The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tirgus Placis > Pērk/pārdod auto
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 24.10.2015, 22:40   #916
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/c...BGEphQVs=.html es arī savu veiksmi izmēģināšu. vēl vecais īpašnieks nav atbildējis, vai grib atpakaļ, bet kamēr viņš domā (līdz 1dienai) tikmēr varat padomāt arī jūs.
KLUBA BIEDRIEM būs 500e atlaide.
Vecs 24.10.2015, 22:41   #917
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/c...BGEphQVs=.html es arī savu veiksmi izmēģināšu. vēl vecais īpašnieks nav atbildējis, vai grib atpakaļ, bet kamēr viņš domā (līdz 1dienai) tikmēr varat padomāt arī jūs.
KLUBA BIEDRIEM būs 500e atlaide.
ja nu kāds no kluba saņēmās, tad līdzi dodu arī viņa mīļo garāžu uz īri pa 20eiro mēnesī, un tā atrodas purvciemā.
Vecs 25.10.2015, 10:08   #918
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

auto pārdots.!
Vecs 25.10.2015, 15:48   #919
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
auto pārdots.!
Tik ātri? Pie vecā īpašnieka?
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 25.10.2015, 15:56   #920
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Tik ātri? Pie vecā īpašnieka?
jap.
Vecs 25.10.2015, 16:32   #921
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
jap.
Kaut kāds Krievu bizness?
Nu ko.. Pavasarī jāmeklē nakamais?
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 25.10.2015, 16:46   #922
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Kaut kāds Krievu bizness?
Nu ko.. Pavasarī jāmeklē nakamais?
Gruzīnu
Vecs 28.10.2015, 12:19   #923
RAPID944
Kluba biedrs

RAPID944Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.08.2015
Dzinējs: TDI 196HP/440Nm
Ziņas: 89
RAPID944 .Neitrāls
Noklusējot

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/c...cco/bgodo.html kāds viņam īsti motors? mobile viņš raksta ka 16V?
RAPID944 nav forumā   Citēt
Vecs 28.10.2015, 12:42   #924
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/c...cco/bgodo.html kāds viņam īsti motors? mobile viņš raksta ka 16V?
1.8 8v
Vecs 28.10.2015, 14:30   #925
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944

Jā, šim ir 95 zs, JH motors, 1,8 8v.

Man jau liekas ka Vācieši būtu ļoti neapmierināti, ja kāds šitā iegrābtos

Bet interesanti sanākti ja nesen atdzītais Scirocco no DE aizietu atpakaļ uz dzimteni
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 28.10.2015, 15:41   #926
RAPID944
Kluba biedrs

RAPID944Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.08.2015
Dzinējs: TDI 196HP/440Nm
Ziņas: 89
RAPID944 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Jā, šim ir 95 zs, JH motors, 1,8 8v.

Man jau liekas ka Vācieši būtu ļoti neapmierināti, ja kāds šitā iegrābtos

Bet interesanti sanākti ja nesen atdzītais Scirocco no DE aizietu atpakaļ uz dzimteni
Viņš vēl mobile norādījis 129ZS! Bet izskatīs tīra labs tas auto. Kāds ir braucis skatīties vai zin kaut ko par auto?
RAPID944 nav forumā   Citēt
Vecs 28.10.2015, 16:15   #927
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
Viņš vēl mobile norādījis 129ZS! Bet izskatīs tīra labs tas auto. Kāds ir braucis skatīties vai zin kaut ko par auto?

129 zs ir 16v (PL motors), ja tāds tur būtu

Dzīvē redzēts šis Scirocco, bija vienā tusiņā satikts http://scirocco.lv/forum/showthread.php?t=7513

Cik tas dīvaini nebūtu, pasākumā bildes viņu nevar redzēt Cik atceros, atbrauca uz stundiņu, sapazināmies un devās prom.

Viņam šeit ir topiks : http://scirocco.lv/forum/showthread.php?t=7704

Slikts viņš nav, bet ideāls arī nav Ja interesē, jāskatās dzīvē Ir labs gads un nav daudz braukts pa LV, tas jau daudz ko dot.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 04.11.2015, 16:47   #928
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.06.2014
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 44
MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RAPID944
Hmmm....tas ir diezgan interesanti, jo mobile.de es viņu nereklāmēju.
Bet tik un tā, sciroco jau atbildēja - motors ir oriģināls un nekādus tehniskus labumus man nav vēlmes tur instalēt.
PS Joprojām nesteidzīgi pardodu, par cenu varam padiskutēt ja ir interese.
MtComet nav forumā   Citēt
Vecs 04.11.2015, 17:01   #929
MtComet
Jauniņais

MtCometLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.06.2014
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 44
MtComet .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no MtComet
Hmmm....tas ir diezgan interesanti, jo mobile.de es viņu nereklāmēju.
Bet tik un tā, sciroco jau atbildēja - motors ir oriģināls un nekādus tehniskus labumus man nav vēlmes tur instalēt.
PS Joprojām nesteidzīgi pardodu, par cenu varam padiskutēt ja ir interese.
Intereses pēc atradu šo slūdinājumu...kāds Rudolfs Roze cenšas jau uztaisīt biznesu uz mašīnas, kura viņam nepieder. Hmmm...wtf?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...pageNumber%3D2
MtComet nav forumā   Citēt
Vecs 05.11.2015, 09:26   #930
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.12.2006
Ziņas: 2,058
Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

SEB tirgo prom, vai jau cits saimnieks?

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/c...ado/bjcic.html

Aplasīts, ka sākumā nepazinu savu veco corrado

Agrāk bij tā, ja kāds neatceras

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:24.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club