The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi > Scirocco Club Drag Challenge
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 22.06.2007, 13:46   #226
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Tad detalizeetu rezultaatu taa arii nebuus?

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2007, 15:35   #227
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ir pie loooti aizņemta cilvēka, viņam pat noskanet nav laika, bet uz rokam viņi ir, un ja tiks dati kautkada veidā tiklā tad vis bus iekšā www.scirocco.lv
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2007, 15:52   #228
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Sorry, bet nav smuki...

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2007, 16:39   #229
EVOsik
Lietotājs

EVOsikLietotāja bilde

Reģistrācija: 05.06.2007
Dzinējs: 1.6
Ziņas: 389
EVOsik .Labs sarunu biedrs EVOsik .Labs sarunu biedrs EVOsik .Labs sarunu biedrs EVOsik .Labs sarunu biedrs EVOsik .Labs sarunu biedrs EVOsik .Labs sarunu biedrs EVOsik .Labs sarunu biedrs EVOsik .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
atsuti man ludzu arii uz info@scirocco.lv
man ari corrado@inbox.lv paldies
EVOsik nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2007, 22:01   #230
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,109
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

smuki tiešam nav

bet diemžēl tas nav musu spekos, labot to
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 22.06.2007, 22:24   #231
Rihard

Ziņas: n/a
Noklusējot

es jau iedevu savu nr. ja kads butu pazvaniijis, buutu ievedis to papiiru chupu. fotoaparaats tagad ir siguldaa, riit no riita sabildeeshu un iedoshu kaadam tos atteelus, lai bur laukaa rezultaatus. piedoshanu, bet tieshaam daudz daudz dazhaadu probleemu veel bez taa jaarisina, tapeec tieshaam laika nav.
  Citēt
Vecs 25.06.2007, 01:54   #233
Lord

Noklusējot

pirmais video super
  Citēt
Vecs 25.06.2007, 15:04   #234
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pilnus rezultatus var apskatities šeit : www.scirocco.lv/pasakumi/drag/rezultati
Vecs 26.06.2007, 14:54   #235
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Man tā liekas ka nav tabulas kurā ir C klases kvalifikācijas braucienu laiki!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 26.06.2007, 14:56   #236
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Man tā liekas ka nav tabulas kurā ir C klases kvalifikācijas braucienu laiki!
es nopubliceju visu, ko man Nightwings atsutija tuvakaja laika ievadishu šito visu exela un tad jau redzeshu, kas trukst
Vecs 26.06.2007, 14:58   #237
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
es nopubliceju visu, ko man Nightwings atsutija tuvakaja laika ievadishu šito visu exela un tad jau redzeshu, kas trukst
Izskatās ka tur divas tabulas ir vienādas kur ir D klases braucieni!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 26.06.2007, 15:41   #238
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Nu, ja tiešām nevienam nav tik laika, lai sakopotu rezultātus, tad var sūtīt arī man, no rītdienas esu atvaļinājumā, daudz laika pavadīšu garažā, bet vakaros gan jau, ka kautko varētu sabīdīt
p.s. Esu "māte terēze" ...
Vecs 26.06.2007, 15:54   #239
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Visus rezultatus apkopoju un ieliku kluba lapa

Pēdējo reizi rediģēts NIKA, 07.07.2007 plkst 00:54.
NIKA nav forumā   Citēt
Vecs 26.06.2007, 21:19   #240
Rihard

Noklusējot

tas ir viss, kas iisti bija man pieejams. visi papiiri ir safocheeti, un jaa, viens divas reizes nofocheejaas.
  Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 11:21.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club