko šie leja, 98 vai 95).

Poļi stāstija ka viņu degvielā ir mazāks % ar etanolu, un ja Studentam vis bija ok, tad man ir aizdoma ka tiem kam detonēja aizdedzes sagrieztas uz agro pussi. Ar LV degvielu bija pofig, jo etanola daudz, a ar to degvielu sāka detonēt
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2012, 11:12   #92
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2010
Dzinējs: 1.8 JH
Ziņas: 1,268
Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
A kā tur ir īsti, jūt atšķirību, vai brauc ar Poļu degvielu vai letiņu degvielu?

Nezinu kas bija pārējiem, bet es nekādu atšķirību nejutu.
Lēju to 95 eirosuper kas viņiem tur bija un man pavisam noteikti nekas nedetonēja
Students nav forumā   Citēt
Vecs 03.06.2012, 23:21   #93
scirocco2
Vietējais

scirocco2Lietotāja bilde

Reģistrācija: 29.05.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 678
scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties scirocco2 .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Nezinu kas bija pārējiem, bet es nekādu atšķirību nejutu.
Lēju to 95 eirosuper kas viņiem tur bija un man pavisam noteikti nekas nedetonēja
Tev stok motors?
Vecs 04.06.2012, 09:50   #94
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība Students .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no scirocco2
Tev stok motors?

Tieši tā stoka JH
Vecs 04.06.2012, 11:14   #95
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Tieši tā stoka JH
pff tad vispār nav brinums, ka nejuti starpību
Vecs 04.06.2012, 11:46   #96
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Hakerim jau arī blok JH, vai vairs ne ?
Vecs 04.06.2012, 12:17   #97
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Mārtiņam jau arī bija jābūt JH
Vecs 04.06.2012, 17:49   #98
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Mārtiņam jau arī bija jābūt JH
būtībā nevienam no gaujas ielas bandas nav stock motors, nu vienīgi jurānam.
Vecs 04.06.2012, 18:03   #99
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony

Mārtiņš man liekas teica ka neko nav savam JH pagaidām darījis
Vecs 04.06.2012, 18:57   #100
juraans
Lietotājs

juraansLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.02.2010
Dzinējs: 1.6 Tdi
Ziņas: 924
juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt juraans . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
kušš tas nevienam nebija jāzin

Alcohol doesn't solve any problems, but then again, neither does milk

juraans nav forumā   Citēt
Vecs 04.06.2012, 19:54   #101
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
Man to pašu teica bet vai tad mes visi jau nezinam kas Mārtiņa uzskatē ir standarts
Vecs 05.06.2012, 11:21   #102
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Man to pašu teica bet vai tad mes visi jau nezinam kas Mārtiņa uzskatē ir standarts

Tas gan
Vecs 05.06.2012, 15:12   #103
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Students
ja visam laiks nepietiek, tad to izdara kāds cits.
Vecs 12.09.2012, 00:01   #104
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Laiks ātri skrien un atkal jau gads pagājis. Vakar biju uz ikgadējo atrādīšanu pie CSDD darboņiem. Kā jau klusībā biju gaidījis viss noritēja ļoti veiksmīgi. Kā nekā pa ziemu nav braukts un kopš pagājušā gada skates nobraukti tikai 8000km.

Rezultāti: 1 par neprecīzi noregulētu kreiso tuvās gaismas lukturi (ikgadējais), + klāt nāk
1 par nesošās konstrukcijas stiprību neietekmējoši korozijas bojājumi un
1 par nelieliem bojājumiem atgāzu izplūdes sistēmā (skava savienojuma vietā nekāda, atradu jau kur var dabūt bet neesmu vēl saņēmies nopirkt)

Piezīmēm: pavasarī samainītas siksnas(131700km), spriegotājrullītis, termoslēdzis un pirms skates caurulītes stikla apsmidzinātājiem.
Vecs 08.05.2013, 15:32   #105
Students
Kluba biedrs

StudentsLietotāja bilde

Noklusējot

Aizvakar noklājās ventilators dzesēšanas sistēmai
Jaunu man sola tikai pēc Polijas brauciena tāpēc, pagaidām, aktīvi tiek meklēts pagaidu risinājums
Uzliks citu - redzēs kas notiek ar silšanu.

Uzreiz jautājums vērts pirkt jaunu vai braukāt ar šrotā ņemtu līdz tas noklāsies. Jauns ~ 15Ls šrotā ~5Ls
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 00:16.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club