The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Izklaide
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 10.10.2006, 17:35   #16
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Jautri

Izraksti no krievvalodīgo atestācijas eksāmeniem latviešu valodā:
>>
>> Bērnībā mana mīļāka pasaka bija "Sarkanais cepurītis".
>> Brīvajā laikā es guļu ar sava rajona draugiem.
>> Kursos es nobeidzu frizieri.
>> Es nokārtojos eksāmenā loti labi
>> Man patīk uzraudzīt televizoru.
>> No rīta mēs izbirām no gultas.
>> Hokeja turnīrs staigāja pa Somiju.
>> Siguldā auga dižozoli, kas interesējās par vēsturi.
>> Uz darbu es braucu kājām.
>> Es ar ausi nesu mazu auskaru.
>> Mans dēls ir līdzīgs tēva vīram.
>> Šodien es pamodos uz astoņiem pulksteņiem.
>> Dzērvenes aizlido rudenī kāšos.
>> Es esmu bezdarbnieks. Šo profesiju es ieguvu darbā.
>> Mans vīrs ir bālgalviņš.
>> Pusdienas pārtraukums no vieniem līdz otriem.
>> Man lielas pelēkas ausis, bet tavam zilas.
>> Mēs ar bērniem atpūšamies kapā.
>> No tīta patīriju zobus, izmazgājos.
>> Tēvs ir gara auduma cilvēks.
>> Lāčplēsis ir dzejnieks.
>> Mēs jauki braucījāmies ar velosipēdu.
>> Esmu dzimis Pleskavas pagalmā
>> Diskotēkā mēs gejojām.
>> Pēc baigā institūta es aprecējos.
>> Baznīcā notika ērgļu mūzikas koncerts.
>> Es esmu divistabu dzīvoklis. (šitas man paķēra)
>> Es adu dēlim zeķes.
>> Mans draugs ir blondīne ar zilām acīm.
>> Mani bērnībā no bērnudārza noņēma tētis.
>> Mūsu namam ir deviņi stāvokļi.
>> Mēs braucījāmies trolejbusā.
>> No rīta es ēdu sviestu ar vīru.
>> Viss kaimiņienes suns sagāja mūsu verandā
>> Šnicele cūka.
>> Zobus rauj no sētas puses.
>> Grūtais roks.
>> Pankūkas bezpeņa.
>> Salātu pupi ar gaļu.
Vecs 10.10.2006, 17:38   #17
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Ir cilvēki, kas domā, ka dzert vajag vairāk.
Ir arī tādi, kas apgalvo, ka dzert vajag mazāk.
Tomēr vienā viņu domas sakrīt - dzert vajag!
Tas par Mani
Vecs 10.10.2006, 17:39   #18
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,899
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Westcoast
Tagad jau pilns ar tiem rolleristiem un brauc taka ar acim ciet. Un vel tie vinu spalgie sporta izpuuteeji...
Tie ir nevis roleristi bet džeki uz putekļusūsējiem!!
Vecs 10.10.2006, 17:41   #19
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Noklusējot

no bmwpower.lv:

Sarkangalvitei (SG) mamma iedod piradzinus un aizsuta pie vecmaminas caur mežu.
Nu, huliš darit, SG panem velosipedu, a velosipeds tads kapitalais, no cuguna!!! un mochii, izbrauc cauri mazam mežam, tur plavina,
-Davaj atputišos doma SG,
apsežas uz celma, iekož piradzinu, iedzer energetisko dzerienu (velosipeds cuguna ibio!)
Te Vilks izlec un saka: ''Kranti tev SG!'' ,izsparda grozu ar piragiem,
salauž velo (cuguns, huliš trausls suka)
grib jau apest SG... A vot ***! Iznak Lacis un saka: ''Tu ko te dari
volcara pazornijs! Te ir mana plava un sava plava bezpridjelu nepielaušu. Fiksi salasiji piragus un saremonteji velo!''
Nu Vilks salasa piragus, panem svarocniju aparatu, dzirksteles pa gaisu, sametina velo,pazud krumos.
SG brauc talak.
Pec kada laika nolemj padzapravitsja ar stimulatoriem (Velo ta no cuguna! )

