The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 04.01.2010, 13:47   #61
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Par ABS runājot, es tik ļoti pieradu pie ekstrima braucot bez ABS ka tagad pat laikam nosistos ja tāds būtu uz Scirocco Scirocco tada ziņā ir sava rozīnīte, pilnīgi nekādas elektronikas, ko grib to dari
Nu nezinu ka jums, bet mani uz corrado ABS jau labi izglaba , kad bija pirmais sniegs in slidens! Takšto ABS laba lieta!
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 04.01.2010, 13:56   #62
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2006
Dzinējs: 1.8 16V KR
Ziņas: 1,054
Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Ikdienaa braucot ar Passat B5.5 ABS ir vietā un ne vienu reizi vien ir izglaabis no sadursmes, tāpēc jau arī gribētos šo lietiņu uz scirocco, bet nu laikam neieshu bojāt dabisko skaistumu!
Vecs 04.01.2010, 14:02   #63
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Nu ko darit ar masinu tas jau īpašnieka domas.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 04.01.2010, 14:41   #64
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tieši ta, katrs dar ko grib

Man pat liekas ja ļoti grib var uzlikt arī ABS
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 04.01.2010, 22:20   #65
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Par ABS runājot, es tik ļoti pieradu pie ekstrima braucot bez ABS ka tagad pat laikam nosistos ja tāds būtu uz Scirocco Scirocco tada ziņā ir sava rozīnīte, pilnīgi nekādas elektronikas, ko grib to dari

Citēt:
Ziņa no Romat4
Nu nezinu ka jums, bet mani uz corrado ABS jau labi izglaba , kad bija pirmais sniegs in slidens! Takšto ABS laba lieta!

Nezinu vai aiz pieraduma vai kā bet nu ABS ir tas ko varētu arī nelikt nekur
Ir pāris reizes izglābis tas ka viņa vispar nav vai arī ir izslēgts
Vecs 04.01.2010, 23:20   #66
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Sākšu lēnām veidot aprakstu, bet uzreiz atvainošos, ka bildes nebūs kuplā skaitā, jo daļa ir palikusi citā kompī un pie tā tikšu tikai pa brīvdienām, bet nu procesa gaitu un dažus foto redzēsiet!
Vecs 04.01.2010, 23:35   #67
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tu jau savus ziņojumus vari labot - pielikt foto arī

līdz ar to kad beigās sakrāsies daudz nevajadzīga spama, to izdešot paliks tik pats process (bildes/apraksts)
Vecs 04.01.2010, 23:50   #68
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Noklusējot

Tad nu sākšu no sākuma - pirms Z-svētkiem radās vajadzība pēc otras mašīnas un es sāku meklēt pa ss.lv, bet nu sapratu, ka līdz 500 Ls nekas sakarīgs nebūs! Tajā pašā laikā garāžā puva scirocco! Tad nu izdomāju, ka varētu atdzīvināt šo un pie reizes būtu ieguvi otru mašīnu!

Un ložņājot pa ss.lv pamanīju ka Bieriņos atrodas pusizjaukts 1.8 16V KR scirocco, kas tiek pa 280 Ls tirgots! Iedomājos...lieliska iespēja! Kā reizi ar draugiem nolēmām braukt uz Siguldu skatīties "Zelta rudeni" un izdomāju, ka varu pie reizes atšlepēt mājās to zvēru! Paņēmu Jeep Cherokee un saucamos ratinjus un braucām pakaļ! Aizbraucu un uz vietas vēl nokaulēju cenu līdz 250 Ls un tad sākās nervu kutinošs brauciens uz Ventspili! (Nevienam nenovēlu tādu gabalu šlepēt)
Lai saprastu kādu brīnumu atšlepēju:

Nu un tad lai nedaudz runā bildes:

Vecais dzinējs beidzot ārā:

Un te jau jaunais iekšā:

Te nu man bilžu pietrūkst - tās ir otrā kompī!

Tātad scirocco tika pie 16V KR dzinēja, hidrauliskās stūres, disku bremzēm (4x), borta kompi (scirocco 16V panelis), priekšējās plauktu atsaites, bet ir vēl lietas, kas nav uzliktas - elektriskie logi un spoguļi!

Pārlikta tika pilnīgi visa motora provodka un papildināta salona vadi, lai darbotos borta kompis - jāsaka, ka nav nekā sarežģīta!

Veikts tika arī tīri interesants pasākums ar 16V paneli:

Kā redzams - bija pārrauta lokanā plate, ko nācās lodēt. ko teikt - iznāca lieliski un viss darbojas!

Tā es procesa gaitā reanimēju paneli!

Vēl pirms ap[skates paņēmu un nopiķoju apakšu ( biki paslinkoju, jo apstrādāju tikai rūsējušās vietas ar piķi, bet kopumā rezultāts labs)

Tā nu viss tika sastelēts un mašīna itkā gatava apskatei!

