The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Pasākuma datumi:
17.05.2014 12 63.16%
24.05.2014 7 36.84%
Nobalsoja: 19. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 04.05.2014, 00:24   #46
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no berzins42
es jau rakstiju ka es ari par!! mani saraksta ari var pievienot. ja kas arī kadu varu paņemt
Ok doki, esi pievienots!
Vecs 04.05.2014, 01:27   #47
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Tu gribi teikt, ka ar Scirocco un Corrado nevarēs izbraukt?
Braucot uz mehu dienām ar Corrado izbraucu Žēl ka nebūs trasīte, bet plānots ir ierasties!
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 04.05.2014, 07:21   #48
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vakar biju Dobelē. Centrs kārtējo reizi izrakņāts, bet ir apvedceļš ar normālu segumu - pa izrakņāto ceļu sanāk braukt tikai 50m. Dzelzceļa pārbrauktuvei remonts ar pabeigts - sabetonēts ceļa klājums. Piedāvāju tikties pie Dobeles pilsdrupām pārkingā vai Astartes DUS, jo pie Statoil švaki piebraukt ar sēdinātu auto.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 04.05.2014, 12:43   #49
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Vakar biju Dobelē. Centrs kārtējo reizi izrakņāts, bet ir apvedceļš ar normālu segumu - pa izrakņāto ceļu sanāk braukt tikai 50m. Dzelzceļa pārbrauktuvei remonts ar pabeigts - sabetonēts ceļa klājums. Piedāvāju tikties pie Dobeles pilsdrupām pārkingā vai Astartes DUS, jo pie Statoil švaki piebraukt ar sēdinātu auto.

Te varētu. Cikos?
Grupu pieteiksi uz alus rūpnīcu? Zirgaudzētavu arī iesim skatīties kā grupa?

http://tervete.lv/par-mums/aicinam-ciemos/?from=alus - aptuvenās izmaksas, lai nav pārsteigums.
Vecs 05.05.2014, 07:43   #50
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es domāju, ka ņemam pilno paketi pa 12Eiro. Tur ir ko redzēt.
Vecs 05.05.2014, 07:44   #51
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Te varētu. Cikos?
Grupu pieteiksi uz alus rūpnīcu? Zirgaudzētavu arī iesim skatīties kā grupa?

http://tervete.lv/par-mums/aicinam-ciemos/?from=alus - aptuvenās izmaksas, lai nav pārsteigums.
6. Pieteikšu. Tagad cilvēks brīvdienās.
Vecs 05.05.2014, 12:22   #52
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Es domāju, ka ņemam pilno paketi pa 12Eiro. Tur ir ko redzēt.
Es par! Cikos tiekamies? Vajadzētu laicīgi.
Vecs 05.05.2014, 23:44   #53
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Mēs ar Kristīni ar būsim
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 06.05.2014, 11:18   #54
Kamikaze
Lietotājs

KamikazeLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2012
Dzinējs: M54
Ziņas: 492
Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Kamikaze . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

a tas ir vienas vai divu dienu pasaakums?
Vecs 06.05.2014, 11:33   #55
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja es pareizi sapratu, tad mēs braucam uz to tērveti? Var man bišķi apskaidrot, par laikiem, cikos kur jābūt, man vakarā vajadzētu paspēt atpakaļ uz Skrīveriem.
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 06.05.2014, 14:20   #56
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Kamikaze
a tas ir vienas vai divu dienu pasaakums?
Paredzēts tikai uz vienu dienu.
Vecs 06.05.2014, 14:21   #57
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Ja es pareizi sapratu, tad mēs braucam uz to tērveti? Var man bišķi apskaidrot, par laikiem, cikos kur jābūt, man vakarā vajadzētu paspēt atpakaļ uz Skrīveriem.
Jā uz Tērveti. Laiki, gaidām no Karlix.
Vecs 06.05.2014, 22:34   #58
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Jā uz Tērveti. Laiki, gaidām no Karlix.
Tu, kruīzēsim kopā no Rīgas, citādāk es apmaldīšos, nespēju saprast, kāpēc es ik pa laikam izmantoju navigāciju telefona, kaut gan man telefonā nestrādā GPS.
Vecs 07.05.2014, 09:56   #59
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Tu, kruīzēsim kopā no Rīgas, citādāk es apmaldīšos, nespēju saprast, kāpēc es ik pa laikam izmantoju navigāciju telefona, kaut gan man telefonā nestrādā GPS.
Protams kruīzēsim kopā. Gaidu kādu infu no Karlix par laikiem.
Vecs 07.05.2014, 12:01   #60
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man aktuals jautajums-kaa ir brauksana ar bernu ratiem? negribetos atkal visu celu nest,kaa taja reize takaa
smaicha nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:50.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club