Atkal Vilks, joptvaj!!!
Viss atkartojas, atkal Lacis, atkal metinamais aparats.
Beidzot SG noklust pie babkas, ta gul gulta.
SG : Babuška pocemu u tebja takije bolšije uši?
- štobi lutše tebja slišitj!
SG : Babuška, pocemu u tebja takije bolšije ruki?
- štobi tebja krepce obnjatj!
SG : Babuška, pocemu u tebja takije krasnije glaza?
-OT SVARKI, SUKA, BLJAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vecs 10.10.2006, 17:44   #20
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
Tie ir nevis roleristi bet džeki uz putekļusūsējiem!!
Vecs 10.10.2006, 17:56   #21
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2006
Dzinējs: 1.8 16V KR
Ziņas: 1,054
Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Es ceru, ka Opel iipashnieki neapvainosies, jo shis joks jau celjo kaa legjenda!

Kāpēc Opel īpašnieki pa dienu nesveicinās?- Tāpēc, ka no rīta servisā jau
visi ir sasveicinājušies!

Kāpēc Opel'im ir apsildāms aizmugurējais stikls?- Lai rokas būtu siltumā,
stumjot auto.

Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100km/h 10 sekundēs?- Nogrūdiet to
no kraujas.

Kas rakstīts Opel lietošanas instrukcijas 4. un 5. lappusēs?- Vilcienu un
autobusu kustības saraksts.

Kas ir Opel sporta versija?- Kad braucējs ir uzvilcis Nike kurpes.

Kas ir Opel kalna galā?- Brīnums!

Kā var dubultot Opel cenu?- Pielejiet tam pilnu bāku.

Kā panākt, lai Opel labi izskatās?- Noparkojiet to starp diviem Moskvičiem.

Ko darīt, ja jūsu Opel ceļā gadās savvaļas bišu spiets?- Pārtrauciet
stumšanu un paslēpieties mašīnā.

Kāda ir Opel īpašnieka kvēlākā vēlēšanās?- Iegādāties automobili.

Kā Jūs nosauktu Opel ar drošības jostām?- Par mugursomu!

Kā panākt, lai Opel ātrāk brauktu kalnup?- Izgrūdiet ārā pasažierus.

Kā panākt, lai Opel ātrāk brauktu lejup?- Izslēdziet dzinēju.

Kas ir lieks šinī sarakstā - Opel, AIDS, sifiliss?- Sifiliss, jo no tā var
atbrīvoties.

Saule lec, zaķi lec - Opels nelec

Ja klusā rudens vakarā iziet ārā, tad var dzirdēt, kā Opeļi rūsē.
Bebris nav forumā   Citēt
Vecs 10.10.2006, 18:01   #22
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi Bebris .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Naturalizaacijas rakstveida eksaamens latvieshu valodaa!

Cienājamie damas un kuņģi!

