The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tehniskais forums > Audio/Video
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 08.09.2006, 11:56   #1
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot Skanjas izolacija

Nu taa cepjam jaunu temu iexaa...

Intrese kadi matreali pielietojami skanjas klusinashanai salona kur nopirkt un cik maxa!!!
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 08.09.2006, 12:17   #2
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
Nu taa cepjam jaunu temu iexaa...

Intrese kadi matreali pielietojami skanjas klusinashanai salona kur nopirkt un cik maxa!!!
Kad būs otra mašīna, tad koncertam viss liekais tix nahrenizēts tai skaitā skaņas izolācija ... Sorry, laikam offtopiks
Vecs 08.09.2006, 12:31   #3
Evilruncha
Kluba draugs

Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver [janka]
Kad būs otra mašīna, tad koncertam viss liekais tix nahrenizēts tai skaitā skaņas izolācija ... Sorry, laikam offtopiks
kas tev gribas braukat kaa ar kartingu man jau shtaiz varianc biskji zb,kad braucot uz 100 jagriezh muzika gandriz uz max lai kautko dzirdetu savadak dzirdama ir tikai izsputeja duukonja
Vecs 11.09.2006, 18:47   #4
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Nu nevienam toch nekada info nav? zinu ka var nopirkt kautkadu skanjas izolaciju incar..mosh kadam ir citi varianti?
Vecs 11.09.2006, 20:01   #5
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
Nu nevienam toch nekada info nav? zinu ka var nopirkt kautkadu skanjas izolaciju incar..mosh kadam ir citi varianti?
Incara ir izolacija, bet darga, ir YOTA uz čaka ielas, doamju tur jabūt ar, bet dzirdeju no drošiem avotiem, ka lime dzheki ar kautkadu jumta (nemašīnas) bitum izolaciju, netik elasitīga bet 10 x letāka bet efekts tads pats
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 11.09.2006, 20:15   #6
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Esu braucis ar mashinu kura ir ar bituma lenti pakota un stp (kaut kaadiem dargiem matereaaliem pakota) , atshkjiriiba 5%, max 10%. cik zinu bituma lenti var buvnieciibas veikalos iegaadaaties.

Pēdējo reizi rediģēts Cobra, 11.09.2006 plkst 21:45.
Cobra nav forumā   Citēt
Vecs 12.09.2006, 00:17   #7
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Cobra
Esu braucis ar mashinu kura ir ar bituma lenti pakota un stp (kaut kaadiem dargiem matereaaliem pakota) , atshkjiriiba 5%, max 10%. cik zinu bituma lenti var buvnieciibas veikalos iegaadaaties.
Esmu braucis ar izpakotu mashinu,efekc ir ljoti jutamz man vecajai mazdai nebija pakotas arkas utt un jaunai ir skanju noklusini ljoti labi
Vecs 12.09.2006, 00:50   #8
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

es ar labpraat nopakotu savu skaistuli, tikai nava laika, efekts tieshaam ir . es personiigi ieteiktu bituma lenti, ljoti daudz labu atsaukshmu esu dzirdeejis
Vecs 12.09.2006, 09:50   #9
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Cobra
es ar labpraat nopakotu savu skaistuli, tikai nava laika, efekts tieshaam ir . es personiigi ieteiktu bituma lenti, ljoti daudz labu atsaukshmu esu dzirdeejis
nu davaj kuram tuvak celtniecibas veikalz,iebrauciet iechekojiet kadas cenas vinjas nak!
Vecs 12.09.2006, 11:35   #10
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
kas tev gribas braukat kaa ar kartingu man jau shtaiz varianc biskji zb,kad braucot uz 100 jagriezh muzika gandriz uz max lai kautko dzirdetu savadak dzirdama ir tikai izsputeja duukonja
Man uz 100 braucot ir samērā kluss, vistrakāk ir uz 50 braucot, tad ausis plēš , tad traki ir vēl pie 80 .. 90, tapēc uz 50 un 90 nekad nebraucu tad pie kādiem 120 .. 150 ir kautkāda rezonanse un var pat dzirdēt kā vējš svilpo
Vecs 21.09.2011, 23:39   #11
Brigadieris
Vietējais

BrigadierisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.03.2011
Ziņas: 93
Brigadieris .Neitrāls
Noklusējot

Es nesen nomainiju durvju apšuvumu un iekš'jo plēvi izrāvu ārā. Tās vietā ielīmēju Bituma lentu un virsū durvju apšuvums. Kopēji man liekās ka mans mk2 ir kļūvis par pāris gadiem jaunāks, jo neko daudz nevar dzirdet ka grab. Varetu teikt ka bituma lenta labi slapē skaņu.
Vecs 22.09.2011, 13:22   #12
wolmar89
Jauniņais

wolmar89Lietotāja bilde

Reģistrācija: 26.04.2011
Dzinējs: viens
Ziņas: 89
wolmar89 .Neitrāls
Noklusējot

http://www.mobileaudio.lv/index.php?navig=12&sid=68
te var palasīties. ja godīgi ar sāku apsvērt šādu ideju, jūs zem paklāja ar kko līmējat?
wolmar89 nav forumā   Citēt
Vecs 22.09.2011, 13:34   #13
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Brigadieris
Es nesen nomainiju durvju apšuvumu un iekš'jo plēvi izrāvu ārā. Tās vietā ielīmēju Bituma lentu un virsū durvju apšuvums. Kopēji man liekās ka mans mk2 ir kļūvis par pāris gadiem jaunāks, jo neko daudz nevar dzirdet ka grab. Varetu teikt ka bituma lenta labi slapē skaņu.
Bituma lentai ir vibroizolejoss materials. Skanjas slapesana ir loti sekundaara.
Skanju parasti slaapee ar poliuretaana putu plaaksneem, bet tavaa gadijumaa efekts protams bus tapat
Vecs 22.09.2011, 13:36   #14
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no wolmar89
http://www.mobileaudio.lv/index.php?navig=12&sid=68
te var palasīties. ja godīgi ar sāku apsvērt šādu ideju, jūs zem paklāja ar kko līmējat?
Zem paklaaja ir biezakas vibroizolacijas plaksnes + skanjas izolacija.
Tautas metode: Bituma lenta un pa virsu turistu poliuretana putu paklajinsh.
Vecs 23.09.2011, 23:45   #15
Brigadieris
Vietējais

BrigadierisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.03.2011
Ziņas: 93
Brigadieris .Neitrāls
Noklusējot

Mana versija butu ka tas turistu paklājiņš butu jāieliek starp bituma lentām jo respektīvi tas turistu paklājiņš ātri sabirzīs un vares izsūkt ar putekļusūcēju
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 04:09.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club