The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Pasākuma datumi:
17.05.2014 12 63.16%
24.05.2014 7 36.84%
Nobalsoja: 19. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 16.05.2014, 09:47   #181
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no berzins42
ja par piniku laba doma! bet man tiesam zems auto, pat pa plakanu zeminieku akmeni keras. tad ridzinieki tiekas A. Deglava iela 68?
Ieliksi 1-jā robā un brauksi nenospiežot gāzes pedāli.
Vecs 16.05.2014, 10:18   #182
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no berzins42
ja par piniku laba doma! bet man tiesam zems auto, pat pa plakanu zeminieku akmeni keras. tad ridzinieki tiekas A. Deglava iela 68?

Ja koilas, tad skrūvē augšā, ja nav, tad liec ziemas riepas virsū, nu ja to nav, tad atstāsi mašīnu uz asfalta un es Tevi aizvedīšu
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2014, 13:32   #183
berzins42
Jauniņais

berzins42Lietotāja bilde

Reģistrācija: 21.06.2013
Dzinējs: 1.6 EG
Ziņas: 134
berzins42 .Neitrāls
Noklusējot

drizak jau ka pedejais variants
berzins42 nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2014, 21:34   #184
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no berzins42
drizak jau ka pedejais variants
nav ko baidīties, varbūt vietām vajadzēs nedaudz vairāk gāzīti uzdot un būs pāri, nav jau alumīnija karteris un lēnām braucot, karteri līdz eļļas uztvērējam neuzlocīsi. nav pamats uztraukties, es piemēram esmu ar mieru kaut vai pa stigu braukt, ja kas tā pat visi nāks palīgā
Vecs 16.05.2014, 21:42   #185
berzins42
Jauniņais

berzins42Lietotāja bilde

Reģistrācija: 21.06.2013
Dzinējs: 1.6 EG
Ziņas: 134
berzins42 .Neitrāls
Noklusējot

s*ds pa karteri! vis vairāk man bail pa degvielas un bremžu trubām. vienreiz jau pārspiedu braucot pa zeminieku
berzins42 nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2014, 21:47   #186
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no berzins42
s*ds pa karteri! vis vairāk man bail pa degvielas un bremžu trubām. vienreiz jau pārspiedu braucot pa zeminieku
šoreiz napārspiedīsi.
Vecs 16.05.2014, 22:46   #187
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Par paiku un piknika vietu būs apmēram 4 eiro no katra.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2014, 22:49   #188
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

okai!
Tātad, Rīt 10:30 Maximas laukums!
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2014, 23:33   #189
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Par paiku un piknika vietu būs apmēram 4 eiro no katra.
es saprastu lati, bet ne jau eiro... traks vai.?
Vecs 17.05.2014, 07:23   #190
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
es saprastu lati, bet ne jau eiro... traks vai.?
Nu es nepirku zivi, šokolādes kūku vai konfektes.
Vecs 17.05.2014, 10:01   #191
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Nu es nepirku zivi, šokolādes kūku vai konfektes.
ceru ka āboli un kvass vismaz būs.
Vecs 18.05.2014, 01:58   #192
smaicha
Lietotājs

smaichaLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.07.2011
Ziņas: 608
smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt smaicha . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Esam majaas,pasakums kaa vnm super duper paldies Karlix un Evucitei,un forsajai kompanijai
smaicha nav forumā   Citēt
Vecs 18.05.2014, 11:32   #193
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Atpūta bija laba. Milzīgs paldies Karlix un Evucītei. Prieks bija redzēt tik daudz jaunas sejas. Vēlāk ielikšu kādu bildi.

P.S. Gaidu arī citu bildes.
Vecs 18.05.2014, 12:02   #194
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Kā Norlandam? Viss kārtībā?
Vecs 18.05.2014, 12:09   #195
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Kā Norlandam? Viss kārtībā?
Jā, viss kārtībā.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:07.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club