Es bušu stastīt par savs darbs un brivs laiks.Man ir berni un virs,tapec man ir mazs laiks.Es macos un sradaju UZ FABRIKAS.Mes taisam aukles un diegs no šķiedra.Berniem patik speleties.Viņi piesien aukli starp divi kreslu kajam un lec viņai pari.Mums ir ari darziņš ar pieciem sotķiem.Tur aug bieši,pupi,zirņi un citi.Pagajuša vasara kaut kas nozaģēja musu zemeņus.
Mans virs ir policists.Katra diena viņš stav uz celiem un prasa šoferi apstaties un radīt dokumentus.Berni iet uz darzu.Audzetaja maca viņus pa latviski.
Driz es beigšu universitatu un mums bus svinigs izlaidibas akts.Šis gads no musu grupas izlaižas divi zeņi un četri meiteņi.Es šušu jauna balta kleita.Manai masai bus tada pati kazas kleita,kad vinja vasara bus preceties.Man tagad ir vairak nauda.Vecmamiņa man iedeva krajkasu ar naudi.Viņa ir cūka ar caurumu galva,kur naudi sviež.Ari virs labi pelni.Viņš pin no kluģiem dažadi lieti.Ar pišanu viņš aizņemas jau daudzi gadi.Par to viņš dabu nauda.Man patik adit un tamboret.To es var darīt ar aizslēgtam acīm.Bralis strada °Tjumenī.Viņš ir geologs un meklej nafti.Viņš arī sūkā nafti no urbums.
Mes ari atpušamies.Man patik muzika un baljets.Mana draudzene ir klavierniece un mes ar viņu Doma baznica klausījām orgānu muziku.Jermaks speljēja labi.Visi viņa dveselja speķi aiziet uz muziku.Visi ljaudi pec koncerta skalji sita plauktus.Baljetā es redzeju Zitu Ersu.Uz skatuves viņa radIja divi telji kopa ar Liepu.Viņa ir izdevīga baljerina un es to varu aplecinat.
Aizgajis gads mes bijam Sigulda.Tur ir skaisti vieti un es biju uzbrinita par to.Latvija ir daudz skaistu vecu pīlju un viena ir Turaide.Siguldas parka ir vel tilts,kas bus sataisits no neskaitamam dēlēm.Parasti atpušoties mes braucam ar mašini.Berni ir mazi,tapec virs sed priekšā aiz stūra,bet mes ar dēli un meitu viņam pakalja.Mes parasti apstaties pljavā,pinam vainaģi no pūķiem un maucam uz galva.Mes ejam ari pariešanā ar kajām.Bernus mes atvieglinām,jo viņi neko nenesā rokā,ne uz mugura.
Visbiežāk atpušoties mes braucam uz Jurmala vai Piga.Jurmālā man patik staiguljot basiem kajiem pa smiltu kapiem un skatit,kā jurā peldas daudzi kuģi.Est mes parasti ejam uz restaranu,jo tur ir daudz garšigas ēdes.Man patik varita mele,bezpeņa placeniši un uzputīgs krejums ar cukuru.Ja laiks ir labs,mes ejam aizdezinaties uz pludmalu,bet ja ir apmācījies,tad braucam uz vilciena Rigā.Dažreiz mes braukalejam ar lauvam pa Kisezeru.
Rudeni mes ejam uz mežu aiz senes un ogas.Ja list liets,tad pēc caurejas pa mežu mes visi esam slapņi.rudeni braukt ar mašinu gruti,jo celji dubljojas.

{PIEZĪME}-lj kopā-tasir mīkstais L-l
Vecs 10.10.2006, 19:08   #23
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,898
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Bebris
Naturalizaacijas rakstveida eksaamens latvieshu valodaa!

Cienājamie damas un kuņģi!

