The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Rezultāti: Vai biji balsot?
Jā, biju un nobalsoju PAR Satversmes grozījumiem 9 36.00%
Nē, vēl nebiju, bet noteikti iešu un balsošu PAR 11 44.00%
Nē, nebiju un neiešu 1 4.00%
Man vienalga, varat mani atspārdīt 2 8.00%
Balsošu PRET 2 8.00%
Nobalsoja: 25. Jūs vēl nebalsojāt šajā aptaujā

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 29.05.2011, 01:17   #46
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,103
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Grecks
Cik man ir sanākusi saskarsme ar šī foruma dalībniekiem, lai arī daļa ir krievvalodīgo kopienas pārstāvji, domāju viņiem nav iemesla satraukties, Rom4iks, Romat4, Sciroco, un veel reģistrējas šeit jauni cilvēki, kuri latviešu valodu pārvalda pat ļoti labi, un komunikācijas problēmu nav.

Cita runa ar par cilvēkiem, kuri šeit piedzimuši, nodzīvojuši 20 un vairāk gadus, taču latviski nesaprot, vai demonstratīvi nevēlas saprat.
Šāda lieta gribot negribot ļoti ķeras pie sirds, uztveru šādu attieksmi personiski, kā špļāvienu sejā, ja manā paša zemē man jākrīt ceļos un jālauž mēle svešā valodā. Šeit dzīvojošajie krievvalodīgie ar normālu izglītības un intelekta līmeni vairāk vai mazāk tomēr latviski runā, un tādus cilvēkus var cienīt.

Iešu un noteikti nobalsošu "PAR", tikai tāpēc un ne tikai, lai kautkā atriebtos tiem krievvalodīgajiem "Hļupikiem", kas nākot mājās no 9. maija pasākuma izdemolēja un apzaga brāļa šķērsielā nolikto auto.

Šim gan es piekrītu uz visiem 100
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 29.05.2011, 18:21   #47
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Rihtīgi jautri būs ja lielāka daļa nobalsos "pret"

...tad sanāks ka krievi Latvijā nu jau ir vairākumā un Jūs esat nokavējuši

..nē, tad nesanāks, ka krievi ir vairākumā, bet sanāks, ka latviešu neapņēmība kārtējo reizi sevi pierādīs dzīvē.

Pa šo neilgo laiku esmu sapratis, ka 99% cilvēku nav skaidrs par ko tiek vākti paraksti. Arī šeit forumā ir veidojušās domstarpības par parakstu vākšanas mērķi.

Ar krieviem, krievvalodīgajiem u.c. nelatviešiem vai latviski nerunājošajiem viss ir skaidrs - neviens nelolo cerības, ka Jūs iesiet un balsosiet PAR latviešu valodu.

Bet tie latvieši, kuri nicina šo iniciatīvu un "liek mīskto" - viņu vieta ir Īrijas zemeņu dobēs. Ar vislielāko atbildības sajūtu vēlos mudināt viņus braukt prom!

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 29.05.2011, 19:00   #48
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tā ir katra brīva izvēle, balsot PAR, PRET vai nebalsot

Aģitēt un mudināt cilvēkus nav jēgas, ja cilvēkam ir viedoklis viņu nemainīs nekas, bet ja tā viedokļa nav viņš pakļausies "bara instinktam", kas vairāk rakstīs argumentus, un viņš nobalsos nevis tāpēc ka tā ir pareizāk bet tāpēc ka viņu pārliecinās un tas nav pareizi!!! Katrai monētai ir divas puses, neviena no tam filmiņām ko te uzrādīja nav attēlota tā otra puse, jūs pat nevarat un nemaz negribat iedomāties par to, par tām jaunajam ģimenēm kuru bērni cietīs no tā visa

Latviešu neapņēmība, tā tiešam ir liela problēma, tas vienīgais kam piekrītu, tieši tāpēc joprojām tā krievu valoda pastāv Latvijā.

Nav smuki pāriet uz personīgiem apvainojumiem, ja redz ka nesanāk pēc tava prāta, tāda veida vienalga nepanāks to ko gribēji izveidojot šo topiku

Katram ir savs viedoklis, tieši tāpēc es paša pirmajā dienā neizdzēsu šo tēmu bet atstāju lai cilvēki redz un domā, kas katram ir jādara un neuzspiežu savu viedokli.
Vecs 30.05.2011, 11:59   #49
b3
Jauniņais