Sūtīju fāčuku, lai aizbrauc pa nedēļu - šis aizbrauc, bet šeku reku, TA telpā starters atsaka un scirocco dabū slimības lapu! Sameklēju un iepirku 1.6 D starteri...nu griezh ka prieks, braucu atkal - šoreiz paceļ un skatās - lielais sūknis tek ( vēlāk mājās atklāju, ka sūkņa alumīnija korpusam sāls izēdis 3 gadu laikā caurumu - sūknis bija pirkts jauns) un vēl atgāzes CO-6, HC-424, protams mājās saregulēju Co, ka uz trešo reizi bija CO-0.6 un HC-204.

Un šodien aizveda sencis nodeva vecos akumulatorus (kopā 150 kg) un piemeta klāt 9 Ls un paņēma 62 Ah akumulatoru!
Vecs 04.01.2010, 23:53   #69
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Noklusējot

Vēl darba procesā parādījās problēmas ar ģeneratoru - respektīvi pārstāja lādēt! Jaucu vaļā un sāku mērīt - izrādījās, ka vienam tinumi laikam pa pieskari aizgāja, bet otram (savulaik no sciroco iepirktā - bija nosvilis, bet biju jau pārtinis), beigts bija diožu bloks! Tad nu samērīju un sastelēju no diviem vienu ejošu!
Vecs 04.01.2010, 23:56   #70
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Noklusējot

Tad nu par 16V - man patīk, stiepiens uz ceļa pilnīgi atdzīvina adrenalīnu asinīs! Ko lai saka - tas bija to vērts, bet otreiz laikam nevēlētos kko līdzīgu atkārtot - varbūt pēc kāda laika!

Ak jā, pēc brivdienām pārādīsies saraksts ar pārdodamām detaļām, kas palikā pāri!
Vecs 04.01.2010, 23:59   #71
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Noklusējot

Pavisam piemirsu - dēļ tā, ka izplūdes kolektors (orģinālais) bija pārsprādzis un man mājās stāvēja iepirkts ABF izplūdnieks, tad nolēmu sakombinēt.

Bildē var redzēt par ko runa:

Nedaudz izdomas, pusautomāts un izplūde gatava! Kopbildes gan nav, bet pa brīvdienām varētu uz bedres uzbraukt un pafočēt!
Vecs 05.01.2010, 00:01   #72
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Bebris
Vēl darba procesā parādījās problēmas ar ģeneratoru - respektīvi pārstāja lādēt! Jaucu vaļā un sāku mērīt - izrādījās, ka vienam tinumi laikam pa pieskari aizgāja, bet otram (savulaik no sciroco iepirktā - bija nosvilis, bet biju jau pārtinis), beigts bija diožu bloks! Tad nu samērīju un sastelēju no diviem vienu ejošu!
Masa motoram kartīga ?

man sen-sen divi ģeneratori deļ tāda brāķa sadega .

P.S. Izskatās ka bija vērts vilkt, ja visi iepriekš minētie labumi (reika, elekriskas 'fīčas) bija virsū tam Scirocco 16v
Vecs 05.01.2010, 00:03   #73
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Bebris
Tad nu par 16V - man patīk, stiepiens uz ceļa pilnīgi atdzīvina adrenalīnu asinīs! Ko lai saka - tas bija to vērts, bet otreiz laikam nevēlētos kko līdzīgu atkārtot - varbūt pēc kāda laika!

Ak jā, pēc brivdienām pārādīsies saraksts ar pārdodamām detaļām, kas palikā pāri!
TAS IR TIKAI SĀKUMS liekot 16v tu paraksti sevi uz nemierīgu dzīvi (jaudas uzlabošanas, ritošas pastiprināšana, salauzto detaļu labošana, .....)

bet tas viss ir to vērts
Vecs 05.01.2010, 00:04   #74
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Noklusējot

Vot ar tām masām bija kkas ne tā, jo pēc tam, es kārtīgi sakārtoju galvenos vadus! Un lādēšana ir uz uraa!

Par to vai bija vērts vilkt - ES SAKU NOTEIKTI! Daudz kas ir iegūts, kas varbūt atsevišķi būtu maksājis bargu naudu!
Vecs 05.01.2010, 00:08   #75
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Bebris
Vot ar tām masām bija kkas ne tā, jo pēc tam, es kārtīgi sakārtoju galvenos vadus! Un lādēšana ir uz uraa!

Par to vai bija vērts vilkt - ES SAKU NOTEIKTI! Daudz kas ir iegūts, kas varbūt atsevišķi būtu maksājis bargu naudu!
Nevar nepiekrist man visu atsevišķi komplektējot viss sanāca krietni dārgāk
Menn nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 17:50.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club