The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 30.01.2009, 17:41   #226
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Atbalstu uz visiem 100%
Es jau labprāt krāsotu baltu bet priekšā jau ir daži citi entuziasti kas ir izvēlējušies šo krāsu
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 30.01.2009, 18:10   #227
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

atbalstu dzelteno, arii pats tiku apsveeris shaadu ideju. maajas kompii ir bilde, kura vedinaaja uz yellow.. vakaraa ielikshu!

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 30.01.2009, 19:29   #228
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Atbalstu uz visiem 100%
+1 izskatās baigi lab, arī bija doma par dzeltanu, bet beigās tomēr sarkanu!
Vecs 31.01.2009, 00:16   #229
Westcoast
Lietotājs

WestcoastLietotāja bilde

Reģistrācija: 29.08.2006
Ziņas: 368
Westcoast .Labs sākums Westcoast .Labs sākums
Noklusējot

Es meginaju, bet es sapratu ka es to nemaku, domaju Face to vares daudz labak izdarit
Vecs 31.01.2009, 00:21   #230
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
atbalstu dzelteno, arii pats tiku apsveeris shaadu ideju. maajas kompii ir bilde, kura vedinaaja uz yellow.. vakaraa ielikshu!

Vecs 31.01.2009, 00:22   #231
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Noklusējot

Vecs 03.02.2009, 12:09   #232
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

No lietotāja Edzojum iepirkts aizmugures vāks ar stiklu bez logu tīrītāja cauruma!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 03.02.2009, 12:54   #233
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
No lietotāja Edzojum iepirkts aizmugures vāks ar stiklu bez logu tīrītāja cauruma!

tiešam laba lieta, scirocco tas logu tīrītajs aizmugurē ir pilnīgi lieks, tik svars no ta vien ir
Vecs 03.02.2009, 13:15   #234
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
tiešam laba lieta, scirocco tas logu tīrītajs aizmugurē ir pilnīgi lieks, tik svars no ta vien ir
Sakarā ar to ka ziemā nebraucu logu tīrītājs man noderēja tikai no rītiem kad uz stikla bija ūdens, tapec tika izlemts tikt no viņa vaļā!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 03.02.2009, 13:22   #235
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Es jau labprāt krāsotu baltu bet priekšā jau ir daži citi entuziasti kas ir izvēlējušies šo krāsu
Par sho es tev tiesham pateicos Celu merkju vaardaa, ceela riciba
Vecs 03.02.2009, 13:27   #236
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Par sho es tev tiesham pateicos Celu merkju vaardaa, ceela riciba
Pirmkārt vēlos lai mana mašīna būtu atšķirīga no citām un otkārt es zinu ka Tev beigās izdosies daudz smukāks Scirocco par manējo!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 03.02.2009, 13:31   #237
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Pirmkārt vēlos lai mana mašīna būtu atšķirīga no citām un otkārt es zinu ka Tev beigās izdosies daudz smukāks Scirocco par manējo!
Tas pareizi, ka atshirigi ir interesantak. Bet par to otro dalju neesi tik parliecinats.
Prieks, ka tavs projekts samera raiti virzas. man sobrid neliela iebukseshana, redzes ko radis brivdienas
Vecs 03.02.2009, 14:47   #238
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Pateicoties Janex auto tikko nogādāts uz krāsošanu!

Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 06.02.2009, 11:48   #239
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Vakardien pēc ilgas noņemšanās nomerīti sadalenēm grādi!
Uz aci likās ka tās ir mazākas par standarta bet nu izrādijas ka viss ir kārtība!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 06.02.2009, 14:51   #240
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

No krishins210 iepirkta jau sen kārota stūre!
Eddza nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 04:51.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club