Reģistrācija: 07.02.2008
Ziņas: 142
b3 .Neitrāls
Noklusējot

Nu tālā nākotnē šis balsojums varētu atrisināt šādas problēmas, kas saistītas ar valsts valodas nezināšanu!
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/37...tosa_policiste

b3 nav forumā   Citēt
Vecs 01.06.2011, 16:59   #50
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Neatceros kurš no nacionālā bloka pieminēja interesantu un mums visiem zināmu faktu, proti- liela daļa krievu mēlē runājošie nevēlas saglabāt savu nacionālo piederību, savas tradīcijas, jo daļa jau to ir zaudējusi komunicējot ģimenē krievu un nevis baltkrievu, ukraiņu, poļu u.tt. valodās. Un šie krievi- nekrievi veido vairāk kā 10% no iedzīvotāju daļas. Protams vieglāk ir piespraust trikoloru uzpriekšējā paneļa savam šrotam, vai 9.maijā piedzerties līdz nemaņai pie dzelzbetona monstra nevis iemācīties runāt latviešu mēlē.
Kremt man tas viss kas notiek šajā valstī, kremt man viss ko tas sarkanais mēris izdarīja ar manu ģimeni un es nekad nēesmu bijis tas lettiņš kurš noklusēs par savas tautas sāpi, varbūt tādēļ ka izaugu tur kur okupantu pēcteči bija 5x vairāk.
Vecs 01.06.2011, 17:33   #51
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

katram sava taisnība,

bet kas vainas Latgaliešu valodai(dialektam)?
kā jau zinām latviešu valoda veidojusies sajaucoties vairākiem dialektiem,
pirmstam katrā novadā runāja savā dialektā,
kā arī tagad ir, ka katrā latvijas stūrī tā valoda skan mazliet savādāk,
tik latgaliešu valoda ir visspilgātk, visilgāk saglabājusies, kaut arī laikam ritot ir aizmirsti vecvārdi utt,
kā arī katrā rajonā atšķiras mazliet dialekti,
kā arī vēljoprojām pastāv sava rakstība,
un tas viss ir aizsargāts ar likumu, tā ka te nav ko piesieties,

JO mēs visi esam dažādi, runājam katrs savā valodā, savā dialektā utt, bet ir jāprot un ir jābūt kopīgai vienai (literāri pareizai)valodai, kurā visi saprotas.

ikdienā runā kā gribi,

p.s. labāk necilāt vēsturi, bet skatīties uz priekšu un domāt par nākotni!

OZ nav forumā   Citēt
Vecs 01.06.2011, 18:33   #52
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no OZ
katram sava taisnība,

bet kas vainas Latgaliešu valodai(dialektam)?

nekas.
tik daudz sarakstīji, bet neko nepateici..

Vecs 01.06.2011, 20:55   #53
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
nekas.
tik daudz sarakstīji, bet neko nepateici..
Nu ko drīz ventiņi arī ko ierakstīs Laikam ir cilvēki kas nesaprot ka šeit runā par valodu nevis dialektiem.
Vecs 01.06.2011, 21:38   #54
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sebs
Nu ko drīz ventiņi arī ko ierakstīs Laikam ir cilvēki kas nesaprot ka šeit runā par valodu nevis dialektiem.
Viss pietiek!

Laikam te ir cilvēki, kuri nesaprot, ka te auto nevis politiskais forums!
Rīt no rīta izdzēsīšu šo topiku. Gribat runāt par politiskām lietām, meklējiet tam citu vietu.
Vecs 01.06.2011, 21:48   #55
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Viss pietiek!

Rīt no rīta izdzēsīšu šo topiku. Gribat runāt par politiskām lietām, meklējiet tam citu vietu.
Teiksim SPAM topiks
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 01.06.2011, 23:19   #56
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Viss pietiek!

Citēt:
Ziņa no Karlix
Teiksim SPAM topiks

Ziniet,..
šajā forumā ir simts un viena tēma, par kuras lietderīgumu varam diskutēt.

Ja Tu, NIKA, un Tu, Karlix, uzskatāt, ka ikdiena - mūsu dzīve apstājas un beidzās garāža, auto izstādē vai Biķerniekos, man Jūsu viedoklis nav skaidrs un nav pieņemams.

NIKA, to, ka Tev šī diskusija un tēma pēc savas būtības ir "sāpīgas", iespējams, pat aizskarošas, es zinu tāpat. Par šo, tiešām, nav vērts diskutēt.

Ja kāds, no klātesošajiem, uzskata, ka valsts valodas jautājums ir nesvarīgs un par to nav vērts diskutēt, tas ir Jūsu viedoklis un Jūsu tiesības uz tādu viedokli.

Izveidojot šo topiku, es nevēlējos kurināt starpnacionālo konfliktu, bet aktualizēt sev (un ne tikai sev) svarīgus jautājumus. Tieši tāpat, kā mēs visi darām, izveidojot savus topikus par jebkuru citu tēmu - savām mašīnām, hobijiem, problēmām, neskaidrajiem jautājumiem utt.

Man ir no sirds žēl, ka tas tiek pagriezts nepareizā formātā, ar paziņojumu - viss, pietiek, rītdien šī tēma tiks dzēsta!
Lai notiek! Manās acīs šis cilvēks zaudēs vērtību, līdzīgi, kā tad, ja ar līdzīgu paziņojumu tiktu izdzēsts kāds cits, piemēram, foruma biedra auto topiks.