Es bušu stastīt par savs darbs un brivs laiks.Man ir berni un virs,tapec man ir mazs laiks.Es macos un sradaju UZ FABRIKAS.Mes taisam aukles un diegs no šķiedra.Berniem patik speleties.Viņi piesien aukli starp divi kreslu kajam un lec viņai pari.Mums ir ari darziņš ar pieciem sotķiem.Tur aug bieši,pupi,zirņi un citi.Pagajuša vasara kaut kas nozaģēja musu zemeņus.
Mans virs ir policists.Katra diena viņš stav uz celiem un prasa šoferi apstaties un radīt dokumentus.Berni iet uz darzu.Audzetaja maca viņus pa latviski.
Driz es beigšu universitatu un mums bus svinigs izlaidibas akts.Šis gads no musu grupas izlaižas divi zeņi un četri meiteņi.Es šušu jauna balta kleita.Manai masai bus tada pati kazas kleita,kad vinja vasara bus preceties.Man tagad ir vairak nauda.Vecmamiņa man iedeva krajkasu ar naudi.Viņa ir cūka ar caurumu galva,kur naudi sviež.Ari virs labi pelni.Viņš pin no kluģiem dažadi lieti.Ar pišanu viņš aizņemas jau daudzi gadi.Par to viņš dabu nauda.Man patik adit un tamboret.To es var darīt ar aizslēgtam acīm.Bralis strada °Tjumenī.Viņš ir geologs un meklej nafti.Viņš arī sūkā nafti no urbums.
Mes ari atpušamies.Man patik muzika un baljets.Mana draudzene ir klavierniece un mes ar viņu Doma baznica klausījām orgānu muziku.Jermaks speljēja labi.Visi viņa dveselja speķi aiziet uz muziku.Visi ljaudi pec koncerta skalji sita plauktus.Baljetā es redzeju Zitu Ersu.Uz skatuves viņa radIja divi telji kopa ar Liepu.Viņa ir izdevīga baljerina un es to varu aplecinat.
Aizgajis gads mes bijam Sigulda.Tur ir skaisti vieti un es biju uzbrinita par to.Latvija ir daudz skaistu vecu pīlju un viena ir Turaide.Siguldas parka ir vel tilts,kas bus sataisits no neskaitamam dēlēm.Parasti atpušoties mes braucam ar mašini.Berni ir mazi,tapec virs sed priekšā aiz stūra,bet mes ar dēli un meitu viņam pakalja.Mes parasti apstaties pljavā,pinam vainaģi no pūķiem un maucam uz galva.Mes ejam ari pariešanā ar kajām.Bernus mes atvieglinām,jo viņi neko nenesā rokā,ne uz mugura.
Visbiežāk atpušoties mes braucam uz Jurmala vai Piga.Jurmālā man patik staiguljot basiem kajiem pa smiltu kapiem un skatit,kā jurā peldas daudzi kuģi.Est mes parasti ejam uz restaranu,jo tur ir daudz garšigas ēdes.Man patik varita mele,bezpeņa placeniši un uzputīgs krejums ar cukuru.Ja laiks ir labs,mes ejam aizdezinaties uz pludmalu,bet ja ir apmācījies,tad braucam uz vilciena Rigā.Dažreiz mes braukalejam ar lauvam pa Kisezeru.
Rudeni mes ejam uz mežu aiz senes un ogas.Ja list liets,tad pēc caurejas pa mežu mes visi esam slapņi.rudeni braukt ar mašinu gruti,jo celji dubljojas.

{PIEZĪME}-lj kopā-tasir mīkstais L-l

nosmejos liidz asaram
Vecs 10.10.2006, 23:36   #24
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Bebris
Es ceru, ka Opel iipashnieki neapvainosies, jo shis joks jau celjo kaa legjenda!

Kāpēc Opel īpašnieki pa dienu nesveicinās?- Tāpēc, ka no rīta servisā jau
visi ir sasveicinājušies!

Kāpēc Opel'im ir apsildāms aizmugurējais stikls?- Lai rokas būtu siltumā,
stumjot auto.

Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100km/h 10 sekundēs?- Nogrūdiet to
no kraujas.

Kas rakstīts Opel lietošanas instrukcijas 4. un 5. lappusēs?- Vilcienu un
autobusu kustības saraksts.

Kas ir Opel sporta versija?- Kad braucējs ir uzvilcis Nike kurpes.

Kas ir Opel kalna galā?- Brīnums!

Kā var dubultot Opel cenu?- Pielejiet tam pilnu bāku.

Kā panākt, lai Opel labi izskatās?- Noparkojiet to starp diviem Moskvičiem.

Ko darīt, ja jūsu Opel ceļā gadās savvaļas bišu spiets?- Pārtrauciet
stumšanu un paslēpieties mašīnā.

Kāda ir Opel īpašnieka kvēlākā vēlēšanās?- Iegādāties automobili.

Kā Jūs nosauktu Opel ar drošības jostām?- Par mugursomu!

Kā panākt, lai Opel ātrāk brauktu kalnup?- Izgrūdiet ārā pasažierus.

Kā panākt, lai Opel ātrāk brauktu lejup?- Izslēdziet dzinēju.

Kas ir lieks šinī sarakstā - Opel, AIDS, sifiliss?- Sifiliss, jo no tā var
atbrīvoties.

Saule lec, zaķi lec - Opels nelec

Ja klusā rudens vakarā iziet ārā, tad var dzirdēt, kā Opeļi rūsē.