Pie viena izdzēsiet arī citas diskusijas zem sadaļām - "Par visu", "Izklaide", u.c., jo šis ir auto forums!

Paldies par uzmanību!

Par latvisku Latviju!

Vecs 01.06.2011, 23:43   #57
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Kaspar, tu manus postus nelasi ?

Es jau vienreiz rakstīju: izveidoji topiku, viens aizies nobalsos PAR, cits PRET...bet tu jau paša sakumā (aptauju veidojot) izteici savu viedokli "...ja kādam vienalga, varat viņu atspārdīt...." un katra sava postā aizej tālāk un tālāk no pieklājības rāmjiem!

Katrs dara pēc sava prāta, man apnika lasīt "mājienus" : ja nedomā ka es (kārtīgs Latvietis) tad tu doma nepareizi un esi sliktais, tieši tā tu to izsaki.

un nevajag viens otru mācīt dzīvot, tas gan labi nebeigsies

Спасибо за внимание!
Vecs 01.06.2011, 23:57   #58
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Es atkal nesaprotu,kapēc jānostājas pret. Jo tiešam ir pagājis nevis viens, bet 20 gadi kopš atbrīvojāmies no smaga sloga. Visiem jau sen vajadzētu zināt savas valsts valodu. Kapēc, lai jebkurš bērns nemācītos latviešu skolā latviešu valodā. Nesaprotu to attieksmi. Riebums pret Latviešu valodu un Latviešiem? Tas tak tikai palīdzēs bērnam nākotnē dzīvot savā valstī.
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 02.06.2011, 00:00   #59
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Kaspar, tu manus postus nelasi ?

Es jau vienreiz rakstīju: izveidoji topiku, viens aizies nobalsos PAR, cits PRET...bet tu jau paša sakumā (aptauju veidojot) izteici savu viedokli "...ja kādam vienalga, varat viņu atspārdīt...." un katra sava postā aizej tālāk un tālāk no pieklājības rāmjiem!

Katrs dara pēc sava prāta, man apnika lasīt "mājienus" : ja nedomā ka es (kārtīgs Latvietis) tad tu doma nepareizi un esi sliktais, tieši tā tu to izsaki.

un nevajag viens otru mācīt dzīvot, tas gan labi nebeigsies

Спасибо за внимание!

Aptaujas opcija "man vienalga" - vienlīdz ietekmīgi norāda uz "man vienalga PAR" vai "man vienalga NE PAR".

Es uzstāju uz savu viedokli, jo man viņš liekās pareizs. Konkrētajā gadījumā Jūsu viedokli es ignorēju, jo viņš nesakrīt ar manējo un politkorekti es nesaku, ka Jūsējais nav pareizs.

No pieklājības rāmjiem, uzskatāmi, izgāja NIKA, paziņojot, ka šis topiks tiks dzēsts!

Dzēsiet. Pieņemu, ka mana vēlme ar Jums turpmāk diskutēt par jebkuru, t.sk. auto tēmu ir mazinājusies līdz minimumam!

Vecs 02.06.2011, 00:28   #60
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Taisās to sākt no 1 klases, bet būtu jāsāk no dārziņa, manuprāt. Iedomājies bērnu kas dabūja pamatzināšanas krievu valoda un nu <pārsteigums> tagad pirmajā klasē pēkšņi jāmācas latviešu valodā tu laikam nevari iedomāties šo situāciju jo tev nav tādu pazīstamu, smagi cietīs bērns, cietis vecāki

Riebumu pret krievu izrādāt Jūs un tas izraisa pretreakciju, lai gan es nekad nedalīju cilvēkus vienkārši es vienmēr attiecos pret cilvēkiem tā ka viņi attiecās pret mani un man pilnībā vienalga vai viņš runā krieviski vai latviski, vai viņš ir PAR vai PRET šiem grozījumiem.

Esmu Latvietis, senči man ir LV+LT, visu mūžu viņi runāja Krievu valodā, tādi laiki bija. Tagad nu ir riņķī 20 gadi, es zinu Latviešu valodu un Krievu un nenožēloju par to, tas man daudz kad palīdz. Man liekas stulbi kad ar Lietuviešiem vai Igauņiem ir jārunā piem.Angliski, kad ne tik sen visi runāja, un joprojām pārzina (sarunvalodas līmenī) krievu valodu.

Jūs to visu tā uztveriet kad it-kā grozījumos taisāt atcelt Latviešu valodu.

Kaspar, tu neapmeklēs šo forumu tāpēc ka es izteicu savu viedokli un tas tev nepatika? tā ir tava brīva izvēle Dzīve nenotiek tikai garāžā vai Biķerniekos, apkārt LV ir arī citas Valstis, ja tu nezināji !
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 22:50.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club