Nu labi, Neapvainoshos
Vecs 11.10.2006, 05:00   #25
Bebris
Vietējais

BebrisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Cobra
Nu labi, Neapvainoshos
Cobra, tu taksh ar Opeli nebraucd un, ja nu brauc, tad neapvainojies - labs joks!
Vecs 11.10.2006, 15:33   #26
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Bebris
Cobra, tu taksh ar Opeli nebraucd un, ja nu brauc, tad neapvainojies - labs joks!
Braucu gan, tiesa reti , bet tagad viens staav (laikam ilgi veel staavees ) a otrs nau mans . es kaa opelists to joku biju jau dzirdeejis, bet: Kā panākt, lai Opel labi izskatās?- Noparkojiet to starp diviem Moskvičiem.
Ieper veel jo projaam
Vecs 12.10.2006, 19:51   #27
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Noklusējot

Šumahers ar Hakinenu aizbraukuši brīva dabā guļ teltīs. Pēkšņi pieceļas Hakins no liela trokšņa un skatās ārā Šumahers joņo apkārt ugunskuram un pakaļ viņak lauva skrien. Hakinens saka:Pieliec soli savādāk tevi apēdīds. Bet Šumahers priecīgā balsī saka: Viņš par 8 apļiem atpaliek.

Gaidot ginekologa vizīti brunete, rudmate un blondīne spriež par bērna ieņemšanu. Brunete saka:"Man būs puisītis, jo ieņemšanas brīdī es biju augšā". Rudmate - "Man meitenīe, jo es biju apakšā". Blondīne sāk raudāt, pārējās viņai prasa, kas noticis? Blondīne atbild:"Tad jau sanāk, ka man būs kucēni!"

Jaunības dienas atceroties

- Маам! Маа-мааа! Мам!
- Ну чего орешь-то, я в гостинной; иди сюда, и скажи нормально, чего тебе надо.
(ребенок шлепает через всю квартиру, подходит к маме).
- Мам, я тут в в говно вступил; где у нас шланг?
Vecs 12.10.2006, 20:55   #28
Westcoast
Lietotājs

WestcoastLietotāja bilde

Reģistrācija: 29.08.2006
Ziņas: 368
Westcoast .Labs sākums Westcoast .Labs sākums
Noklusējot

Labs

Sveiki, neziniet kam ir termogravitacionālais astrolobs ar vertikāli konvertējošu uzstādīšanu un ar paralēlo dispersamodusa komponentu, turklāt fiziskas histerezes empīriskais fons nedrīkst pārsniegt zola līknes paralakses polaritāti, bet fāzes plakne harmoniskajam oscilatoram jāievēro Runges - Knuta likums. Turklāt staru savērsumam pilnas difrakcijas zonā jābūt vairāk nekā 3 procenti no kvantu polarizācijas atomu līmeņa! Baigi vajag!!! - Ja man ir
Westcoast nav forumā   Citēt
Vecs 15.10.2006, 19:34   #29
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Noklusējot

Tas nau apvainopjums bemberistiem
bmwpoweeraa anjuks:
Kāds Opelists ieradies diskotēkā, tērpies kreklā ar uzrakstu: ?Bembistiem ir trīs problēmas!?. Jau pēc pāris minūtēm pie viņa pienāk pāris bembisti un jautā:
- Ko tu ar to domā? Problēmas meklē? Gribi mūs apvainot?!
Opelists atbild:
- Šī ir jūsu pirmā problēma ? agresivitāte. Jūs vienmēr radāt problēmas tur, kur to nemaz nav.
Kad diskotēka beigusies, pie izejas opelistu sagaida bariņš bembistu:
- Tagad tu atbildēsi par saviem vārdiem!
- Šī ir jūsu otrā problēma, - mierīgi saka opelists. ? Jūs vieni paši nespējat atrisināt savas problēmas, tāpēc jebkura sīkuma dēļ sapulcināt savējos.
- Kā tu uzdrīksties tā runāt?! ? kārtīgi aizsvilstas bembisti, ņemdami rokās beisbola nūjas.
- Šī ir jūsu trešā problēma ? jūs vienmēr ar beisbola nūjām ierodaties uz apšaudi...
Vecs 15.10.2006, 19:49   #30
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,070
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

: labais
sciroco nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:17.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club